Omsk – D. Moskva 3:7 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
A. Mytišči – Záhreb 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
Avangard Omsk
3:7 (0:1, 2:3, 1:3)
Dynamo Moskva
Štvrtok 08.01.2015, 12:00 • Aréna Omsk, Omsk • KHL

Skončilo nám rušné a dramatické stretnutie, vypredaná Aréna Omsk videla desať gólov, no z víťazstva sa radujú hostia. Dinamo bolo dnes lepším tímom a do tabuľky KHL si zaslúžene pripíše tri body. Dnes sme videli na hracej ploche všetko, čo môže hokej priniesť. Želám Vám pekné popoludnie a v podvečer Vás rád privítam pri našom on-line prenose, Minsk Aréna bude hostiť HC Slovan. Lúči sa s Vami Vladimír Korduliak, onlajny.eu (14:31:34)

60:00

59:37
    Dnešné stretnutie sleduje 10.300 divákov, domáci im veru v tento sviatočný deň radosť neurobili.
    Mat ROBINSON - 3:7

59:02
    Dinamo Moskva dalo gól!
    MATT ROBINSON posiela puk do prázdnej bránky domácich.

58:58
    Rejzvich opäť na striedačke, domáci to skúšajú na power play.

58:38
    Oba tímy s plným počtom hráčov.

57:18
    Hráme štyria proti štyrom, puk lieta z pásma do pásma, no defenzíva oboch tímov na výbornú. A čo nevyrieši defenzíva, to vyriešia gólmani na oboch stranách.

56:38
    Gustafsson dostal dve minúty za podrazenie a Mosaľov dve minúty za filmovanie.

55:26
    V bránke hostí dochádza k výmene brankárov, Šaryčenkova vystriedal Alexander Lazušin.
    Erik GUSTAFSSON - 3:6

55:26
    Avangard Omsk dal gól!
    Rýchlo využitá presilová hra, z ľavého kruhu od Paršina za kruhy dostal puk ERIK GUSTAFSSON, ktorý príklepom prestrelil Šaryčenkova v bránke hostí. Asistencie: Denis Paršin a Alexander Popov.

55:00
    Podrazenie v podaní Mosaľova a dve minúty na trestnej, presilovku si zahrá Avangrad.
    Kaspars DAUGAVINŠ - 2:6

54:34
    Pivcakin chyboval v rozohrávke, puk chcel poslať poza opustenú bránku na opačnú stranu klziska, no ten sa odrazil k bránke a KASPARS DAUGAVINŠ ho poľahky poslal do opustenej bránky domácich.

54:22
    Hostia v plnom počte.

53:02
    Dinamo poslalo na čas puk von zo svojho pásma, Avangard sa bude ale ponáhľať späť.

52:39
    Kulik vystrelil od modrej, Šaryčenkov si s pukom poradil a ukryl ho vo svojom výstroji.

52:37
    Rejzvich vykorčuľoval na striedačku, domáci hrajú bez brankára!

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 32. Pervušin, 38. Popov (Paršin), 56. Gustafsson (Paršin, Popov) – 9. Robinson (Žerdev, Mosaľov), 31. Pestuško (Daugavinš), 31. Cvetkov (Karpov, Robinson), 36. Žerdev (Robinson, Tereščenko), 50. Daugavinš (Volkov), 55. Daugavinš, 60. Robinson

Avangard Omsk: Rejzvich (Šilin) – Gustafsson, Blaťák, Chomicky, Kuľaš, Pivcakin, Gluchov, Kulik, Semenov – Perežogin, Sobotka, Schütz – Kurjanov, Nepriajev, Musatov – Paršin, Popov, Kalinin (C) – Pervušin, Volkov, Berdnikov
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (56. Lazušin) – Višnevskij, Robinson, Solovjov, Jalasvaara, Koriagin, Osipov, Akišin – Daugavinš, Volkov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Žerdev, A. Tereščenko, Mosaľov – Glazačev, Soin, Babenko (C)

Rozhodca: Belov, Romasko – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10.300