Omsk – D. Moskva 3:7 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
A. Mytišči – Záhreb 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Metallurg Novokuzneck
Štvrtok 08.01.2015, 13:00 • Arena Jugra (Chanty-Mansijsk) • KHL

Zápas v Chanty-Mansijsku sa skončil. Domáci ho s prehľadom vyhrali 3-1. V poslednej tretine pridali tretí gól, ktorý im zabezpečil pokojný záver zápasu. Hostia sa ešte snažili znížiť, ale dnes nemali svoj deň.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (15:18:29)

60:00

59:41
    Domáci so 4 hráčkmi.

59:05
    Magogin z domáceho tímu odchádza na trestnú lavicu za krosček.

57:42
    Bránka Metallurgu ostáva prázdna.

Oddychový čas hostí.

57:41
    Korolyuk z Jugry odchádza na trestnú lavicu za držanie. Posledná šanca pre hostí urobiť niečo so zápasom.

55:02
    Na druhej strane Brust vyrazil strelu Kaprizova.

54:52
    Domáci ukazujú, že ani záver stretnutia nevypustia a Chakimova ohrozujú niekoľkými streleckými pokusmi.

53:50
    Hra 4 na 4 samozrejme viac vyhovovala domácim, ktorí si držia pohodlný náskok. Na ľade je už ale plný počet hráčov a nás čaká ešte niekoľko minút do záverečnej sirény.

53:41
    Hostia v plnom počte.

52:56
    Domáci v plnom počte.

51:41
    Tak hostia si presilovú hru dlho nezahrali. Na trestnú lavicu ide Komaristy za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

50:56
    Vylúčenie na strane domáceho tímu. Na trestnú lavicu odchádza Romantsev za držanie.

49:38
    Hostia ožili a snažia sa ešte dostať do zápasu ale domáci dobre bránia a 10 minút by už mali zvládnuť.
    CHIBISOV - 3:1

48:07
    Jugra dal gól!
    Zdá sa, že je rozhodnuté. Tretí gól domáceho tímu zaznamenáva ANDREJ CHIBISOV. Bez asistencie.

46:49
    Máme tu poslednú komerčnú prestávku dnešného zápasu.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 8. Magogin (Gusev, Bulyansky), 19. Maxwell (Larsen, Korolyuk), 49. Chibisov – 24. Skladničenko (Dorofejev)

Jugra Chanty-Mansijsk: B.Brust(G.Gelashvili)- A.Sergejev, I.Magogin, A.Bulyansky, P.Valentenko, N.Gusev- P.Larsen, L.Kašpar, I.Melart, B.Maxwell, N.Lemtyugov- D.Ryabykin, I.Jatsenko, D.Gorbunov, G.Želdakov, A.Korolyuk- A.Chibisov, M.Mamkin, V.Stinikov, I.Korenev, D.Romantsev
    Metallurg Novokuzneck: R.Chakimov(A.Kareyev)- N.Skladničenko, A.Galimov, C.Fairchild, S.Dorofejev, A.Komaristy- K.Kaprizov, N.Khlystov, I.Musin, K.Drokov, R.Stoa- N.Popov, D.Kurepanov, A.Kapotov, V.Mitryakov, A.Kosourov- A.Romanov, D.Maltsev, K.Gavrilychev, M.Skutar, M.Plotnikov

Rozhodca: E.Gamalej, R.Shchenyov- A.Otmačov, J.Palej