Omsk – D. Moskva 3:7 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
A. Mytišči – Záhreb 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)

Dinamo Moskva dalo gól!
    MATT ROBINSON posiela puk do prázdnej bránky domácich.

58:58
    Rejzvich opäť na striedačke, domáci to skúšajú na power play.

56:38
    Gustafsson dostal dve minúty za podrazenie a Mosaľov dve minúty za filmovanie.

55:26
    V bránke hostí dochádza k výmene brankárov, Šaryčenkova vystriedal Alexander Lazušin.
    Erik GUSTAFSSON - 3:6

55:26
    Avangard Omsk dal gól!
    Rýchlo využitá presilová hra, z ľavého kruhu od Paršina za kruhy dostal puk ERIK GUSTAFSSON, ktorý príklepom prestrelil Šaryčenkova v bránke hostí. Asistencie: Denis Paršin a Alexander Popov.

55:00
    Podrazenie v podaní Mosaľova a dve minúty na trestnej, presilovku si zahrá Avangrad.
    Kaspars DAUGAVINŠ - 2:6

54:34
    Pivcakin chyboval v rozohrávke, puk chcel poslať poza opustenú bránku na opačnú stranu klziska, no ten sa odrazil k bránke a KASPARS DAUGAVINŠ ho poľahky poslal do opustenej bránky domácich.

52:37
    Rejzvich vykorčuľoval na striedačku, domáci hrajú bez brankára!

52:22
    Daugavinš odkorčuľoval na trestnú za podrazenie, presilová hra pre Avangard.

51:48
    Kalinin a Robinson po dve + dve minúty za hrubosť, hráme s plným počtom hráčov.
    Kaspars DAUGAVINŠ - 2:5

49:55
    Avangard na chvíľku pritlačil hostí v pásme, no Dinamo sa dostalo do brejku a KASPARS DAUGAVINŠ z ľavého kruhu z uhla prekonal Rejzvicha v bránke domácich. Asistencia: Konstantin Volkov.

47:08
    Robinson dostal diagonálou puk na ľavú stranu na kruh, pekne vystrelil, Rejzvich puk zrazil do rohu klziska.

39:29
    Šaryčenkov musel dvakrát zasahovať po ideálnych streleckých šanciach domácich, teraz Alexander podržal svoj tím.
    Alexandr POPOV - 2:4

37:09
    Nuž vypredaná Aréna Omsk sa má na čo pozerať, na ľavý kruh potiahol puk Paršin, už sa zdalo, že vystrelí, no puk potiahol za bránkovú čiaru, všetci hráči zbehli s ním spred bránkoviska mimo a Paršin poslal puk pred bránku na hokejku úplne voľného ALEXANDRA POPOVA, ktorý už vedel, čo s ním. Vymietol ľavý horný roh bránky. Asistencia: Denis Paršin.
    Nikolaj ŽERDEV - 1:4

36:00
    Opäť brejk hostí, teraz tri na jeden, puk dostal od Robinsona na ľavý kruh na palicu NIKOLAJ ŽERDEV, ktorý spred bránkoviska prestrelil Rejzvicha v bránke domácich. Asistencie: Matt Robinson a Alexander Tereščenko.

34:39
    Brejk hostí dva na jeden, no teraz to Rejzvich ustál bez puku v jeho sieti, puk z ľavej strany zrazil do rohu klziska.

33:54
    Oddychový čas hostí, aj tréner hostí Harijs Vitolins dohovára svojim.
    Vladimir PERVUŠIN - 1:3

31:23
    Puk nahodený na bránku hostí Šaryčenkov zrazil pred seba, spoza bránky prikorčuľoval VLADIMÍR PERVUŠIN a puk presekal pomedzi betóny do bránky.
    Alexej CVETKOV - 0:3

30:58
    Krásna akcia hostí, prihrávkami na jeden dotyk si rozobrali domácu obranu ako údenú makrelu a z pravej strany pred bránkoviskom zakončil ALEXEJ CVETKOV. Asistencie: Maxim Karpov a Matt Robinson.
    Maxim PESTUŠKO - 0:2

30:14
    To sa priam pýtalo a dalo sa to čakať, Dinamo svoj tlak pretavilo v gól, z medzikružia vystrelil Daugavinš, Rejzvich puk zrazil pred seba, nikto v skrumáži nevedel, kde je puk, no najlepšie sa zorientoval MAXIM PESTUŠKO a puk poslal za Rejzvichov chrbát. Asistencia: Kaspars Daugavinš.

27:22
    Avangard stratil v pásme puk, z pravej strany pred bránku nakorčuľoval s pukom Karpov, Rejzvich však dobre vykryl priestor pri ľavej žrdi a puk vyrazil späť do hry.

24:53
    Hákovanie a na dve minúty odchádza von Paršin, sily na hracej ploche sa vyrovnajú.

24:11
    Za vrazenie na mantinel dostal dve minúty Cvetkov, presilovú hru si zahrá Avangard.

22:43
    Tereščenko dostal na pravú stranu k bránkovisku puk z ľavého kruhu od Robinsona, Alexandrov puk Rejzvich cez rukavicu vyrazil, Dinamo dohráva akciu v pásme.

20:35
    Perežogin prihrávkou spoza bránkovej čiary našiel pred bránkou voľného Sobotku, Vladimír tiesnený Volkovom z prvej pálil, Šaryčenkova v pokľaku však neprekonal a neuspel ani v dorážke!

15:24
    Paršin z pravej strany vystrelil, Šaryčenkov puk zrazil do bránkoviska a prikryl pod rukavicu, predtým však vychytal vo vyloženej šanci Kalinina, ktorý spred bránkoviska puk poslal len do jeho betónov.

14:34
    Podrazenie a na dve minúty opúšťa hraciu plochu Pestuško, presilová hra pre Avangard.

13:31
    Schütz vystrelil po prechode modrou z pravej strany, Šaryčenkov puk vyrazil medzi kruhy, kde dorážal Perežogin, aj Alexandrov puk vychytal v pokľaku medzi betóny a zmenu skóre nepripustil.

12:50
    Oddychový čas domácich, tréner Raimo Summanen má čo svojim povedať.

12:50
    Rejzvich krásne ukryl puk do lapačky z hokejky Karpova, ktorý vystrelil z medzikružia, predtým vychytal v nájazde Cvetkova, ktorý sa z pravej strany strelou nepresadil.

10:55
    Popov ideálne našiel pukom pred bránkou Paršina, Denis vystrelil z pravej strany tesne pred bránkoviskom, Šaryčenkov priestor pri žrdi vykryl a puk chytil.

10:05
    Rejzvich vychytal Osipova, ktorý švihom pálil z vrcholu kruhov, Rejzvich v pokľaku puk ukryl do náručia.
    Mat ROBINSON - 0:1

08:43
    Z ľavej strany nahadzoval puk pred bránku Žerdev, boli tam dvaja hráči hostí, Tereščenko puk netrafil, no MATT ROBINSON áno a puk usmernil do bránky Rejzvicha. Asistencie: Nikolaj Žerdev a Denis Mosaľov.

06:54
    Sobotka idálne prihrával Perežoginovi popred bránku, Perežogin z dobrej pozície na ľavej strane netrafil odkrytú časť bránky.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 32. Pervušin, 38. Popov (Paršin), 56. Gustafsson (Paršin, Popov) – 9. Robinson (Žerdev, Mosaľov), 31. Pestuško (Daugavinš), 31. Cvetkov (Karpov, Robinson), 36. Žerdev (Robinson, Tereščenko), 50. Daugavinš (Volkov), 55. Daugavinš, 60. Robinson

Avangard Omsk: Rejzvich (Šilin) – Gustafsson, Blaťák, Chomicky, Kuľaš, Pivcakin, Gluchov, Kulik, Semenov – Perežogin, Sobotka, Schütz – Kurjanov, Nepriajev, Musatov – Paršin, Popov, Kalinin (C) – Pervušin, Volkov, Berdnikov
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (56. Lazušin) – Višnevskij, Robinson, Solovjov, Jalasvaara, Koriagin, Osipov, Akišin – Daugavinš, Volkov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Žerdev, A. Tereščenko, Mosaľov – Glazačev, Soin, Babenko (C)

Rozhodca: Belov, Romasko – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10.300