Novokuzneck – Ufa 5:4 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 1:3 (kon.)
Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Kazaň – Togliatti 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 1:0 (kon.)
Čerepovec – Jaroslavľ 1:2 (2:3 po s.n.) | Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | A. Mytišči – Dinamo Minsk 2:4 (kon.)

57:13
    Hostia si vytvárajú záverečný tlak. K zakončeniu sa však zatiaľ dostať nedokázali.

55:41
    Veľká šanca hostí! Pöpperle dokázal puk vyraziť len pred seba, kde sa nahrnuli hráči súpera. Ani jeden z nich však nedokázal prekonať gólmana domácich.

53:27
    Čas sa kráti a ten hrá proti hosťom, ktorí prehrávajú 6 minút do konca zápasu o 3 góly.

51:16
    Domáci v plnom počte.
    Max WARN - 5:2

49:37
    Soči dáva gól! Domáci zvyšujú vedenie v oslabovke. Warn a Emmerton sa dostali do prečíslenia 2 na 1. Warn sa snažil o prihrávku, ktorú si smolne zrazil do brány brániaci hráč. Asistencia: Whitney.

49:16
    Na trestnú lavicu odchádza Šiškanov. Presilová hra pre hostí.

48:31
    Pöpperle prerušil po strele Kempeho hru. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

46:23
    Strela Whitneyho po prihrávke od spoluhráča končí mimo bránky Sateriho.

44:19
    Štatistika striel na bránu je vcelku vyrovnaná. Pomer striel je 19-21 v prospech hostí.

42:49
    Offsajd hostí odpískal čiarový rozhodca. Vhadzovať sa bude pred modrou čiarou domácich.

40:28
    Úvodné buly do tretej tretiny vyhral tím hostí, ktorý musí doháňať dvojgólovú stratu.

40:01

40:00

39:03
    Do konca prostrednej časti hry ostáva 1 minúta.

38:57
    Wilson odhcádza na trestnú lavicu. Presilovka pre hostí.

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 9. Petersson (Emmerton), 13. Ignatuškin (Whitney, Kosticin), 22. Krjukov (Šiškanov, Ščitov), 34. Lapenkov (Koledov, Wilson), 50. Warn (Whitney) – 29. Soloduchin (Kousal, Koroljov), 32. Afinogenov (Kousal, Makejev)

HK Soči: Pöpperle (Šikin) – Koledov, Ščitov, Wilson, Derljuk, Whitney, Järvinen, Švidenko – Ignatuškin, Petersson, Kosticin – Warn, Emmerton, Radulov – Krutov, Ščastlivij, Lapenkov – Morozov, Šiškanov, Ščerbina-Krjukov.
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov, Golovkov, Seleznjov, Semjonov, Klimontov, Vaščenko – Horák, Ciganov, Kempe – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduchin – Šitikov, Vyglazov, Jakubov – Afinogenov, Kousal, Makejev.

Rozhodca: Gašilov, Ščenjov – Misjur, Raming