Novokuzneck – Ufa 5:4 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 4:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 1:3 (kon.)
Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Kazaň – Togliatti 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 1:0 (kon.)
Čerepovec – Jaroslavľ 1:2 (2:3 po s.n.) | Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | A. Mytišči – Dinamo Minsk 2:4 (kon.)

57:59
    Dnešné stretnutie sleduje 5 600 divákov.
    Nikolaj PROCHORKIN - 1:0

57:23
    CSKA Moska dala gól!
    Gól strelil PROCHORKIN, Asistencie: Hjalmarsson, Denisov.
    Domáci idú tesne pred koncom stretnutia do vedenia! Strelu od Denisova, ktorý sa oprel do puku na modrej čiare tečoval PROCHORKIN a Šaryčenkov nedokázal zachytiť skackavý puk, ktorý si našiel cestu do siete.

56:52
    Obe mužstvá majú na ľade to najlepšie čo ich kádre ponúkajú. Záver derby sľubuje zaujímavú zápletku.

56:24
    Lalande likviduje strelu švihom od Osipova a hra je následne opäť prerušená.

55:47
    Lalande si teraz dal pozor na nepríjemne smerujúci puk od jedného z hosťujúcich hráčov. Hra je prerušená a nasledovať bude vhadzovanie v tretine domácich.

53:38
    Dnes zrejme budeme svedkami predĺženia a zrejme aj nájazdov, ani jedno z mužstiev sa nevie prepracovať do vážnejšej príležitosti.

52:31
    Ani po tejto šanci domácich nevidíme úvodný gól! Hjalmarsson potiahol puk do útočného pásma, počkal si na pohyb obrancu a naservíroval ho Prochorkinovi, ktorému nepomohla ani výmena hokejky pred malou chvíľou a puk namieril len do Šaryčenkova.

52:09
    Radulov teraz nervózne komunikuje s rozhodcami, ktorý odpískali ďalšie postavenie mimo hru, ktorého sa dopustil domáci hráči.

51:48
    Pravdepodobne pre postavenie mimo hru sa teraz bude vhadzovať v strednom pásme.

51:01
    Dôležitý moment stretnutia. Dinamo prežilo minútové oslabenie o jedného hráča.

50:23
    Hostia v plnom počte.

49:32
    Hostia hrajú so štyrmi hráčmi.

49:22
    Ďalší strelecký pokus českého obrancu, tentoraz končí puk na zadnom mantinely.

48:42
    Šaryčenkov vyráža tvrdú strelu Ondreja Nemca, od modrej čiary!

48:23
    CSKA bude mať k dispozícii presilovú hru o dvoch hráčov v trvaní 1 minútu. Babenko inkasuje trest na 2 min. za útok do oblasti hlavy a krku, navyše ku tomuto trestu inkasuje 10 min – osobný trest.