po s.n. (2:0)
HC Bolzano
5:4 (3:2, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Pondelok 05.01.2015, 19:45 • Palaonda Eiswelle • bet-at-home ICE Hockey League

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a dobrou noc! (22:05:25)

Utkání nakonec vyhrává po samostatných nájezdech Bolzano. Znojmo se tak musí spokojit s pouhým bodem, i když sahalo po dvou. Svého soka přestřílelo jednoznačně 50:31.

V úterý se Orli přesouvají k utkání do Dornbirnu.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bolzano.
    Autorem vítězné branky je RICK SCHOFIELD.

Samostatné nájezdy začínají.

Je to tak. Dnešní zápas rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:01
    Běží poslední minuta prodloužení. Vypadá to na samostatné nájezdy.

63:15
    Oba celky hrají opatrně. Stále nebyla k vidění kloudná střela.

61:00
    První minuta prodloužení je za námi. Šanci jsme zatím neviděli.

60:01

Střely na branku ve třetí dvacetiminutovce: 10:14.

Bolzanu se povedlo pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnat a zápas tak bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy. Oba celky si do tabulky připíší bod, kdo bude majitelem toho druhého bonusového? Nastavení začne zhruba za tři minuty.

60:00

58:24
    A je kompletní. Orlům se nepodařilo dvouminutovou výhodu zužitkovat podle představ.

Lukáš Caha

Góly a asistencie: 1. Keller (McMonagle), 5. Sisca (Rodney, Zanette), 19. Schofield (Gander, Nesbitt), 55. Cullen (Rodney), rozh. náj. Schofield – 2. Fiala (Klimíček), 5. Bořuta (Rehuš, Podešva), 24. Grof (Havlík, Lattner), 40. Bořuta (Fiala, Lattner)