po s.n. (2:0)
HC Bolzano
5:4 (3:2, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Pondelok 05.01.2015, 19:45 • Palaonda Eiswelle • bet-at-home ICE Hockey League

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bolzano.
    Autorem vítězné branky je RICK SCHOFIELD.

56:24
    A je tu šance pro Orly! Rodney (BLZ) – vyloučen na 2 minuty za sekání.

54:51
    Bolzano právě vstřelilo branku!
    Tak to vypadá, že tento zápas jen tak neskončí. MARK CULLEN se postaral pět minut před třetí sirénou o vyrovnání. Holtovi nedal z blízkosti žádnou šanci. Asistence: Bryan Rodney.

50:41
    Velkou šanci k vyrovnání nyní propásl Crowley, jenž vyslal dělovku od modré. Kotouč těsně minul znojemskou branku!

44:09
    Bolzano hrálo v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Nesbitt (BLZ) – 2 minuty.

39:08
    Orli právě vstřelili branku!
    ANTONÍN BOŘUTA trefuje pro Znojmo necelou minutu před druhou sirénou vedení 4:3. Obránce dostal přesnou přihrávku mezi kruhy a střelou zápěstím posílá puk za brankovou čáru. Asistence: Ondřej Fiala, Jan Lattner.

37:50
    A hned se dostal do šance! Domácí útočník dostal při návratu z trestné přihrávku a bruslil na Holta. Selhal však při koncovce, když přestřelil.

35:42
    Přesilovka pro Znojmo. Crowley (BLZ) – 2 minuty za napadení.

34:35
    Nyní domácím nechybělo moc a mohli jít znovu do vedení. Orly však zachránil vynikající Holt, jenž vychytal v úniku Siscu. Domácí hráč chtěl překvapit backhandem.

28:46
    Další trest. Tentokrát se provinil znojemský gólman Chris Holt (ZNO) – 2 minuty za nedovolené bránění. Trest za něj odpyká Jakub Grof.

25:54
    Znojmo je při chutí a tlačí svého soupeře. Nadvakrát to nyní zkoušel Lubomír Štach, avšak Hübl si pokaždé věděl rady. Hosté zůstávají v útočném pásmu.

23:58
    Znojmo využívá přesilovku! Adam Havlík našel na modré čáře neobsazeného JAKUBA GROFA, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Adam Havlík, Jan Lattner.

23:08
    Přesilovku si zahrají i Orli. Potrestán Lee (BLZ) – 2 minuty za zdržování hry.

20:51
    A je tu první trest v dnešním zápase. Ten si odsedí Jan Šeda (ZNO) – 2 minuty za držení protihráče.

18:26
    Autorem třetí branky Italů je RICK SCHOFIELD, jenž těžil z přečíslení dva na jednoho. Asistence: Markus Gander a Derek Nesbitt.

07:36
    A mohla to být další branka! Podešva si poradil s domácími obránci a zjevil se před Hüblem. Ten však vynikajícím zákrokem podržel své barvy.

04:54
    A skóre je znovu nerozhodné! Po 31 sekundách srovnává na 2:2 MATTHEW SISCA, jenž vyzrál na Holta střelou z kruhu. Asistence: Bryan Rodney, Paul Zanette.

04:23
    Hosté jdou do vedení po vyhraném buly. Do vzdálenějšího rohu klece za Hüblem se trefuje ANTONÍN BOŘUTA. Asistence: Branislav Rehuš, Martin Podešva.

01:13
    To je úvod! Znojmo bleskurychle odpovídá. Po přesné přihrávce od Jiřího Klimíčka vyrovnává ONDŘEJ FAIALA. Asistence: Jiří Klimíček.

00:43
    Domácí vstupují do zápasu rychlou brankou! 43 sekund od úvodního buly posílá puk za Holta JUSTIN KELLER, který se prosazuje z úhlu. Asistence: Sean McMonagle.

Lukáš Caha

Góly a asistencie: 1. Keller (McMonagle), 5. Sisca (Rodney, Zanette), 19. Schofield (Gander, Nesbitt), 55. Cullen (Rodney), rozh. náj. Schofield – 2. Fiala (Klimíček), 5. Bořuta (Rehuš, Podešva), 24. Grof (Havlík, Lattner), 40. Bořuta (Fiala, Lattner)