Znojmo – EC-KAC 4:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
KAC Klagenfurt
cz Nedeľa 28.12.2014, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

59:54
    Orli právě vstřelili branku!
    Kotouč vyletěl do obranného pásma hostů! JAN LATTNER dojížděl hostujícího hráče, který se hrnul za pukem a měl náskok, ale autor čtvrté branky se svezl k ledu, natáhl a dostrčil kotouč hokejkou za brankovou čáru!
    Asistence: Adam Havlík.

58:49
    Hosté to zkouší bez brankáře!

49:58
    Fiala byl u mantinelu podražen a bude se vylučovat. K nelibosti domácích fanoušků na obou stranách. Vyloučen Lundmark (KLG) – dvě minuty za hákování a Fiala (ZNO) – dvě minuty za nafilmovaný pád.

47:09
    ROMAN TOMAS uspěl střelou z vrcholu kruhu, která směřovala přesně pod horní tyčku soupeřovy branky!
    Asistence: Martin Podešva, Lubomír Štach.

39:40
    MARTIN PODEŠVA dostal přesnou přihrávku do pravého kruhu, odkud vyslal tvrdou střelu, která kolem lapačky hostujícího gólmana zaplula rovnou do sítě.

37:59
    Vyloučen Pöck (KLG) – 2+10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku.

36:50
    Lattner ujížděl po pravém křídle a v útočném pásmu volil přirhváku do kruhu, kam najížděl Pavlikovský. Hostujícího gólman se ale stihl včas přesunout a chytá kotouč do nastavené náruče.

32:29
    Vyloučen Koch (KLG), který si odpyká dvě minuty za držení.

29:58
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    MARCEL RODMAN propálil domácího brankáře střelou z mezikruží, která směřovala přímo pod jeho vyrážečku.
    Asistence: Lukas Pither, Thomas Pöck.

28:00
    Štach poslal pěknou přihrávku na hůl Petera Pucher, který z ostrého úhlu trefuje boční síťku!

26:00
    Hostující brankář hodil kotouč do sítě. Rozhodčí posadili na lavičku Desantise (KLG), který odsedí dvou minutový trest.

25:30
    Lundmark prostřelil Holta pod rukou. Kotouč dopadl přesně na brankovou čáru a za ni ji potom dorazil dojíždějící OLIVER SETZINGER.
    Asistence: Jamie Lundmark, Thomas Koch.

24:17
    Vyloučen Pucher (ZNO) – 2 min. za držení.

21:24
    Druhý Lattnerův pokus od modré nastřelil tyč!

20:33
    Dvě minuty za hákování si odpyká Siklenka (KLG).

20:31
    Havlík ujížděl s pukem podél pravého mantinelu. U kruhu volil přihrávku na rozjetého Lattnera. Ten najížděl ale moc rychle a kotouč sklouzul.

16:39
    Číp číhající u tyčky trefil boční síť Tuokkolovy brány! Orli jsou zdá se v pohodě!

15:59
    Novák s Klimíčkem byli v přečíslení dvou na jednoho! Novák volil střelu mezi betony, Tuokkola je ale stihl sklapnout!

15:44
    Vyloučen Šeda (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

11:57
    A hned je tu další vyloučení. Sednou si jde Rodman (KLG) – dvě minuty za hákování.

11:10
    Neskutečná rána! ANTONÍN BOŘUTA dostal na modré puk, z první tvrdě napřáhl a prostřelil Tuokkolu nad lapačku! Asistence: Lubomír Štach a Roman Tomas.

09:36
    První vyloučení zápasu. Vyloučen Reichel (KLG) – dvě minuty za hákování.

03:43
    Obrovská šance domácích! Beroun před prázdnou bránou zlomil hůl, následně střílel Štach! Puk se dostal za Tuokkolu, ale těsně před překročením brankové čáry jej hostující obrana zahrála pryč!

Vojta Pojer

Marcela Procházková

Góly a asistencie: 12. Bořuta (Štach, Tomas), 40. Podešva (Havlík), 48. Tomas (Podešva, Štach), 60. Lattner (Havlík) – 26. Setzinger (Lundmark, Koch), 30. Rodman (Pither, Pöck)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Pavlikovský, Nemčík, Bořuta, Klimíček, Štach, Jass, Sova – Lattner, Šeda, Havlík – Beroun, Pucher, Číp – Tomas, Podešva, Rehuš – Fiala, Bartoš, Novák.
    KAC Klagenfurt: Tuokkola (Swette) – Siklenka, Desantis, Furey, Reichel, Schumnig, Pöck, Vallant – Lundmark, Hundertpfund, Geier S. – Rodman, Pither, Jacques – Setzinger, Koch, Geier M. – Kurath, Harand, Ban.

Rozhodca: Graber, Veit – Loicht, Smeibidlo