Znojmo – EC-KAC 4:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
KAC Klagenfurt
cz Nedeľa 28.12.2014, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

49:58
    Fiala byl u mantinelu podražen a bude se vylučovat. K nelibosti domácích fanoušků na obou stranách. Vyloučen Lundmark (KLG) – dvě minuty za hákování a Fiala (ZNO) – dvě minuty za nafilmovaný pád.

37:59
    Vyloučen Pöck (KLG) – 2+10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku.

32:29
    Vyloučen Koch (KLG), který si odpyká dvě minuty za držení.

26:00
    Hostující brankář hodil kotouč do sítě. Rozhodčí posadili na lavičku Desantise (KLG), který odsedí dvou minutový trest.

24:17
    Vyloučen Pucher (ZNO) – 2 min. za držení.

20:33
    Dvě minuty za hákování si odpyká Siklenka (KLG).

15:44
    Vyloučen Šeda (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

11:57
    A hned je tu další vyloučení. Sednou si jde Rodman (KLG) – dvě minuty za hákování.

09:36
    První vyloučení zápasu. Vyloučen Reichel (KLG) – dvě minuty za hákování.

Vojta Pojer

Marcela Procházková

Góly a asistencie: 12. Bořuta (Štach, Tomas), 40. Podešva (Havlík), 48. Tomas (Podešva, Štach), 60. Lattner (Havlík) – 26. Setzinger (Lundmark, Koch), 30. Rodman (Pither, Pöck)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Pavlikovský, Nemčík, Bořuta, Klimíček, Štach, Jass, Sova – Lattner, Šeda, Havlík – Beroun, Pucher, Číp – Tomas, Podešva, Rehuš – Fiala, Bartoš, Novák.
    KAC Klagenfurt: Tuokkola (Swette) – Siklenka, Desantis, Furey, Reichel, Schumnig, Pöck, Vallant – Lundmark, Hundertpfund, Geier S. – Rodman, Pither, Jacques – Setzinger, Koch, Geier M. – Kurath, Harand, Ban.

Rozhodca: Graber, Veit – Loicht, Smeibidlo