5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Nedeľa 28.12.2014, 18:00MOL liga

A je koniec!
    Po tom, čo domáci vyhrávali po druhej tretine 3:2, tak v poslednej časti pridali ešte 2 góly, keď sa im podarilo využiť presilové hry a rozhodli tak o svojej výhre 5:2.
    To je odomňa na dnes všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (20:13:12)

60:00

59:10
    Stretnutie sa dohráva v kľudnom tempe a môžem skonštatovať, že o víťazovi je v dnešnom stretnutí rozhodnuté.

57:25
    V čase keď do konca stretnutia nám zostáva odohrať necelé 3 minúty sa ku streleckej príležitosti dostal Popovics, ale Cikánek si svoje bránu postrážil.

56:59
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

56:02
    Všetky sporadické strely počas tejto početnej výhode spoľahlivo rieši Bálizs a zdá sa, že najmä vďaka nemu domáci v dnešnom zápase zvíťazia.

54:58
    Ďalšie vylúčenie domácich. Hajós putuje na trestnú lavicu za narazenie na mantinel.

53:35

53:25
    Podstavek vystrelil v závere presilovej hry, ale ani jeho pokus neprišiel Zámkom úspech. Dózsa sa o malú chvíľu vráti na ľadovú plochu.

52:55
    Roczanov vo vlastnom oslabení ušiel, vystrelil a Cikánek puk vyráža.

51:33
    Dózsa inkasuje 2 minúty za krosček. Dokážu Zámky znížiť?

51:05
    Podobne však na druhej strane pochodil aj Nagy proti Cikánekovi.

50:00
    Štefanka ešte skúša s výsledkom niečo urobiť, ale proti nemu stojí výborný Bálizs.

49:06
    Miškolc dal gól!
    A využíva druhú presilovú hru v dnešnom zápase! Všetko zobral na seba ADRIÁN TÓTH a presnou strelou strelil piaty gól. Asistencia: Tyler Metcalfe.

48:00
    Baron odchádza na trestnú lavicu za faul kolenom a hostia sa budú brániť.

47:17
    Dvojica Tóth, Hajós teraz nepochodila v útočnej tretine a Miškolc sa teraz bude musieť brániť.

45:02
    Miškolc výborne drží stredné pásmo a Zámky sa nevedia dostať do tempa, respektíve do nejakej šance, aby mohli znížiť.

43:38
    Tak, zaujímavá situácia, keďže Nové Zámky inkasovali aj štvrtýkrát a naozaj hostia budú mať čo robiť, ak budú chcieť v dnešnom zápase bodovať.

42:22
    A razom o je to o dva góly! Už po 10 sekundách využíva početnú výhodu svojim druhým gólom TYLER METCALFE. Asistencie: Balázs Gőz, Adrián Tóth.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 9. Hajós (Tóth, Dansereau), 14. Metcalfe (Cohen, Dudas), 30. Becze (Cohen, Metcalfe), 43. Metcalfe (Gőz, Tóth), 50. Tóth (Metcalfe) – 11. Čaládi (Chrenko, Faith), 23. Klobučník

DVTK Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe (A), Cohen, Becze – Gőz, Dósa, Hajós (C), Tóth A., Dansereau – Sagert, Budai R., Nagy K., Láda B. (A), Miskolczi – Láda P., Fliszár, Popovics, Roczanov, Szilágyi.
    HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajčovič) – Ďurčo, Šiška, Čaládi, Faith (A), Chrenko – Huba, Baron, Hurtaj (C), Frolík, Weissmann – Hrudík, Kowalczyk, Podstavek, Štefanka, Dubec (A) – Leško, Král, Brandis, Klobučník, Púchovsky.

Rozhodca: Babic Vladimir, Wolf László – Pálkövi Botond, Sipos Roland