Spišská N. Ves – P.H.K. 3b Prešov 5:1 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 8:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Topoľčany 3:5 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
HC Dukla Senica
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 17.12.2014, 18:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:20
    Obaja bitkári dostali za hrubosť dve minúty a taktiež 10 minút za nešportové správanie. Hrá sa však 4 na 4.

59:20
    Uhrík držal Blaškovi hokejku, začala strkanica a následná bitka. Kohútov museli rozdeliť rozhodcovia.

48:33
    Surovka (SE) dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.Hostia tak hrajú 5 na 3. Podarí sa im znížiť?

47:40
    Vylúčenie na strane domácich si ide sadnúť Reissmuller(SE) za držanie.
    Roháč (LM) dostal 10+10+DKZ.

46:17
    Chvíľu to vyzeralo akoby hostia odmietali ďalej hrať, ale napokon sa teda postavili na buly a pokračuje sa v hre.

46:17
    Hostia dali regulérny gól, ale rozhodcovia ho neuznali pre posunutú bránu.

44:24
    Senica dala gól! Gól strelil KALINÁČ. Asistencie Mikéska, Všetečka.

42:19
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Aktivita hostí slávi úspech. V pravom kruhu sa dostal k puku MAROŠ PIATKA, ktorý poslal puk popod Peksovu lapačku do siete a znižuje na 3:1.
    Asistencie: Poliaček, Uhrík

33:07
    Senica dala gól!
    RASTISLAV VEREŠ potiahol puk do útočnej tretiny, nechal ho za sebou a korčuľoval na ľavú stranu brány. Blaško puk prebral, nahral Verešovi a ten prestrelil Hollého.
    Asistencie: Všetečka, Blaško

32:32
    Domáci sa dostali do prečíslenia, no do strely sa obetavo vhodil Holiga. Následnú Mikéskovu strelu brankár hostí zneškodnil.

24:56
    Roháč minul bránu, keď Peksa už ležal.

24:39
    Števuliak skončil po náraze na mantinel ležať na ľade. Na trestnú lavicu mieri Mikéska (SE). Dostáva menší trest – vrazenie na mantinel. Podarí sa Liptákom znížiť?

23:01
    Seničania sa akosi rozstrieľali. Po prihrávke zľava vystrelil DAVID VIDELKA. Jeho strela sa zasekla až vzadu v bráne.
    Asistencie: Blaško, Gula

22:20
    Po tlaku, ktorý si domáci vytvorili, padol gól. Ľavý horný roh Hollého brány trafil RASTISLAV VEREŠ.
    Asistencie: Všetečka, Penák

17:57
    Presilovku si zahrajú i domáci. Za nedovolené bránenie putuje na lavicu hanby Trochta.

14:24
    Obrovský potlesk domáceho publika si vyslúžil Peksa za sériu dobrých zákrokov, ktoré predviedol v prekérnej situácii pred jeho bránou.

13:14
    Prvé vylúčenie v zápase. Na trestnú lavicu mieri Fian(SE), ktorý dostáva menší trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

12:27
    Po strele jedného z domácich sa puk odrazil od Hollého betónov pred Mikoláška, ktorý netrafil odkrytú bránu.

05:33
    Od modrej pálil Mikéska, ale vyprášil len pravý betón strážcu svätyne hostí.

01:51
    Závar pred Peksom, ktorý musel zaľahnúť puk a prerušiť hru.

01:16
    Teraz Peksu zachránila tyčka.

01:06
    Obrovský závar pred bránou hostí, no brankár obe strely i dorážku chytá!
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Vereš (Všetečka, Penák), 24. Videlka (Blaško, Gula), 34. Vereš (Všetečka, Blaško), 45. Kalináč (Mikéska, Všetečka) – 43. Piatka (Poliaček, Uhrík)

HC Dukla Senica: Peksa – Reissmuller (C), Gula, Janík, Loydl, Všetečka, Mikéska, Zábojník, Fian – Jurák, Kalináč, Lichanec – Lantoš, Surovka, Mikolášek – Brzobohatý, Vereš, Penák – Daniel, Videlka, Blaško
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Holiga, Moravčík, Kadlubiak, Školiak, Janči, Mezovský, Nitriansky, Oravec – Kuric (C), Bartík – Klimčík, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Legerský – Števuliak, Uhrík, Janček – Macík

Rozhodca: Krist – Valo, Tvrdoň