Chomutov – Šumperk 5:0 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.) | Most – Jihlava 3:4 (0:2 po s.n.)
Benátky n/J – Litoměřice 1:0 (kon.) | Kladno – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 8:5 (kon.)
Havířov – Motor ČB 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
AZ Havířov
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
cz Streda 17.12.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (20:34:06)

Zápas tak nakonec lépe končí pro hosty z Českých Budějovic. Nedá se říct, že by v tomto utkání vítězný tým odehrál lepší zápas než soupeř, nicméně branek dokázali více vstřelit hráči Motoru, a to je jediné, co se v hokeji opravdu počítá.

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je JOSEF STRAKA.

3. séria
    0:1
    Tomáš Fořt musel proměnit a zkoušel při svém provedení stejný způsob, jako před ním Straka, ale neúspěšně.

2. séria
    0:1
    Josef Straka je úspěšný svou střelou švihem nad beton brankáře Matouška!

2. séria
    0:0
    Loskot nejprve naznačil střelu, povyjel si a poté vystřelil, ale pouze do výstroje Kůdely.

1. séria
    0:0
    Tomáš Nouza zkoušel forsbergovku! Nechybělo málo, aby mu to vyšlo, nicméně se Matoušek stihl včas natáhnout.

1. séria
    0:0
    Ondrej Šedivý zkoušel střelu švihem, ale Kůdela jej vyrážečkou vychytal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:47
    Jiránkova nabídka před branku našla adresáta pouze v soupeřových holích, nicméně domácí i nadále tvoří hru a mají více šancí.

62:46
    Šenkeříkův pokus od modré končí po zákroku gólmana v ochranné síťi.

62:27
    Sztefek dostal z hole Pechance přihrávku těsně před branku, Kůdela si ale hodně povyjel, čímž nedal domácímu útočníkovi příliš prostoru ke skórování.

61:39

61:21
    Šedivý už napřahoval ke střele do odkryté branky, ale křižné přihrávce putující na jeho čepel zamezil obránce Motoru!

60:35
    Loskot to v rozestaveném čtverci zkoušel natvrdo a dvakrát vystřelil, ale jeho pokusy vážnější situaci před brankou hostí nezpůsobily.

60:01

V závěrečných minutách začali diktovat tempo hry domácí hokejisté, kteří se tlačili do branky a útočili za vítězstvím. Přestože se hosté stačili ubránit, byli nuceni v závěru zamezit jisté brance Sztefka faulem, a tak budou hrát na začátku prodloužení oslabení. Prodloužení za malou chvíli začne.

60:00

David Motloch

Góly a asistencie: 48. Loskot (Jiránek, Fořt) – 54. Heřman (Mucha, Vráblík), rozh. náj. Straka