Spišská N. Ves – P.H.K. 3b Prešov 5:1 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 8:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Topoľčany 3:5 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
HC Dukla Senica
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 17.12.2014, 18:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Po tretinách 0:0, 3:0,1:1 sa zápas končí. Hráči si podajú ruky a bude nasledovať tradičná ďakovačka a Peksovo číslo na pobavenie divákov.

Ďakujem vám za sledovanie prenosu, dúfam, že zostanete portálu Onlajny.eu verní a želám pekný zvyšok večera. (20:07:25)

60:00

59:20
    Obaja bitkári dostali za hrubosť dve minúty a taktiež 10 minút za nešportové správanie. Hrá sa však 4 na 4.

59:20
    Uhrík držal Blaškovi hokejku, začala strkanica a následná bitka. Kohútov museli rozdeliť rozhodcovia.

59:00
    Zostáva posledná minúta dnešného stretnutia.

58:09
    Krásna kombinácia domácich, no Penákovu strelu vyrazil Hollý ľavým ramenom.

57:19
    Hollý má plné ruky práce, ale počína si výborne. Seničania už hrajú na krásu.

56:00
    Po dlhej dobe závar pred Hollým, brankár hostí si však dobre poradil s každým pokusom.

55:25
    Janček bol teraz pred bránou tiesnený domácim obrancom, inak by určite puk poslal nad ležiaceho Peksu.

54:21
    Kapitán Senice nechcene ohrozil striedačku hostí, keď vypálil puk, ktorý skončil medzi hráčmi. Tí na neho vrhali prekvapené pohľady a Reissmuller len pokrčil ramenami a pozrel na čepel svojej hokejky.

Dnešné stretnutie sleduje 479 divákov.

52:30
    Pred Peksom vznikla menšia šarvátka, ktorú rozhodcovia rozohnali.

52:05
    Macík ovi chýbali milimetre, aby prekonal domáceho brankára, no pri ňom dnes stojí šťastena.

50:33
    Domáci v plnom počte.

50:12
    Hostia nehrajú presilovku zle, ale ešte nedokázali počas necelých 4 minút prekonať brankára Senice.

49:22
    Strela hostí mierila do Peksovej lapačky. Brankár z Moravy však spravil ešte "salto", aby pobavil prítomných divákov.

49:01
    Obrovské šťastie mal Peksa, ktorý chytil strelu i vyrazil všetky dorážky.

48:33
    Surovka (SE) dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.Hostia tak hrajú 5 na 3. Podarí sa im znížiť?
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Vereš (Všetečka, Penák), 24. Videlka (Blaško, Gula), 34. Vereš (Všetečka, Blaško), 45. Kalináč (Mikéska, Všetečka) – 43. Piatka (Poliaček, Uhrík)

HC Dukla Senica: Peksa – Reissmuller (C), Gula, Janík, Loydl, Všetečka, Mikéska, Zábojník, Fian – Jurák, Kalináč, Lichanec – Lantoš, Surovka, Mikolášek – Brzobohatý, Vereš, Penák – Daniel, Videlka, Blaško
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Holiga, Moravčík, Kadlubiak, Školiak, Janči, Mezovský, Nitriansky, Oravec – Kuric (C), Bartík – Klimčík, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Legerský – Števuliak, Uhrík, Janček – Macík

Rozhodca: Krist – Valo, Tvrdoň