Spišská N. Ves – P.H.K. 3b Prešov 5:1 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 8:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Topoľčany 3:5 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
HC Dukla Senica
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 17.12.2014, 18:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:20
    Obaja bitkári dostali za hrubosť dve minúty a taktiež 10 minút za nešportové správanie. Hrá sa však 4 na 4.

48:33
    Surovka (SE) dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.Hostia tak hrajú 5 na 3. Podarí sa im znížiť?

47:40
    Vylúčenie na strane domácich si ide sadnúť Reissmuller(SE) za držanie.
    Roháč (LM) dostal 10+10+DKZ.

24:39
    Števuliak skončil po náraze na mantinel ležať na ľade. Na trestnú lavicu mieri Mikéska (SE). Dostáva menší trest – vrazenie na mantinel. Podarí sa Liptákom znížiť?

17:57
    Presilovku si zahrajú i domáci. Za nedovolené bránenie putuje na lavicu hanby Trochta.

13:14
    Prvé vylúčenie v zápase. Na trestnú lavicu mieri Fian(SE), ktorý dostáva menší trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Vereš (Všetečka, Penák), 24. Videlka (Blaško, Gula), 34. Vereš (Všetečka, Blaško), 45. Kalináč (Mikéska, Všetečka) – 43. Piatka (Poliaček, Uhrík)

HC Dukla Senica: Peksa – Reissmuller (C), Gula, Janík, Loydl, Všetečka, Mikéska, Zábojník, Fian – Jurák, Kalináč, Lichanec – Lantoš, Surovka, Mikolášek – Brzobohatý, Vereš, Penák – Daniel, Videlka, Blaško
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Holiga, Moravčík, Kadlubiak, Školiak, Janči, Mezovský, Nitriansky, Oravec – Kuric (C), Bartík – Klimčík, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Legerský – Števuliak, Uhrík, Janček – Macík

Rozhodca: Krist – Valo, Tvrdoň