Liberec – Třinec 4:0 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
Chomutov – Zlín 4:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 3:7 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
HC Litvínov
cz Štvrtok 11.12.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ)

60:00
    Konec zápasu. (20:09:30)

58:54
    Vyloučení na obou stranách. Dominik Čapek (LIM) dostává dvě plus dvě minuty za hrubost, stejně tak jako Vladimír Port (JIH). Bude se pokračovat při hře pět na pět.

Na vyloučení: 8-10.
    Vyšší tresty: 1-1.

58:22
    Jihalva hraje v plném počtu.

58:12
    Jihlava se v oslabení dobře brání a nepouští Litvínov k vážnějšímu ohrožení branky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu.

56:22
    Jan Marcilis (JIH) poslal u litvínovské střídačky k zemi jednoho z hráčů hostí a už míří na trestnou lavici. Domácí bek dostává dvě + deset minut za vražení na hrazení. Pro Marcilise zápas skončil, trest si za něj odpyká Filip Dundáček.

Na vyloučení: 6-8.

55:58
    Utkání se již dohrává, o jeho osudu je rozhodnuto.

54:38
    A nyní i v pěti. Kdo nedá přesilovku pět na tři, nemůže vyhrát.

54:09
    Hosté jsou ve čtyřech.

53:56
    Dundáček vypálil z mezikruží dělovku jak kulometčík za první světové války. Tvrdá rána však nebyla umístěná a jde nad horní tyč.

53:27
    Anděl už natahoval u pravé tyče hůl k zametení puku do prázdné klece, na poslední chvíli však vložil do Jíchova pasu hůl jeden z hostujcích hráčů.

53:10
    Na střelu Dundáčka Sroka viděl. Nadvakrát jí zneškondil a nedovolil domácím možnost dorážky.

52:45
    Litvínov dostává puk ven z pásma a Jihlava tak bude muset začít od svojí branky.

52:38
    Jihlava si zahraje přeislovku pět na tři, která bude trvat 91 vteřin. Marek Baránek (LIM) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 5-8.

52:21
    Hosté se osvobozují.

52:17
    Andělovu střelu vyrazil Sroka před sebe, ale Marcilis se zblízka prosadit nedokázal.

52:09
    Poslední šance pro Duklu na zdramatizování zápasu. Lukáš Válek (LIM) si vyšlápl na Dupljaka a dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 5-7.

51:33
    David Vacek si možná říká o místo v bráně pro sobotní zápas ve Zlíně, Také nyní se prezentoval dobrým zákrokem, když lapil tvrdou střelu Cvrka od modré do nastavené lapačky.

50:24
    Střelu Stříbrného od modré likviduje Vacek pohotovým zákrokem lapačkou.

49:11
    Vacek předvedl další výborný zákrok, když se na něj řítil Ujfaluši, který se pokusil o kličku doprava. Gólman Dukly se ve svém brankovišti roztáhl a levým betonem znemožnil Ujfalušimu zakončení.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 21. Anděl (Dundáček, Jícha), 27. Anděl (Marcilis) – 7. Válek (Štěpka, Šimeček), 10. Baránek (Válek, Řehoř), 24. Řehoř (Cvrk, Stříbrný), 33. Kučera (Čapek, Kokeš), 43. Kokeš (t.s.)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (43. Vacek) – Půža, Dundáček, Pospíchal. Port, Kochánek, Tobola, Hohl – Marcilis, Jícha, Anděl – Dufek, Ludvík, Dupljaku – Nováček, Dvořák, Mahút. Trenér: Petr Svoboda.
    HC Litvínov: Sroka (Klečka) – Moravec, Šefl, Vostárek, Šesták, Cvrk, Baránek, Kokeš – Šimeček, Válek, Štěpka – Kučera, Sýkora, Čapek – Stříbrný, Řehoř, Ujfaluši, Sklenička. Trenér: Robert Reichel.

Rozhodca: Hejduk – Kotlík, Zídek