Liberec – Třinec 4:0 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
Chomutov – Zlín 4:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 3:7 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
cz Štvrtok 11.12.2014, 15:00 • Svijanská aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (17:16:46)

Utkání nakonec jednoznačně dopadlo ve prospěch domácích, kteří střetnutí rozhodli především ve druhé dvacetiminutovce, jelikož vsítili tři branky a jelikož za svá záda nepustil Daniel Skřebský ani jeden z 24 pokusů, připisují si Bílí Tygři tři body.

60:00

59:00
    Jedlička s Ordošem ale odvedli v útočné třetině dobrou práci a ukrojili pro svůj celek nejméně dvacet vteřin bez ohrožení Skřebského branky.

57:59
    Domácí ale nakonec přeci jen v jejich cestě za jednoduchým vítězstvím čeká další překážka. Michal Beránek (LIB) putuje na lavici vedle boxu časoměřičů za podražení.

56:00
    Hosté se snaží ohrozit Skřebského branku, ale prozatím jim v tom brání skvělá liberecká obrana.

53:27
    Icing hráčů v bílých dresech.

52:18
    Rozhodčí přerušil hru kvůli hře vysokou holí, vhazovat se bude po Dudáčkově levice.

51:02
    Liberec právě vstřelil branku!
    Již v době kdy Kovařčík opustil trestnou lavici se prosazuje JAKUB JEDLIČKA. Domácí tak mají necelých deset minut před koncem třetí třetiny již velice pohodlný náskok. Asistence: Jakub Kalfiřt.

48:59
    Hosté se opět budou muset bránit početní převaze, Michal Kovařčík (TRI) dostává dvouminutový trest za hrubost.

48:16
    Domácí Dudáčka pořádně neohrozili, Severa je na ledě.

46:16
    Jiří Severa (TRI) je vyloučen na sekání, uvidíme hru ve čtyřech, poté zkrácenou přesilovku domácích.

46:00
    Jašek z velké blízkosti Skřebského nepřekonal, liberecký brankář šanci skvělým zákrokem zlikvidoval a přerušil hru, to celé již v době kdy Ordoš opustil trestnou lavici.

44:39
    Dominik Lakatoš (LIB) dokonce posílá domácí na více než 40 vteřin do tří, provinil se krosčekem.

43:30
    Jan Ordoš (LIB) ale domácí o přesilovku záhy připravil, když se provinil sekáním.

42:49
    Paločko si pěknou stahovačkou obhodil Michala Romana (TRI), který následně musel unikajícího libereckého útočníka zastavit pomocí faulu, přesilovka pro Liberec.

41:58
    Suska v plné rychlosti z pravé strany vystřelil, s jeho projektilem si však Dudáček bez problému poradil.

40:01

Druhá část byla o poznání zajímavější než ta první. Mohli jsme vidět tři branky všechny padly do sítě třineckých Ocelářů, prosadili se Ordoš, Babec a Huňa. Třetí perioda začne v 16:30.

40:00

RR

Góly a asistencie: 24. Ordoš (Jedlička), 30. Babec (Heřmánek, Beránek), 40. Huňa (Paločko, Lakatoš), 52. Jedlička (Kalfiřt)

Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Pírs) – Mrázek (C). Arlt, Beránek, Mroz, Husa, Divila, Tržický – Babec, Suska, Kalfiřt, Huňa, Jedlička, Lakatoš Ordoš, Kačírek, Havlas, Paločko, Heřmánek
    HC Oceláři Třinec: Dudáček (Svoboda) – Heider (C), Bednárik, Stránský, Roman, Adámek, Zahradníček – Franek, Kofroň, Murín, O. Kovařčík, Jašek, Severa, Petrák, Bednář, Pala, M. Kovařčík

Rozhodca: Hrubý – Podrazil, Hejl