Liberec – Třinec 4:0 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
Chomutov – Zlín 4:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 3:7 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HC Kometa Brno
cz Štvrtok 11.12.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Z pardubického zimního stadionu se s vámi s přáním hezkého zbytku týdne loučí Marek Votke. (20:00:29)

Je konec! Byli jsme svědky opravdu bojovného utkání se šťastným koncem pro domácí. Dlouho se přitom hrálo za nerozhodnutého stavu, ale o vítězství Východočechů nakonec rozhodl čtyři minuty před koncem Tomáš Pipek.

60:00

59:21
    Brněnští hráči v převaze hodně zatápí domácí obraně! Husár na poslední chvíli sahal po kotouči v jeho cestě do branky!

59:01
    Hosté jsou bez brankáře!

59:01
    Brněnský trenér si vyžádal oddechový čas!

59:01
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

56:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Nádherná akce domácích dost možná znamená jejich vítězství v dnešním utkání! Pardubičtí hráči se dostali do přečíslení tři na jednoho, které po přesné přihrávce nádherným způsobem vyřešil TOMÁŠ PIPEK! Dostal přesnou přihrávku od Krajňáka a bekhendovým blafákem nedal Jekelovi šanci! Asistence: Martin Krajňák a Denis Kusý.

54:08
    Martin Franc se prosmýkl podél mantinelu, ale rozezvučel pouze plexisklo za Jekelovou brankou.

51:47
    Vojtěch Budík nebezpečně pálil od modré čáry a Jekel na poslední chvíli vyrazil kotouč mimo tři tyče!

51:01
    Další závar před brněnskou klecí! Několik domácích hráčů se pokoušelo propasírovat kotouč za Jekelova záda, ale hostující brankář chytá!

50:14
    MICHAL PROCHÁZKA se dostal ke kotouči v prostoru mezi kruhy a bez váhání kotouč zavěsil pod víko brněnské klece! Asistence: Daniel Voženílek a Martin Krajňák.

49:33
    Michal Nohel dostává dvě minuty za napadení a domácí si zahrají další přesilovou hru.

46:20
    Kometa vyhazuje na zakázané uvolnění.

44:02
    Tomáš Pipek se nebezpečně prosmýkl až před Jekela a zkoušel jej překvapit střelou nad vyrážečku, ale neuspěl!

41:57

40:50
    Na začátku třetí třetiny Kometa pokračuje v přesilové hře a prakticky ihned se hosté usadili před Husárem. Domácí hráči ale dobře brání.

40:01

40:00

39:57
    Daniel Voženílek dostává v závěru druhé třetiny dvě minuty za podražení

Marek Votke

Góly a asistencie: 15. Voženílek (Hlaváček), 51. Procházka (Voženílek, Krajňák), 57. Pipek (Krajňák, Kusý) – 15. Vlček (Boltvan, Nohel), 25. Pokorný (Šnajnar)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Klouček) – Vácha, Franc, Budík, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – Procházka, Havrda, Velinský, Barkóci, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Pipek, Kysela, Krajňák.
    HC Kometa Brno: Jekel (Šalena) – Vágner, Civka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Nohel, Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Dymáček.

Rozhodca: Horinek – Čížek, Potůček