Chabarovsk – Nižnekamsk 0:2 (kon.) | Vladivostok – Togliatti 3:0 (kon.) | Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Ufa 4:0 (kon.)
Záhreb – Barys 3:5 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Lada Togliatti
Pondelok 08.12.2014, 11:00 • Fetisov Hall (Vladivostok) • KHL

Zápas KHL medzi Admiralom Vladivostok a Ladou Togliatti sa skončil. Domáci si pripisujú dôležité víťazstvo po výhre 3-0. Treba povedať, že Admiral vyhral celkom zaslúžene a hostia toho dnes veľa neukázali.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:13:16)

60:00

58:55
    Fjodorov skúsil strelu na Nalimova ale tá šla mimo bránu. Hra je prerušená a my si ešte počkáme na poslednú minútu stretnutia.

58:30
    Oddychový čas domácich.

58:20
    Ushenin ešte preveril Ježova ale ten už štvrtý gól za svoj chrbát nepustil.

57:30
    Stretnutie sa už len dohráva. Domáci sa ešte púšťajú do útokov ale je to skôr len také propagačné nahodenie puku.

56:40
    Do konca zápasu ostávajú už len 3 minúty a hostia sa takmer k ničomu nedostali. Naopak Admiral mohol pridať ďalší gól ale presilovú hru nedokázal využiť.

55:35
    Hostia v plnom počte.

55:35
    Domáci v plnom počte.

55:15
    Domáci hrajú presilovku a gól visí na vlásku. Lada však z posledných síl bráni.

53:35
    Stulov neudržal nervy na uzde a po menšej bitke s Gyngem idú obaja na trestnú lavicu. Všetko však začal Stulov a Gynge ide na trestnú lavicu tak trochu zbytočne. Stulov ale dostáva 4 minúty zatiaľ čo Gynge len 2.

53:00
    Do konca zápasu ostáva 7 minút a my sledujeme trochu nudný hokej. Puk majú za vlastnou bránou domáci a púšťajú sa dopredu.

52:00
    Bergfors pálil na druhej strane a Ježov mal opäť prácu. Brankár Lady je v dnešnom zápase dosť zamestnávaný. Tréner hostí sa na lavičke poriadne rozlučuje a svojich hráčov určite nemá začo pochváliť.

51:10
    Hostia neukazujú ani len náznak pokusu o vyrovnanie a tak sa stretnutie dohráva v pokojnom tempe. Lada je síce pred Nalimovom ale žiadne šance si vypracovať nevie.

50:25
    Ježov si pripisuje zákrok po strele Gorshkova. Vhadzovanie v obrannom pásme Lady.

49:05
    Admiral to skúšal v útočnej tretine ale Zubov, Gynge ani Heshka sa presadiť nedokázali. Hrá sa pokojný hokej, hostia nemajú zrejme veľa síl na väčší tlak.

Dnešné stretnutie sleduje 5500 divákov.

48:10
    Je tu reklamná prestávka. Domáci kráčajú za dôležitým víťazstvom a hostia dnes nemajú svoj deň.

47:10
    Admiral teraz obliehal bránu Lady ale niekoľko streleckých pokusov si cestu do brány nenašlo. Puk už majú hostia a idú dopredu.

46:15
    Petrov sa dostal do dobrej pozície ale sám pred Nalimovom si nedokázal poradiť.

45:10
    Puk majú na hokejkách stále hráči Admiralu, ktorí sú lepším tímom a zrejme dnešný zápas s prehľadom vyhrajú.

44:25
    Domácim sa presilovku využiť nepodarilo ale mrzieť ich to nemusí. V útoku sú už hostia a Nalimov musel zasahovať.

44:05

43:20
    Kolař vypálil tvrdú strelu ale puk minul bránu Lady. Admiral strieda a presúva sa znova do útočnej tretiny.

42:50
    Domáci sú usadení v útočnom pásme ale k ohrozeniu brány sa ešte nedostali.

42:05
    Za držanie odchádza na trestnú lavicu Belousov a domáci majú k dispozícii presilovú hru.

41:20
    Oba tímy začal aktívne. Nalimov už musel riešiť niekoľko situácii a na druhej strane mal Lisin skvelý puk ale s prihrávkou dlho váhal.

40:01

Pred nami je posledná tretia tretina dnešného zápasu. Hráči sú už na ľadovej ploche, a všetko je pripravené na posledné dejstvo.

Druhý tretina vo Vladivostoku sa skončila. Domáci ju vyhrali 2-0 a celkovo vedú v dnešnom zápase už o tri góly. Admiral využil presilové hry a zabezpečil si takmer isté víťazstvo pred posledným dejstvom. Tretia tretina sa začne o 15 minút.

40:00

39:15
    Domáci držia puk na svojich hokejkách a Makarov mohol pridať štvrtý gól. Zdalo sa, že bol faulovaný ale hlavný rozhodca mal iný názor.

38:10
    Do konca druhej tretiny už neostáva veľa času a domáci sú jasne lepší. K vedeniu im pomohli využité presilovky a stále sa tlačia dopredu. Lisin pálil z dobrej pozície.
    GYNGE - 3:0

37:02
    Vladivostok dal gól! A hostia sú na kolenách. 3-0 pre Admiral a ďalšia využitá presilová hra. RICHARD GYNGE dáva gól do takmer prázdnej brány po prihrávke od Zubova. Asistencia: Zubov

36:20
    Petrov sa skúšal presadiť aj v oslabení ale bol tiesnený domácim obrancom a tak z toho nič nebolo. Domáci skúšajú pridať tretí gól.

34:58
    Na trestnú lavicu odchádza Shenfeld a je tu presilová hra pre domáci tím.
    BERGFORS - 2:0

34:32
    Vladivostok dal gól! A je to 2-0. V presilovej hre sa presadil NICLAS BERGFORS. Po prihrávke od Heshku vypálil priamo na Ježova a puk končí v sieti. Asistencia: Heshka

33:27
    Gynge skúšal vystreliť ale bol faulovaný. Hunkes odchádza na trestnú lavicu za držanie.

33:00
    Na ľade je zlomená hokejka a hra je prerušená. Je tu ďalšia reklamná prestávka.

32:10
    Bergfors to skúšal pred Ježovom ale šanca z toho nebola. Lada sa púšťa dopredu.

31:00
    Domáci hráči bojujú ale k zakončeniu sa nedostali. Ďalšiu akciu začínajú za vlastnou bránou.

30:15
    Hostia sa točili okolo brány domáceho tímu ale žiadnu šancu si nevypracovali. Puk je už na opačnej strane.

29:20
    Bocharov pálil na Nalimova ale ten si s jeho strelou poradil. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

28:30
    Admiral je znova v útoku ale aj tento krát puk končí v lapačke Ježova. Nie je to najhorší zápas ale chýbajú góly a trochu väčšie tempo. Vhadzovanie pred bránou Lady.

27:45
    Lisin vo veľkej šanci pred Ježovom ale netrafil bránu.

27:10
    Barbašev bojoval o puk ale do zakončenia sa nedostal. Na druhej strane to skúšal Fedorov ale puk prikryl Nalimov.

26:55
    Nasleduje reklamná prestávka.

26:40
    Ušenin pálil z dobrej pozície ale bránu Lady netrafil.

26:05
    Petrov strieľal na bránu Admiralu ale ani jemu sa vyrovnať nepodarilo. Vhadzovanie pred bránou Nalimova.

25:30
    Puk je už na opačnom konci ľadovej plochy a hráči zvádzajú súboje pri mantineloch.

24:50
    Makarov pálil na bránu Lady a odrazený puk sa odrazil k voľnému Lisinovi ale ten nedokázal z tesnej blízkosti prekonať Ježova.

24:38
    Strelcov preveril Nalimova a vhadzuje sa pred domácou bránou.

24:10
    Domáci presilovú hru využiť nedokázali ale stále sa tlačia dopredu. Na začiatku druhej tretiny sa hrá rýchly hokej a domáci sa snažia zvýšiť náskok.

23:25

23:20
    Zubov pálil po peknej narážačke ale jeho strela bránu Lady tesne minula.

23:10
    Gynge skúsil strelu na bránu ale Ježov chytá. Ďalšie vhadzovanie pred bránou Lady.

22:15
    Do brejku mohli ísť prekvapujúco hostia vo vlastnom oslabení ale dvaja na jedného neuspeli a puk je znova pred bránou hostí.

21:55
    Osipov to skúšal pred Ježovom ale brankár Lady si puk postrážil. Vhadzuje sa v obrannom pásme Lady.

21:25
    Presilová hra domáceho tímu. Za držanie odchádza Vorobyov z Lady na trestnú lavicu.

20:10
    Začala sa druhá tretina a Ježov si pripísal prvý zákrok. Vhadzuje sa v obrannom pásme hostí.

20:01

Vraciame sa do Fetisov Areny kde sa o chvíľu začne druhá tretina.

Máme za sebou prvú tretinu vo Vladivostoku. Domáci Admiral vedie po 20 minútach nad Ladou 1-0. Na začiatku zápasu boli domáci hráči lepší, potom však hostia hrali niekoľko krát presilovú hru ale vyrovnať nedokázali. Druhá tretina sa zažne už o 15 minút.

20:00

19:20
    Nalimov mal znova prácu po tom ako strieľal Romanov ale puk vyrazil a domáci môžu ísť dopredu.

18:57

18:45
    Admiral vyhadzuje puk cez všetky čiary a oslobodzuje sa.

18:08
    2 minúty do konca prvej tretiny a hostia obliehajú domácu bránu.

17:35
    Stulov pálil z dobrej pozície ale Nalimov si dal pozor. Vhadzovanie opäť v obrannom pásme domáceho tímu.

16:57
    Oleg Li sa tlačil pred brankári Ježova po tom ako strieľal Ušenin a Li odchádza na trestnú lavicu. Presilová hra pre Ladu.

16:30
    Hostia skúsili strelu z vlastnej tretiny ale Nalimov si s ňou poradil. Vhadzovať sa bude pred brankárom Admiralu.

15:50
    Strelcov sa tlačil pred bránu ale Nalimov strelu Fjodorova chytá. Veľká možnosť pre hostí.

15:30
    Hostia sa natlačili pred Nalimova ale ten puk prikryl a je tu reklamná prestávka.

15:15

14:35

13:37
    Heshka je späť na ľade a domáci hrajú so štyrmi hráčmi.

13:15
    Stulov z tímu Lady odchádza na trestnú lavicu za a bude sa hrať 4 na 3.

12:35
    Vylúčený Osipov z domáceho tímu za hru vysokou hokejkou a je tu presilová hra 5 na 3 pre hostí.

12:20
    Lada je pred Nalimovom ale strelecké pokusy úspech nepriniesli a teraz si musia znovu získať pásmo.

11:37
    Za držanie odchádza na trestnú lavicu Heshka z domáceho Admiralu. Presilová hra pre Ladu.

11:28
    Dopredu išli domáci ale puk stratili príliš ľahko a tak to skúšajú hostia. Tí sú už pred Nalimovom.

10:00
    Hostia sú teraz nasťahovaní pred Nalimovom, skúšali ho ohroziť ale hra je prerušená a vhadzovať sa bude v strednom pásme.

9:10
    Puk už získali hráči Lady a za vlastnou bránou začínajú svoju akciu. Píska sa zakázané uvoľnenie a vhadzovať sa bude pred Ježovom.

8:12
    Admiral to skúša od svojho brankára ale puk sa stále vráti späť, takže znova pokus o prienik do útočnej tretiny.

7:05
    Puk majú hráči Lady ale zatiaľ si nevedia vypracovať väčšie šance. Uvidíme či sa im podarí v ďalšom priebehu stretnutia vyrovnať.
    LI - 1:0

6:08
    Vladivostok dal gól! A je tu prvý gól zápasu. Dávajú ho zaslúžene domáci. Po strele Gorshkova, ktorú Ježov vyrazil sa puk odrazil na hokejku korčuľujúceho hráča, ktorým bol OLEG LI a ten pohodlne dáva gól. Asistencia: Gorshkov

5:15
    Lisov pálil z dobrej pozície ale naštastie pre Ladu netrafil bránu. Domáci sú ale stále aktívni.

4:55
    Schutz sa púšťal do bitky s Golubevom ale nakoniec z toho nič nebude. Vhadzuje sa pred Ježovom.

4:45
    Oba tímy hrajú s plným počtom hráčov.

3:30
    Oba tímy hrajú opatrný hokej a nepúšťajú sa v hre 4 na 4 do útokov. Puk majú teraz domáci a idú dopredu.

2:45
    Aj S.Romanov si ide oddýchnuť na trestnú lavicu takže sily na ľade budú vyrovnané.

2:45
    I.Zubov odchádza na trestnú lavicu za sekanie a hostia majú k dispozícii presilovú hru.

1:30
    Puk majú stále hráči Admiralu a zakladajú novú akciu.

00:50
    Zápas vo Vladivostoku sa začal. Domáci nastúpili v modrých dresoch a hostia v bielych. Ako prví sa tlačia dopredu domáci a Ježov už má prácu.

00:01

Hráči už prichádzajú na ľadovú plochu. O chvíľu sa začne zápas KHL medzi Admiralom Vladivostok a Ladou Togliatti.

Admiral Vladivostok: I.Nalimov (I.Proskuryakov)- N.Bergfors, R.Gynge, S.Heshka, J.Kolař, I.Zubov- D.Osipov, E.Lisin, K.Makarov, I.Glazkov, F.Schutz- A.Zemchyonok, A.Gorshkov, V.Ushenin, D.Kuzmin, O.Li- N.Lisov, K.Sokolov, S.Barbašev, A.Kuznecov, I.Ivanov

Lada Togliatti: I.Ježov (J.Glass)- D.Barantsev, J.Hunkes, A.Chernikov, J.Petrov, D.Golubev- A.Shenfeld, G.Belousov, K.Sloboda, M.Zaťovič, D.Ogurtsov- D.Vorobyov, A.Nikitenko, S.Valuisky, S.Bocharov, D.Stulov- V.Šulakov, A.Streltsov, D.Fjodorov, V.Strelcov, S.Romanov

Rozhodca: J.Tsyplakov, A.Cherenkov- E.Petrov, I.Fateyev.

Vítam Vás pri sledovaní hokejového zápasu KHL medzi Admiral Vladivostok a Lada Togliatti.

Oba tímy sú na hranici postupu do play-off. Domáci Admiral je na tom o čosi horšie ako jeho dnešný súper, pretože je v tabuľke Východnej konferencie KHL až na 10. mieste. V doterajšom priebehu sezóny nazbieral 36 bodov za 14 výhier a 19 prehier. To nie je práve lichotivá bilancia ale stále ešte môže pomýšľať na postup do vyraďovacej časti súťaže. V predchádzajúcich štyroch zápasoch, ktoré absolvoval na štadiónoch súperov si pripísal iba jednu výhru, a to na ľade Barys Astany kde vyhral 4-5 po predlžení. V poslednom zápase nestačili hráči Vladivostiku na Salavat Ufu, s ktorou prehrali 1-2. Dnes ich čaká náročný zápas s Ladou, ktorá taktiež bojuje o postupové miesta do play-off.

Hostia z Togliatti sú na tom o niečo lepšie ako Vladivostok. V tabuľke Východnej konferencie KHL sú na 8. mieste so ziskom 39 bodov. Sú teda na hranici postupu do vyraďovacej fázy, ale každým zápasom sa to môže zmeniť. V posledných štyroch zápasoch si Lada pripísala dve výhry a dve prehry. Druhú výhru zaknihovali v poslednom zápase Jekaterinburgu, ktorý zdolali 4-2. Dnes sa stretnú s Vladivostokom , ktorým nemá najlepšiu formu a výhra by im pomohla udržať si postupovú priečku.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Fetisov Hall vo Vladivostoku, ktorý má kapacitu 5 500 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.