Chabarovsk – Nižnekamsk 0:2 (kon.) | Vladivostok – Togliatti 3:0 (kon.) | Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Ufa 4:0 (kon.)
Záhreb – Barys 3:5 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Lada Togliatti
Pondelok 08.12.2014, 11:00 • Fetisov Hall (Vladivostok) • KHL

Zápas KHL medzi Admiralom Vladivostok a Ladou Togliatti sa skončil. Domáci si pripisujú dôležité víťazstvo po výhre 3-0. Treba povedať, že Admiral vyhral celkom zaslúžene a hostia toho dnes veľa neukázali.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:13:16)

60:00

58:55
    Fjodorov skúsil strelu na Nalimova ale tá šla mimo bránu. Hra je prerušená a my si ešte počkáme na poslednú minútu stretnutia.

58:30
    Oddychový čas domácich.

58:20
    Ushenin ešte preveril Ježova ale ten už štvrtý gól za svoj chrbát nepustil.

57:30
    Stretnutie sa už len dohráva. Domáci sa ešte púšťajú do útokov ale je to skôr len také propagačné nahodenie puku.

56:40
    Do konca zápasu ostávajú už len 3 minúty a hostia sa takmer k ničomu nedostali. Naopak Admiral mohol pridať ďalší gól ale presilovú hru nedokázal využiť.

55:35
    Hostia v plnom počte.

55:35
    Domáci v plnom počte.

55:15
    Domáci hrajú presilovku a gól visí na vlásku. Lada však z posledných síl bráni.

53:35
    Stulov neudržal nervy na uzde a po menšej bitke s Gyngem idú obaja na trestnú lavicu. Všetko však začal Stulov a Gynge ide na trestnú lavicu tak trochu zbytočne. Stulov ale dostáva 4 minúty zatiaľ čo Gynge len 2.

53:00
    Do konca zápasu ostáva 7 minút a my sledujeme trochu nudný hokej. Puk majú za vlastnou bránou domáci a púšťajú sa dopredu.

52:00
    Bergfors pálil na druhej strane a Ježov mal opäť prácu. Brankár Lady je v dnešnom zápase dosť zamestnávaný. Tréner hostí sa na lavičke poriadne rozlučuje a svojich hráčov určite nemá začo pochváliť.

51:10
    Hostia neukazujú ani len náznak pokusu o vyrovnanie a tak sa stretnutie dohráva v pokojnom tempe. Lada je síce pred Nalimovom ale žiadne šance si vypracovať nevie.

50:25
    Ježov si pripisuje zákrok po strele Gorshkova. Vhadzovanie v obrannom pásme Lady.

49:05
    Admiral to skúšal v útočnej tretine ale Zubov, Gynge ani Heshka sa presadiť nedokázali. Hrá sa pokojný hokej, hostia nemajú zrejme veľa síl na väčší tlak.

Dnešné stretnutie sleduje 5500 divákov.

48:10
    Je tu reklamná prestávka. Domáci kráčajú za dôležitým víťazstvom a hostia dnes nemajú svoj deň.

47:10
    Admiral teraz obliehal bránu Lady ale niekoľko streleckých pokusov si cestu do brány nenašlo. Puk už majú hostia a idú dopredu.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 7. Li (Gorshkov), 35. Bergfors (Heshka), 38. Gynge (Zubov)

Admiral Vladivostok: I.Nalimov (I.Proskuryakov)- N.Bergfors, R.Gynge, S.Heshka, J.Kolař, I.Zubov- D.Osipov, E.Lisin, K.Makarov, I.Glazkov, F.Schutz- A.Zemchyonok, A.Gorshkov, V.Ushenin, D.Kuzmin, O.Li- N.Lisov, K.Sokolov, S.Barbašev, A.Kuznecov, I.Ivanov
    Lada Togliatti: I.Ježov (J.Glass)- D.Barantsev, J.Hunkes, A.Chernikov, J.Petrov, D.Golubev- A.Shenfeld, G.Belousov, K.Sloboda, M.Zaťovič, D.Ogurtsov- D.Vorobyov, A.Nikitenko, S.Valuisky, S.Bocharov, D.Stulov- V.Šulakov, A.Streltsov, D.Fjodorov, V.Strelcov, S.Romanov

Rozhodca: J.Tsyplakov, A.Cherenkov- E.Petrov, I.Fateyev