Boavista FC
1:3 (0:0)
Sporting Lisabon
cz Piatok 05.12.2014, 21:30 • Estádio do Bessa, Porto • Primeira Liga

Druhý poločas dnešního duelu už ovládli hráči Sportingu, kteří si odvážějí z Porta zasloužené vítězství 0:3. Na gól se na Estádiu do Bessa čekalo až do 54. minuty, kdy hosty poslal do vedení Carrillo. Stejný hráč se pak změnil v nahrávače, když o dvě minuty později připravil trefu na 0:2 pro Maného a deset minut před koncem ještě nahrával Joãovi Máriovi, jenž skóre duelu uzavřel. Sporting se tak již může těšit na středeční zápas Ligy mistrů na Chelsea. (23:28:16)

90+2

90+1
    Fredy Montero prohnal Montenegra, který míč raději odkopl do autu.

90+1
    Rozhodčí Sousa prodlouží zápas o dvě minuty.

90
    Už běží poslední minuta řádné hrací doby. Sportingu by už neměly tři body uniknout.
    JONATHAN - 1:3

87
    Boavista právě vstřelila branku!
    Domácí se dočkali čestného zásahu! O ten se paradoxně postaral obránce Sportingu JONATHAN SILVA, který centr Leozinha hlavou nešťastně uklidil za záda vlastního gólmana.

86
    Průnik Ucheba zastavil čistým zákrokem Miguel Lopes.

85
    Panteři zahrávali standardní situaci, pro centrovaný míč si ale došel Rui Patrício.

84
    Domácí celek se ubránil.

83
    Další útok Sportingu zastavil Fábio Ervões odkopem na roh.
    João MÁRIO - 0:3

81
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají z brejku třetí gól! Carrillo vyvezl míč až před šestnáctku a poté nahrál JOÃOVI MÁRIOVI, který ranou do protipohybu gólmana zvyšuje na 0:3 pro Sporting.

79
    Další šance hostí, ze které je tentokrát jen rohový kop. Monterovo zakončení na něj přizvedl jeden z obránců Boavisty.

78
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Adrien, přichází Martins.

77
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Brito, přichází Bobô.

76
    Po centru Jonathana poslal míč do brány Montero, ale gól neplatí. Kolumbijský hráč Sportingu byl v ofsajdu.
    José Mario z penalty přestřeluje.

75
    A do brejku šli naopak hosté. Carrillo opět pronikl po pravé straně až do pokutového území, kde nahrál Joãovi Máriovi, jenž z penalty překopl bránu.

74
    Zdá se, že domácí nejsou schopni soupeře nějak zatlačit. Dnes měli hru založenou na rychlých protiútocích, ale Sporting získal dvougólové vedení a už se nemusí nikam hnát.