Ufa – Vladivostok 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Togliatti – Jekaterinburg 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 9:1 (kon.) | Soči – HC Slovan 4:1 (kon.) | Jaroslavľ – Dinamo Minsk 4:5 (kon.)
D. Moskva – Záhreb 2:3 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Novokuzneck 6:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
HC Dinamo Minsk
Streda 03.12.2014, 17:00 • Arena 2000 • KHL

51:48
    Nebezpečná hra vysokou hokejkou (2min.)- Meleshko
    Tak tentokrát si presilovku zahrajú domáci, proti pravidlám sa previnil Meleshko

50:08
    Faul kolenom (2min.)- Plotnikov
    Budeme svedkami ďalšej presilovej hry hostí. Za nedovolený zákrok na útočníka Dinama si tentokrát pôjde sadnúť na trestnú lavicu Sergej Plotnikov

39:11
    Hákovanie (2min.)- Loktionov
    Andrei Loktionov zastavil svojho súpera vo veľkej šanci len za cenu faulu a pôjde tak na trestnú lavicu.

32:24
    Sekanie (2min.) – Gračyov
    Na trestnú lavicu pôjde hráč domácich Gračyov, ktorý bránil hosťujúceho útočníka, ale pomohol si pri tom faulom.

21:07
    Nedovolené bránenie (2min.)- Vesce
    Hosťujúci útočník nedovolene atakoval brankára Lokomotivu a pôjde na trestnú lavicu.

14:12
    Nedovolená hra s vysokou hokejkou (2 min.)- Drozd
    Hráč Dinama Minsk hral so svojou hokejkou vyššie ako mal a zasiahol pri tom svojho súpera do trafe. Našťastie pre neho je to bez krvi a pôjde teda von len na dve minúty.

01:30
    Podrazenie (2min.)- Vishnevsky
    Domáci obranca nedovolene zastavil prenikajúceho hráča hostí, ktorý sa už rútil do šance a pôjde si na dve minúty oddýchnuť.

Tomáš Melicherčík

Góly a asistencie: 27. Yakovlev (Loktionov, Plotnikov), 36. Konkov (Gorokhov, Thornberg), 42. Loktionov (Kontiola), 59. Konkov (Kontiola) – 6. Cheechoo (Szczechura), 26. Szczechura (Cheechoo), 45. Materukhin (Stepanov, Drozd), 52. Sczcechura (Kalyuzhny, Cheechoo), 56. Cheechoo (Kulakov, Kalyuzhny)

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Vishnevsky Kronwall Holos Vasilyev Yakovlev Lyubushkin Gorokhov- Platt Novotny Plotnikov Konkov Averin Apalkov Kontiola Thornberg Kapustin Galimov Grachyov Loktionov Korshkov
    HC Dinamo Minsk: Taylor ( Karnaukhov) – Nogachyov Shinkevich Lisovets Krajicek Bailen Kaznadei Goroshko- Linglet Ellison Kulakov Drozd Vesce Kalyuzhny Cheechoo Meleshko Materukhin Szczechura Stepanov Gavrus

Rozhodca: Bulanov Tsypiakov- Maitak Pronskikh