Benátky n/J – Chomutov 3:2 (po pr.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Most 0:1 (kon.)
Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 1:4 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
cz Streda 03.12.2014, 17:301. liga (ČR)

60:38
    Tak pozor! Na trestou lavici usedá Jan Rutta (CHM) na dvě minuty za hákování a menší dostává i jeho spoluhráč, brankář Miroslav Kopřiva (CHM) za sekání.

26:38
    Chomutovští se dopustili zbytečného útočného faulu. Marek Hovorka (CHM) už pyká za podražení.

25:04
    Bylo to však s faulem domácích hráčů a na trestné už sedí Petr Kolmann (BEN) – 2 minuty za hákování.

23:58
    Podrážděný Bryan McGregor (CHM) po inkasování menší trestu za držení hole ještě povykoval po rozhodčím a může být rád, že nedostal za protesty navrch ještě desítku.

21:19
    Rutta vyvážel puk ze třetiny, byl seknut Josefem Mikyskou (BEN), který je prvním vyloučeným hráčem Benátek v tomto utkání.

19:29
    Optimismus hostí na konci první třetiny krotí faul. Antonín Dušek (CHM) – 2 minuty za držení protihráče.

05:19
    Lukáš Květoň (CHM) se sice hodně diví, protože si myslel, že jeho zákrok na Jonáka byl čistý hit. Sudí Würtherle ale ukazuje faul kolenem a je z toho první přesilovka domácích.

Tomáš Nejedlo

Góly a asistencie: 7. Miškovský (Ulrych, Pabiška), 9. Víšek (Hrníčko, Mikyska), 62. Kolmann (Víšek, Plodek) – 34. Dušek, 40. Šulák (Kaše, Rutta)

HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Schwarz) – Havlín, Plutnar, Kolmann, Pálek, Ulrych, Jandejsek, Pabiška – Špaček, Jonák, Miškovský – Víšek, Mikyska, Hrníčko – Vařecha, Skalický, Dlouhý – Bittner, Ordoš, Psota – Plodek.
    Piráti Chomutov: Kopřiva (Maštalířský) – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Šulák, Rýgl, Tejnor, Mrázek – Hřebejk, Gajovský, Hovorka – Sinisalo, Růžička, D. Květoň – Veselý, Dušek, McGregor – L. Květoň, Kämpf, Kaše.

Rozhodca: Würtherle – Jindra, Zíka