Vladivostok – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Soči – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Novgorod – CSKA Moskva 3:4 (1:2 po s.n.)
HK Soči
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Piatok 21.11.2014, 17:00 • Ľadový palác Bolšoj, Soči • KHL

Je dobojované!
    Tretia tretina bola spomedzi všetkých najvyrovnanejšie, keďže sa v nej oba tímy presadili zhodne po jedenkrát. Napokon sa však z trojbodového triumfu tešia domáci hokejisti.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:34:59)

60:00

60:00
    V závere zápasu obdržal domáci Ščerbina dve minúty za seknutie.
    LAPENKOV - 4:1

58:30
    Soči dáva gól!
    Domáci hokejisti využili ďalšiu chybu v defenzíve Jugry a dostávajú sa opäť do trojgólového vedenia! Po skvelej prihrávke od Peterssona sa k zakončeniu dostal JEVGENIJ LAPENKOV, ktorý položil gólmana Gorjačevskicha na ľad. Asistencie si pripisujú hráči Arťom Krjukov a Andre Peterssen.

57:05
    Hosťujúci Magogin nekompromisne vystrelil spoza pravého kruhu, no jeho delovka smerovala len tesne vedľa domácej brány.

56:14
    Lapenkov pálil spoza kruhov, no jeho delovka smerovala len tesne vedľa brány hostí.

55:22
    Domáci hokejisti pokračujú vo svojom ofenzívnom tlaku, no zatiaľ sa im nedarí dostať pred gólmana Gorjačevskicha.

54:47
    Bortnikov sa uvoľnil v medzikruží, no jeho projektil smeroval len priamo na gólmana Pöpperleho.

54:14
    Domáci hokejisti napokon svoju presilovú hru nedokázali využiť, no pohodlne si strážia svoj náskok.

53:14
    Domáci Ljudučin sa dostal do samostatného úniku na gólmana Gorjačevskicha, no ten mu napokon puk vypichol!

52:10
    Presilová hra pre domácich. Hosťujúci obranca Melart obdržal dve minúty za krosček.

51:32
    Domáci hokejisti sa dostali do ďalšej skvelej gólovej šance, no po Ignatuškinovi a Anisinovi napokon gólmana Gorjačevskicha neprekonal ani aktívny Krikunov!

50:02
    Domáci hokejisti hrajú už v plnom počte a je pred nimi posledných 10 minút tretej tretiny.

49:31
    Sitnikov sa dostal do skvelej gólovej šance pred gólmanom Pöpperlem, no napokon svojim bekhendom nedokázal skórovať.

48:52
    Gusev sa dostal do zakončenia v centrálnej časti, no jeho delovka napokon smerovala len tesne vedľa domácej brány. Pöpperle teda zasahovať nemusel.

47:59
    Aj Jugra si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Anisin.

47:49
    Hostia napokon dokázali prečkať aj početnú nevýhodu o dvoch mužov bez inkasovania gólu. Domáci sú však stále pri puku a útočia.
    Góly a asistencie: 17. Whitney (Krutov), 29. Petersson (Lapenkov), 40. Whitney (Kosticin, Ignatuškin), 59. Lapenkov (Krjukov, Petersson) – 45. Magogin (Buljanskij, Gusev)

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Wilson, Derľuk, Whitney, Jarvinen – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Krutov, Warn, Emmerton – Krjukov, Anisin, Achmetov – Ščerbina
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov) – Larsen, Melart, Sergejev, Želdakov, Pepeljaev, Rjabikin, Stalnov – Magogin, Buljanskij, Gusev – Sitnikov, Romancev, Koroľuk – Čibisov, Gorbunov, Ziazov – Lesnuchin, Jacenko, Bortnikov

Rozhodca: Sergej Beljajev, Alexej Ravodin – Roman Menšich, Ivan Nazarov