Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Washington – NJ Devils 0:1 (kon.) | Detroit – Chicago 4:1 (kon.)
Toronto – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Vancouver – Arizona 0:5 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | LA Kings – Anaheim 3:2 (po pr.)
Washington Capitals
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
New Jersey Devils
cz Sobota 15.11.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

51:25
    Vyloučen Toumo Ruutu na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka domácího týmu.

39:40
    Čas ve druhé třetině se chýlí ke konci. Přesilovku si zahrají hosté, vyloučen je za vysokou hůl John Carlson.

36:33
    Za potyčku vyloučeni současně hráči Dainus Zubrus a Matt Niskanen dvě minuty hrubost. Hraje se tedy čtyři na čtyři. Pokud se nepletu, tuto situaci jsme tu celé dvě minuty dnes ještě neměli.

31:23
    Vlyoučen Jordin Tootoo na dvě minuty za vysokou hůl.

28:18
    Vyloučen Jason Chmera na dvě minuty za držení protihráče.

19:32
    Vyloučen hostující Jacob Josefson na dvě minuty za podražení.

14:25
    Vyloučen domácí Mike Green na dvě minuty za držení hole. Otevírá se tak šance pro hosty. Ti už jedno oslabení dnes úspěšně ubránili, jak si poradí s početní výhodou?