FK Dinamo Moskva – Praia 1:0 (kon.) | Karabach – Dnipropetrovsk 1:2 (kon.) | Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Zürich – Villarreal 3:2 (kon.) | Kodaň – Brugge 0:4 (kon.) | Helsinki – Turín 2:1 (kon.)
Besiktas – Partizan 2:1 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | D. Záhreb – Salzburg 1:5 (kon.)
Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Sevilla – Liége 3:1 (kon.) | Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta Praha – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – YB Bern 3:0 (kon.)
D.Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – Solún 1:1 (kon.) | Légia Varšava – Met. Charkov 2:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (1:1)
Trabzonspor A.S.
Štvrtok 06.11.2014, 21:05 • Daknam • Európska liga

Veľmi priemerné, v 2. polčase obzvlášť bolo stretnutie medzi KSC Lokerenom a Trabzonsporom. Po góle na oboch stranách, no bez väčšieho vzruchu, myšlienky a hlavne presnejšieho zakončenia. Situácia v skupine L sa teda kryštalizuje, keď Legia má postup už "vo vrecku" a dnešným súbojom si k postupu prilepšil turecký zástupca, ktorý stále vedie pred Lokerenom o 3 body. Za pozornosť pri prenose Vám ďakuje Pavol Berka a želá dobrú noc. (23:02:25)

90+5

90+5
    Bosingwa ešte pri autovej čiare na seba vybojoval faul a hostia majú výhodu poslednej štandardky zápasu.

90+4
    Záverečná minúta stretnutia, v ktorom sa už pravdepodobne nič významného neudeje.

90+3
    Striedanie v tíme Trabzonspor A.S.: z ihriska odchádza Yatabaré, prichádza Cardozo.

90+3
    Yilmaz spoza 16tky iba prepálil bránu Lokerenu.

90+3
    Na rohy 9:4 z pohľadu Lokerenu.

90+2
    Pri lopte momentálne viac domáci, k zakončeniu sa ale nevedia dostať.

4 nadstavené minúty ukazuje 4. arbiter dnešného stretnutia.

89
    Dutra zahadzuje veľkú šancu na víťazný gól, keď z 5 metrov netrafil bránu, jeho pokus ešte zblokoval jeden z obrancov hostí.

87
    Leye teraz reklamuje neodpískaný faul na seba od jedného z obrancov Trabzonu.

86
    Striedanie v tíme Trabzonspor A.S.: z ihriska odchádza Atik, prichádza Yilmaz.

84
    Na hranici pokutového územia teraz spadol Atik, rozhodca ale tento zákrok neodpískal.

83
    Krásna akcia Lokerenu, keď sa už takmer do šance dostával Leye, no vo finálnom momente situáciu odvrátila defenzíva hostí.

82
    Constant si počínal nedovolene voči Ngolockovi.

81
    Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú, no bez koncovky.

79
    Striedanie v tíme KSC Lokeren: z ihriska odchádza De Pauw, prichádza Abdurahimi.

79
    Veľmi málo vzruchu v posledných minútach vidíme na trávniku medzi Lokerenom a Trabzonsporom.