FK Dinamo Moskva – Praia 1:0 (kon.) | Karabach – Dnipropetrovsk 1:2 (kon.) | Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Zürich – Villarreal 3:2 (kon.) | Kodaň – Brugge 0:4 (kon.) | Helsinki – Turín 2:1 (kon.)
Besiktas – Partizan 2:1 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | D. Záhreb – Salzburg 1:5 (kon.)
Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Sevilla – Liége 3:1 (kon.) | Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta Praha – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – YB Bern 3:0 (kon.)
D.Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – Solún 1:1 (kon.) | Légia Varšava – Met. Charkov 2:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (0:0)
PAOK Solún
Štvrtok 06.11.2014, 21:05 • Stadio Artemio Franchi (Florencia) • Európska liga

Je tu koniec napínavého zápasu, ktorý nám najmä v závere priniesol dramatické momenty. O prvý gól sa postarali hostia v 81. minúte ale o 7 minút vyrovnal z priameho kopu nádhernou strelou Pasqual a tak sa zápas končí nerozhodne. Lepším tímom boli domáci ale ani hostia sa neukázali v zlom svetle a mali niekoľko pekný akcií. Videli sme len jednu žltú kartu a celý zápas sa niesol v pokojnom duchu. Taliansky tím má už postup do ďalšej fázy istý a môže byť celkom spokojný aj s predvedenou hrou.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (22:57:43)

90+3

90+3
    Posledná minúta zápasu. Domáci sa nedokážu dostať do útoku a hostia zrejme udržia remízu.

90+2
    Rohový kop pre hostí z pravej strany. Posledné šance na oboch stranách.

90+2
    Fiorentina vo veľkom útočnom snažení ale Glykos nemal prácu.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Striedanie hostí. Odchádza Spyropoulos a prichádza Tzavellas.

90
    A je tu posledná minúta zápasu. V útoku domáci hráči, ktorí sa snažia strhnúť vedenie na svoju stranu.
    Manuel PASQUAL - 1:1

88
    Fiorentina dala gól!
    Toto bola paráda v podaní MANUELA PASQUALA ! Ten loptu z priameho kopu krásne zakrútil a tá končí v ľavom hornom rohu Glykosovej brány.

87
    Priamy kop z 20 metrov pre Fiorentinu. Veľká šanca pre domácich hráčov urobiť niečo so zápasom.

86
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Tomović a prichádza Babacar.

85
    Zastavil ich ofsajd a Fiorentina má posledných 5 minút na strelenie gólu.

84
    Trošku krutý priebeh pre domáci tím, ktorý je v dnešnom zápase lepší ale gól sa podarilo streliť hosťom. Tí majú loptu na kopačkách a púšťajú sa dopredu.

83
    Gómez sa ocitol v ďalšej veľkej šanci a Glykos chytil takmer istý gól. Štastie pre hráčov hostí.
    Maarten MARTENS - 0:1

81
    PAOK dal gól! Po obrovskej chybe obrany Fiorentiny prichádza gól hostí. Athanasiadis prihral v 16ke voľnému MAAERTENOVI MARTENSOVI a ten bez problémov strieľa gól.

80
    Gómez znova číhal pred Glykosom, ktorý teraz centrovanú loptu nechytil práve najistejšie ale Gómez sa k nej nedostal a tak z toho žiadna šanca nebola.