FK Dinamo Moskva – Praia 1:0 (kon.) | Karabach – Dnipropetrovsk 1:2 (kon.) | Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Zürich – Villarreal 3:2 (kon.) | Kodaň – Brugge 0:4 (kon.) | Helsinki – Turín 2:1 (kon.)
Besiktas – Partizan 2:1 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | D. Záhreb – Salzburg 1:5 (kon.)
Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Sevilla – Liége 3:1 (kon.) | Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta Praha – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – YB Bern 3:0 (kon.)
D.Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – Solún 1:1 (kon.) | Légia Varšava – Met. Charkov 2:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.)
FC Zürich
3:2 (3:2)
Villarreal CF
Štvrtok 06.11.2014, 19:00 • Letzigrund • Európska liga

Zürich to dokázal a získal prvé tri body. V dnešnom zápase dokázal v priebehu pár minút od 20. do 30.minúty trikrát skórovať, zatiaľ čo Španieli len dvakrát. Všetko dôležité sa stalo v spomínanej desaťminútovke. Diváci ani nevedeli čo sa to robí na trávniku a tréneri určite musia ísť na kontrolu srdca. Villarreal nenašiel recept v druhom polčase a to aj zásluhou dobrej obrany domácich. Etoundi, Djimitsi a Chikhaoui zabezpečili svojimi gólmi aby všetky tri body zostali konečne doma. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:57:33)

90+4

90+4
    Juan Carlos rýchlo vykopol, no píšťalka hlavného rozhodcu bola pripravená a ukončila dnešný zápas.

90+3
    Rossini sa snažil odčiniť žltú kartu vydarenou strelou z tridsiatich metrov. Strelu vyslal, ale určite nie vydarenú. Lopta skončila až na tribúne.

90+2
    Žltú kartu dostáva Rossini (FC Zürich).

90+1
    Počas prvej nadstavenej minúty si dobre počíňal Rossini, keď po dobrej práci pri rohovej zástavke získal roh a cenné sekundy pre svoj tím.

90
    Nadstavovať sa budú až štyri minúty! Toľko majú času Španieli na tretí gól.

89
    Výborný zákrok si pripísal da Costa po zachytení dobrej hlavičky Cherysheva. Čakáme na údaj o nadstavení.

88
    Po zblokovanej prihrávke Elvediho majú vhadzovanie hráči Villarrealu. Stále nedokážu nájsť cestu do brány da Costy.

87
    Domáce tribúny, aj keď väčšinou riedko naplnené, pomaly oslavujú. Villarreal už zrejme nedokáže vytiahnuť potrebné sily a šikovnosť na strelenie dôležitého gólu.

86
    Zurich sa dostal ku lopte a pomaly získava cenné sekundy. Toto by bola pre Švajčiarov ich prvá výhra v skupine.

85
    Rossini sa pri rozohrávaní rohu pošmykol na klzkom trávniku. Villarreal sa rúti rýchlo vpred.

84
    Z priameho kopu veľa akcie nebolo, no domáci sa dokázali udržať na lopte a po malej chvíli rýchlo získali roh.

83
    Rukavina fauloval a domáci si tak vyskúšajú ďalšiu štandartku. Zahrávať ju bude Rossini.

82
    Kamery si posvietil aj na tribúny, kde dnes veľa domácich divákov nie je. Škoda, je to zaujímavý futbal.

81
    Striedanie v tíme FC Zürich: z ihriska odchádza Rodriguez, prichádza Brunner.

80
    Posledných desať minút pre Villarreal na zmenu skóre. Ak chcú zobrať domov aspoň bod, musia čo najrýchlejšie skórovať.

79
    Ruský rozhodca Bezborodov si zatiaľ počíňa veľmi dobre v zápase. Nenecháva faulom priestor a aj tak nemusel vytiahnuť viac ako jednu žltú kartu.

77
    Žiadne strely, žiadne efektívne kombinácie. Nič čo by oslnilo oko diváka. Zurich je zrejme spokojný s týmto stavom a Villarreal na to nemá to zatiaľ zmeniť.

76
    Hosťom zo Španielska dlho netrvalo kým sa opäť dostali ku lopte a už okupujú šestnástku domácich.