Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | NJ Devils – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – LA Kings 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
New Jersey Devils
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
cz Streda 05.11.2014, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL

49:09
    Christ Porter podrazil Larsson a odsedí si dvě minuty. Devils mají obrovskou šanci vyrovnoat.

44:38
    Marek Židlický si za držení Alexandra Steena posedí dvě minuty za katrem.

31:12
    Po prohraném vhazování Devils mohl jít do úniku Joakim Lindstrom. Toho však nedovoleně zastavil Adam Larsson, který si odsedí dvě minuty za držení.

25:15
    Dvě minuty na trestné lavici si odpyká Kevin Shattenkirk poté, co nedovoleně bránila Stephena Gionta.

19:56
    Svůj tým před koncem první třetiny oslabuje Danius Zubrus. Od rozhodčích si vysloužil dvě minuty za hákování Jori Lehtera.

4:35
    První přesilovou hru v utkání si po faulu Jacka Allena zahrají domácí Ďáblové. Dvě minuty za podražení.