Prievidza – Bardejov 1:13 (kon.) | Spišská N. Ves – Detva 2:7 (kon.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 2:3 (po pr.)
Pov. Bystrica – Michalovce 1:8 (kon.) | Senica – P.H.K. 3b Prešov 2:1 (kon.)
HC Topoľčany
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 05.11.2014, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Koniec zápasu. (19:55:05)

62:12
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    V predĺžení rozhodol o výhre hostí MICHAL UHRÍK.
    Asistencie: Ján Holiga a Patrik Števuliak.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:47
    Liptovský Mikuláš – Ján Holiga – dve minúty za podrazenie.

53:23
    Topoľčany – Miloš Bystričan – dve minúty za hákovanie.

50:45
    Liptovský Mikuláš – Martin Trochta – dve minúty za podrazenie plus desať nešportové správanie.

Dnešné stretnutie sleduje 469 divákov.

45:36
    Liptáci ťažké chvíle ustáli. A presilovku si zahrajú oni. Topoľčany – dve minúty za podrazenie.

43:28
    Liptovský Mikuláš – Filip Mezovský – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

42:45
    Pútec ale trestné vychytal.

42:45
    Veľká šanca pre domácich – Matúš Duriš hákoval a je nariadené trestné strieľanie.

42:09
    Liptovský Mikuláš – Miroslav Oravec – dve minúty za hákovanie.

40:01

40:00

39:46
    Topoľčany – Andrej Kutňanský – dve minúty za podrazenie.

33:57
    Liptovský Mikuláš – Miroslav Oravec – dve minúty za seknutie.

33:48
    Topoľčany – Miloš Bystričan – dve minúty za seknutie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Dobrý (Mrázik), 12. Dobrý (Záhorský) – 6. Lištiak, 10. Piatka (Poliaček, Roháč), 63. Uhrík (Holiga, Števuliak)

HC Topoľčany: J. Račko – Bystričan, Kutňanský, Guričan, P. Kopecký, A. Mrázik, Chromý, M. Žitňanský, Georgievský – J. Fusek, P. Hurtaj, Káčer – Chlapovič, Bikbulatov, Szalay – Mat. Záborský, Dobrý – A. Záhorský, Bosák.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Duriš, Mezovský, Ma. Moravčík, Kadlubiak, Holiga, Nitriansky, Legerský, Poliaček, Janči – P. Bartík, Kuric, Macík – M. Marcinko, Trochta, M. Oravec – Roháč, Piatka – Lištiak, Števuliak, Uhrík.

Rozhodca: Majling – Číž, Kollár