Gent – Waasland-Beveren 4:1 (kon.) | Oostende – Westerlo 4:0 (kon.) | Lokeren – Charleroi 5:2 (kon.)
Kortrijk – Anderlecht 2:3 (kon.) | Cercle Bruggy – Liége 0:1 (kon.)
KAA Gent
4:1 (1:1)
Waasland-Beveren
cz Streda 29.10.2014, 20:30 • Ghelamco Arena • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to ode mě vše, nashledanou. (22:28:27)

Celek KAA Gentu si v pořádku poradil s Waaslandem a bere tři body. V druhém poločase nasázeli domácí hráči tři branky a slavé zasloužené vítězství. Jednu branku dal Depoitre, dvě přidal Raman.

90+3

90+3
    Který skončil těsně mimo! Soumahoro zamířil vedle pravé tyče Coosemansovo branky.

90+3
    Ještě slibný přímý kop pro domácí.

90
    Domácí v klidu dohrávají zápas.

88
    Ještě jedno střídání. Soumahoro přichází, Dejaegere odchází.

87
    Benito Raman si od pravé lajny nakročil na prostředek hriště a přestřelil branku.

86
    Lepointa nahradí Pollet.
    RAMAN - 4:1

84
    Gent právě vstřelil branku!
    Aktivní BENITO RAMAN se dočkává své druhé branky v zápase! Depoitre se procpal do vápna jako buldozer. Tam mu Raman ukradl míč a dal gól na 4:1!

81
    Další zahozená šance domácích! Ti nyní tlačí a mají neuvěřitelně hodně šancí.

78
    Další střídání v celku Waaslandu. Iboua nahradí Vukušič.

76
    A mohla přijít čtvrtá branka! Raman se opět uvolnil a servíroval míč pro Dejaegereho. Ten měl odkrytou branku, ale trefil nohu obránce!

76
    Gent je nyní v herní pohodě.

73
    Raman nyní připravil výbornou šanci pro Lepointa! Ten dostal míč na penaltový puntík, ale netrefil branku!

70
    Střídání na domácí straně. Střelec první branky a tvůrce krásné asistence u třetí branky opouští plac. Nahradí ho Van Der Bruggen.

68
    Za ošklivý faul je vyloučen David Destorme!
    RAMAN - 3:1

67
    Nádherná branka domácích! Z levé strany nacentroval míč před branku Miličevič a BENITO RAMAN si již s touto situací poradil!

65
    Waasland nechal hodně volného prostoru domácím. Tlak zakončoval střelou těsně vedle Neto.

63
    Nyní opět domácí ovládají hru.
    DEPOITRE - 2:1

59
    Následná akce ale končí brankou! Na hranici vápna dostal míč LAURENT DEPOITRE, který se s míčem otočil, popoběhl a zakončil k tyči!

58
    Obrovská šance i na straně domácích! Gent zahrál výborný roh a hlavička jednoho z hráčů už překonala Coosemanse. U tyče ovšem stál obránce a míč vykopl!

56
    Nyní je aktivnější celek Waaslandu.

54
    Úžasnou střelu nyní vyslal Ibou! Sels jí ale ještě krásněji chytil!

52
    Poziční převahu má domácí celek.

47
    O odvážnou střelu se pokusil jeden z hostujicích hráčů a moc nechybělo!

46

Skončila první půle utkání mezi Gentem a Waaslandem. Domácí šli do vedení v 16. minutě zásluhou Miličeviče, který proměnil penaltu. Hosté ale začali hrát a nakonec vyrovnali dvě minuty před koncem poločasu. Stav je tedy před druhým poločasem nerozhodný.

Waasland právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají na 1:1! Rychlou akci zakončil hlavičkou na přední tyč RENAUD EMOND!

42
    Na zadní tyč si sběhl Dejaegere, ale branku vysoko přestřelil.

39
    Hosté střídají. Mariče nahrazuje Henkens.

39
    Nana Asare (GNT) potrestán žlutou kartou.

38
    Gent nyní obléhal branku Coosemanse, ale nepřišla žádná střela.

34
    Domácí opět zkoušejí prorazit hostujicí obranu.

30
    A další hlavičkový pokus. Nyní nad branku.

30
    Hosté se začínají probouzet.

29
    Veliká šance pro Iboua. Ve vápně nehlídaný gambijský hráč trefil hlavičkou jen brankáře!

27
    Nyní se Waasland usadil v pokutovém území Gentu. Dvě větší šance ale nebyly využity!

26
    Ten se domácím vůbec nepovedl a Coosemans bude vykopávat.

25
    Raman chytře vybojoval roh pro Gent.

24
    Vypadá to, jakoby hostů přijeli jen tak na výlet, nic jim nevychází.

21
    Z levé strany čechral míč do vápna Renato Neto. Nikdo z jeho spoluhráčů míč netrefil.

19
    Série drobných faulů na polovině hostů. Coosemans rozehrává nakrátko a jeho spoluhráči útočí.

18
    Gent se zaslouženě ujímá vedení.
    MILIČEVIČ - 1:0

16
    Penalty se ujal švýcar DANIJEL MILIČEVIČ a s přehledem jí proměnil!

15
    Žlutou kartou potrestán Coosemans.

15
    Hodně nepodařená rozehra domácích! Raman pelášil sám na branku a Coosemans ho fauloval – bude se kopat penalta!

15
    Na branku hostů se řítil Raman, ale míč mu byl na poslední chvíli ukradnut.

13
    Hosté se moc dlouho na polovině spupeře neohřáli.

12
    Střet dvou hráčů na půlce hřiště přisouzen hostům.

10
    O zajímavou střelu z dálky se pokusil Raman. Jeho pokus lapil Coosemans poměrně s přehledem.

10
    Gent svého soupeře tlačí.

7
    Obrovská šance Depoitreho. Po špatném výkopu hostujicího brankáře pelášil společně s jedním se svých spoluhráčů na branku Waaslandu. Zkušený útočník vzal zodpovědnost na sebe a udělal špatně. Minul branku.

7
    Centr Miličeviče nenašel nikoho a míč skončil za čárou.

6
    Z dobré vzdálenosti budou domácí zahrávat přímý kop.

5
    Hosté nyní hrají v deseti hráčích. Jednomu z hráčů teče z nosu krev a je ošetřován za čárou.

3
    Ale domácí se vrací k obléhání branky Coosemanse.

2
    Příliš mnoho prostoru nechali domácí hostujicímu Ibouovi, ten ale nepřihrál přesně na nohu svého spoluhráče.

1
    Od začátku utkání se iniciativy ujímá domácí celek.

1

Na stadion přicházejí oba týmy.

KAA Gent: Sels – Asare, Foket, Gershon, Rafinha – Dejaegere, Lepoint, Miličevič, Neto – Depoitre, Raman
    Náhradníci: Vandenbussche, Nielsen, Belhocine, Van Der Bruggen, Zolotič, Saief, Soumahoro, Pollet

KV Red Star Waasland: Coosemans – Addy, Blondelle, Corstjens – Destorme, Emond, Marič, Rowell, Vermeulen – Balde, Ibou
    Náhradníci: Steppe, Sousa, De Pauw, Henkens, Vukušič, Luyckx, Kyeremeh

Rozhodčí: Nicolas Laforge.

KAA Gent se v tabulce aktuálně nachází na čtvrté příčce tabulky. Na svém kontě má 20 bodů za 5 vítězství a 5 remíz. Jejich dnešní soupeř hráči KV Red Star Waasland se v tabulce nacházejí na předposlední 15. pozici. V sezóně zatím vyhráli pouze tři zápasy a dvakrát svůj zápas dotáhli do nerozhodného stavu.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Vítáme vás u sledování online přenosu 13. kola Belgické ligy, ve které sem mezi sebou utkají domácí Kaa Gent a KV Red Star Waasland.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.