Magdeburg – Leverkusen 2:3 (4:5 po pen.) | Mnichov 1860 – Freiburg 2:5 (kon.) | Hamburger – Bayern 1:3 (kon.)
Hoffenheim – FSV Frankfurt 5:1 (kon.) | Frankfurt – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Heidenheim 4:1 (kon.)
koniec po penal. (4:5)
1. FC Magdeburg
2:3 (1:1)
Bayer Leverkusen
cz Streda 29.10.2014, 19:00 • MDCC-Arena • DFB-Pokal

Pro dnešek je to z mé strany vše, děkuju Vám za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou. (22:02:50)

A máme zde úplně poslední hvizd hlavního rozhodčího, který ukončuje penaltový rozstřel za smutku domácích hráčů i diváků. Magdeburg měl zápas ideálně rozehraný, od 78. minuty měl na hřišti dokonce o hráče víc než Leverkusen, ve 110. minutě nastřelili domácí hráči břevno.
    Do dalšího kola Německého poháru však postupuje favorit z Leverkusenu, který to dneska neměl vůbec jednoduché. Magdeburg si za dnešní výkon určitě zaslouží při nejmenším pochvalu.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely: 14 – 21
    Fauly: 21 – 19

120
    V penaltovém rozstřelu vítězí Bayer Leverkusen, autorem vítězného gólu je osmnáctiletý TIN JEDVAJ.

Střílení penalt začíná.

Tak ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, jdeme do penalt!

Štěpán Hladký

Góly: 28. Siefkes, 111. Brandt – 3. Çalhanoğlu, 116. Papadopoulos, 120. Jedvaj (pen.)

Karty:   90+3. Brandt (MGG), 107. Butzen (MGG) – 63. Papadopoulos (LEV), 73. Kießling (LEV)   78. Son (LEV)