Palermo – Chievo 1:0 (kon.) | Turín – Parma 1:0 (kon.) | Bergamo – Neapol 1:1 (kon.)
CFC Janov – Juventus 1:0 (kon.) | Inter – Sampdoria 1:0 (kon.) | AS Rím – Cesena 2:0 (kon.)
Cagliari – AC Miláno 1:1 (kon.) | Fiorentina – Udinese 3:0 (kon.)

Fauly: 11 – 17 (22:40:56)

A je tomu skutečně tak. Ve druhém dějství se tempo hry mírně zvýšilo, ale že by to byl fotbal pohledných akcí, to se říct nedá. Turín vítězí zaslouženě, neboť v tomto poločase tlaku Parmy odolal bez potíží. Největší šanci hostí měl v 67. minutě Coda, ale ten v individuálním úniku Gilleta nepropálil. To je ode mne všechno. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera

90+5

90+5
    Opět je kulatý nesmysl na útočné polovině domácího celku. Pravděpodobně se již nic nestane.

90+4
    Pár vteřin na to se to změnilo, když hlavičkoval Cassano z šestnáctky, ale pro jeho smůlu ne mezi tři tyče.

90+3
    Nedaří se a nedaří. Turín vysunul svůj blok před vápno a Parma si s ním absolutně neví rady.

90+2
    Taktické střídání na domácí straně. Na posledních pár minut okusí trávník Peréz, který nahradí Vivese.

90+1
    Hosté vytěžili rohový kop, jenž si vzal na starosti Ghezzal. Zmiňovaný hráč centroval k bližší tyči, ale s tím si domácí poradili.

90
    Nastavuje se pět minut! To je ještě hodně času pro Parmu.

88
    Vzápětí vedoucí celek ukořistil kulatý nesmysl do své moci a kombinuje daleko od své branky.

87
    Jeden centr za druhým směřuje do pokutového území Turína, nicméně žádný z nich není ohrožující pro svatyni domácích.

86
    Ze hrací plochy je právě stažen. Belfodil. Ten své místo přenechá pro Ghezzala.

85
    Jeden z nich přišel před malou chvíli. Quagliarella se dostal do zakončení z hranice vápna. Tvrdou střelou ale poslal balón jen vedle tyče.

84
    Teď už nemá Parma na co čekat. Musí otevřít svou obranu a vrhnout všech 10 hráčů do útoku. Turín ale může hrozit z brejků.

83
    Mino si vzal na starost rohový kop domácích. Centroval na vzdálenější tyči, avšak tam míč vyrazil pozorný Mirante.

82
    Už moc času nezbývá, ale obrana Turína je nedobytná. Domácí dnes v defenzívě předvádějí výborné výkony společně s Gilletem.

81
    Pro dnešek končí také Glik, jenž bude nahrazen právě přichotzím Janssonem.

80
    Ofsajd se píská i na další straně. Ačkoliv byl v Casasno v nevýhodné pozici snažil se hlavičkovat, ale zastavil jej právě ofsajd.

78
    Následné střídání Parmy obstará Santacroce, kterého vystřídá na hřišti Cordaz.

77
    Pomalu, ale jistě se nám blíží závěr zápasu. Turín má kulatý nesmysl pod kontrolou a Parma se nemůže v této fázi hry k ničemu propracovat.