San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa Bay 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
LA Kings – Columbus 5:2 (kon.)
Nashville Predators
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Pittsburgh Penguins
cz Nedeľa 26.10.2014, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

59:39
    Ještě tu máme jedno vyloučení na straně hostů, dnes podruhé hráli v šesti hráčích, trest opět odpyká Downie.

54:35
    Hostující trenér Johnston si navíc bere oddechový čas, aby si mohli klíčoví hráči odpočinout.

49:15
    To nám to cinká! Opravdu rychlá střela Neala se odrazila od konstrukce Fleuryho svatyně zpět do hřiště.
    Pascal DUPUIS - 0:3

45:25
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Další využitá přesilová hra a hosté rázem vedou o tři branky! Ehrhoffova střela byla sražená do rohu, odtud se s pomocí Crosbyho dostala k Downiemu, jehož střelu Rinne vyrazil jen před sede. Tam se natáhl se svou holí PASCAL DUPUIS a se štěstím puk doklepl do sítě. Asistence: Steve Downie, Sidney Crosby

43:50
    Další přesilová hra pro hostující celek, James Neal (NSH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
    Jevgenij MALKIN - 0:2

42:03
    Krásná přesilovková akce hostů, nyní potvrdili, v čem jsou tak silní. Crosby na modré zamíchal s pukem všiml si najíždějícího JEVGENIJE MALKINA, který jen do rychlé přihrávky nastavil hůl a poslal puk za bezmocného brankáře. Asistence: Sidney Crosby, Marc-Andre Fleury

41:04
    Máma tady vyloučení na straně domácích, Nystrom (NSH) dostává dvě minuty za držení.

38:11
    Crosby se prosmýkl domácí obranou a jeho střela zápěstím skončila na tyčce, která zazvonila celou halou!

36:35
    Hosté ujeli v oslabení do přečíslení dva na jednoho, zakončení na vzal Adams, Rinne ale skvěle zasáhl lapačkou.

35:36
    Nakonec je z toho vyloučení, ale pro celý tým. Díky posunuté brance si rozhodčí všimli, že hosté hráli poměrně dlouho v šesti.

35:02
    Martin dostal od Kunitze nabito na modrou, vypálil z první, Rinne se štěstím zasáhl ramenem. O dorážku se pokoušel Crosby, avšak kotouč až příliš poskakoval.

32:01
    To byla akce! Neal na modré získal kotouč, přihrál ho volnému Forsbergovi, který ale nikým nebráněný, tváří v tvář Fleurymu vysoko přestřelil.

27:54
    Následuje ale další vyloučení, tentokráte na straně hostujícího celku. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Steve Downie (PIT).

26:14
    Domácí se osvobodili, avšak poté rychle vjel do pásma Kunitz a stál sám před Rinnem, svým blafákem ho ale nepřekonal. Následně se pokoušel o dorážku Malkin, avšak ani on neuspěl.

25:15
    To přichází až nyní, kdy je vyloučen Olli Jokinen (NSH) ze držení protihráče.

19:11
    V poslední minutě první třetiny jsme málem měli vyrovnáno! Ribeiro vypálil od modré, Fleury kotouč vyrazil pouze před sebe, tam byl ale připravený Neal, který se na dva pokusy pokusil dostat puk za brankáře, avšak nepodařilo se mu to, Fleury skvěle zasáhl betony.

10:32
    Malkin si výborně najel na přihrávku od Dupuise, napoprvé neuspěl, napodruhé také ne. Rinne předvedl dva perfektní zákroky, navíc poté zlikvidoval i následnou dorážku.
    Sidney CROSBY - 0:1

06:21
    Máme tu vedoucí branku, kterou dává Pittsburgh z prakticky první střely na bránu! SIDNEY CROSBY unikl po levém křídle a svižnou přihrávkou nabídl kotouč před bránu svým spoluhráčům. Ti jeho přihrávku nezužitkovali, a kotouč tak poskakoval v v chumlu hráčů. CROSBY bránu objel, našel odražený puk a z úhlu ho procpal pod Rinnem do brány – 0:1. Asistence: Olli Maatta, Patric Hornqvist

05:47
    Smith vystihl špatnou rozehrávku Tučňáků, na modré ukořistil puk a ihned vypálil, Fleury zasahuje.

02:45
    Ekholm dvakrát prověřil Fleuryho! Nejprve vypálil ihned po buly, tuto střelu kanadský brankář vyrazil do rohu. Tam si Ekholm pro kotouč dojel, obtočil se s ním kolem brány až před ní, odkud znovu pálil, Fleury avšak opět dobře zasáhl.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 7. Crosby (Maatta, Hornqvist), 43. Malkin (Crosby, Fleury), 46. Dupuis (Downie, Crosby)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Roy, Smith – Jokinen, Jarnkrok, Beck – Nystrom, Gaustad, Stalberg.
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Martin, Maatta, Letang, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Malkin, Comeau – Spaling, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams.

Rozhodca: Francois St. Laurent, Rob Martell – Brad Kovachik, Tim Nowak

Diváci: 17 218