Žilina – Spišská N. Ves 6:0 (kon.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Skalica – Košice 3:6 (kon.)
Trenčín – Poprad 5:4 (kon.) | Nitra – Zvolen 4:2 (kon.) | B. Bystrica – Topoľčany 7:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 26.10.2014, 10:30Extraliga juniorov

Skončil sa zápas Slovan Bratislava – Liptovský Mikuláš a hostia zvíťazili pomerom 4:3. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. (12:36:55)

60:00

59:30
    Vylúčenie Slovan, 2 minúty dostáva Andrej Bednarič za údery.

59:19
    Vylúčenie Slovan, osobný trest dostáva Oliver Mikšík za nešportové správanie.

57:41
    Domáci v plnom počte.

55:41
    Vylúčenie Slovan, 2 minúty dostáva Michal Bílik za podrazenie.

51:44
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptovský Mikuláš v oslabení ide od vedenia! Patrik Števuliak znovu našiel ANDREJA LIŠTIAKA a ten kompletizuje svoj dnešný hetrik! Asistencia: Patrik Števuliak.

50:05
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš, 2 minúty dostáva Stanislav Kučera za držanie.

48:10
    A je znovu vyrovnané! Pida našiel ĽUDOVÍTA DUNČKA, ktorý vyrovnáva na 3:3! Asistencia: Tomáš Pida.

40:01

Po druhej tretine vedie Slovan nad Liptovským Mikulášom 3:2, tretia tretina sa začne približne o 12:00.

40:00

34:53
    Hostia v plnom počte.

32:53
    Vylúčenie Liptovský Mikuláš, 2 minúty dostáva Matej Moravčík za hru so zdvihnutou hokejkou.

32:15
    Slovan Bratislava dal gól!
    A domáci opäť vedú o gól. Marco Halama našiel ADAM ŠIMONIČ. Asistencia: Marco Halama, Michal Škoda.

29:35

27:35
    Vylúčenie Slovan, 2 minúty dostáva FILIP KUNDRÁT za podrazenie.

22:56
    Vylúčenie Slovan, 2 minúty dostáva Filip Vidovič za nedovolené bránenie v hre.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Bednarič (Ficel), 18. Tibenský (Halama), 33. Šimonič (Halama, Škoda) – 10. Lištiak (Janček, Števuliak), 22. Lištiak (Števuliak), 49. Dunčko (Pida), 52. Lištiakš (Števuliak)

HC Slovan Bratislava: Baroš – Pokorný, Benčat, Bílik, Ficel, Gula, Kuzmín, Mihňák, Vidovič, Bednarič, Brodek, Halama, Kollar, Krajč, Kundrát, Laššo, Mikšík, Šimonič, Škoda, Takáč, Tibenský. Tréner: M.Mosnár
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Kučera, Moravčík, Pagáčik, Pavlikovský, Pida, Škandera, Špirko, Voska, Dunčko, Florek, Furdek, Janček, Lištiak, Potocký, Szabo, Števuliak, Vankúš. Tréner: P.Paukovček

Rozhodca: Kubuš – Orolín, Uličný