Žilina – Spišská N. Ves 6:0 (kon.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Skalica – Košice 3:6 (kon.)
Trenčín – Poprad 5:4 (kon.) | Nitra – Zvolen 4:2 (kon.) | B. Bystrica – Topoľčany 7:3 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
7:3 (4:0, 1:2, 2:1)
HC Topoľčany
Nedeľa 26.10.2014, 11:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Extraliga juniorov

Skončil sa zápas juniorskej extraligy medzi domácou Banskou Bystricou a Topoľčanmi, v ktorom domáci uspeli 7:3.
    Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa pri ďalších hokejových prenosoch. (13:36:12)

60:00

52:36
    Topoľčany dali gól!
    MILAN GRAMBLIČA pridáva tretí gól svojho tímu.
    Asistencie: Roman Gaťár

48:46
    Banská Bystrica dala gól!
    Siedmy gól svojho tímu pridáva útočník KIRILL DOMAEV.
    Bez asistencie.

46:45
    Vylúčenie hostí – Aleš Šuster, dve minúty za podrazenie.

43:54
    Bystričanom sa opäť darí pridať ďalší gól, keď sa tesne pred bránou presadil domáci útočník MAROŠ SUROVÝ, ktorý strieľa svoj štvrtý gól.
    Asistencie: Michal Macko, Maroš Tenkel

40:01

40:00

39:59
    Hostia sekundu pred koncom druhej tretiny pridávajú druhý gól, keď sa presadil NINO SZALAY.
    Asistencie: Juraj Gašparovič

39:52
    Vylučuje sa na obidvoch stranách. Z domácich Kleinedler dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou, z hostí dostáva Varga takisto dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

36:36
    Jednroľ – dve minúty za držanie.

31:39
    Varga dostáva menší trest za napadnutie.

31:23
    Hosťom sa darí znížiť, keď zblízka strieľa gól ROMAN GAŤÁR.
    Asistencie: Maroš Piterka, Samuel Šimko

27:47
    Hermánek – dve minúty za podrazenie.

23:38
    Domáci využívajú ďalšiu presilovú hru, keď MAROŠ SUROVÝ strieľa už svoj tretí gól zápasu.
    Asistencie: Alexander Kleinedler, Michal Macko

22:33
    Grman – dve minúty za podrazenie.

20:01

20:00

17:10
    Z dorážky do odkrytej brány bez problémov skóruje MARŠ SUROVÝ.
    Asistencie: Martin Jendroľ
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Domaev (Antal), 11. N. (Macko, Vydúrek), 14. Surový (Macko), 18. Surový (Jednroľ), 24. Surový (Kleinedler, Macko), 44. Surový (Macko, Tenkel), 49. Domaev – 32. Gaťár (Piterka, Šimko), 40. Szalay (Gašparovič), 53. Gramblička (Gaťár)

HC´ 05 Banská Bystrica: Rosandič – Matola, Jendroľ, Kleinedler, Koyš, Antal, Hermánek – Koziot, Macko, Surový, Domaev, Vydúrek, Kubinec, Predajniansky, Gašpar, Tenkel
    HC Topoľčany: Obertáš – Petrek, Belianský, Mišovič, Piterka, Hain, Šuster – Grman, Varga, Ondruš, Gašparovič, Hradiský, Šimko, Vasiliev, Gaťár, Szalay, Hudec, Gramblička

Rozhodca: Bachúrik – Kollár, Ondráček