Žilina – Spišská N. Ves 6:0 (kon.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Skalica – Košice 3:6 (kon.)
Trenčín – Poprad 5:4 (kon.) | Nitra – Zvolen 4:2 (kon.) | B. Bystrica – Topoľčany 7:3 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
7:3 (4:0, 1:2, 2:1)
HC Topoľčany
Nedeľa 26.10.2014, 11:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Extraliga juniorov

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Vážení fanúšikovia, vítam vás pri sledovaní ďalšieho kola juniorskej extraligy, konkrétne pri zápase medzi domácim HC´05 Banská Bystrica a HC Topoľčanmi.

Tieto dva tímy sa stretli aj vo včerajšom kole:

HC´05 Banská Bystrica – HC Topoľčany 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)

Góly: 17. Gašpar R. (Gašpar N., Predajniansky J.), 21. Surový (Rosandič, Gašpar R.), 25. Gašpar N. (Gašpar R.), 27. Gašpar R. (Kleinedler, Gašpar N.), 39. Macko (Jendroľ, Kleinedler), 56. Gašpar R., 58. Domaev (t.s.) – 43. Gramblička

Zostavy obidvoch tímov:

HC´05 Banská Bystrica: Rosandič – Matola, Jendroľ, Kleinedler, Predajniansky J., Antal, Hermánek – Koziot, Macko (A), Surový, Domaev, Gašpar (A), Vydúrek, Koyš, Kubinec, Predajniansky M. (C), Gašpar, Tenkel

HC Topoľčany: Guriš – Petrek, Belianský (C), Vasiliev, Piterka, Hain, Šuster – Grman, Varga, Ondruš (A), Gašparovič, Hradiský, Šimko, Gaťár, Szalay (A), Hudec, Gramblička

Úvodný gól zápasu padol až v záverečných minútach prvej tretiny, keď sa presadil Rastislav Gašpar. Až v prostrednej časti mohli diváci vidieť viac gólov, domáci barani v nej pridali ďalšie štyri presné zásahy. Na začiatku poslednej tretiny sa hosťom podarilo prekonať Rosandiča gólom Grambličku, ale mladí barani následne pridali ďalšie dva góly a zápas nakoniec vyhrali vysoko 7:1.

Ako dopadne dnešný, druhý, vzájomný zápas sa dozviete prostredníctvom nášho prenosu o zmenách stavu.

HC 05 Banská Bystrica: Rosandič – Matola, Jendroľ, Kleinedler, Koyš, Antal, Hermánek – Koziot, Macko, Surový, Domaev, Vydúrek, Kubinec, Predajniansky, Gašpar, Tenkel

HC Topoľčany: Obertáš – Petrek, Belianský, Mišovič, Piterka, Hain, Šuster – Grman, Varga, Ondruš, Gašparovič, Hradiský, Šimko, Vasiliev, Gaťár, Szalay, Hudec, Gramblička.

00:01

02:24
    Banská Bystrica dala gól!
    Z dorážky sa pred Obertášom presadil KIRILL DOMAEV.
    Asistencie: Martin Antal

04:16
    Hermánek – dve minúty za podrazenie.

10:53
    Barani sa dostávajú do dvojgólového vedenia, druhý gól pridáva NICOLAS GAŠPAR.
    Asistncie: Michal macko, Jakub Vydúrek

12:59
    Šuster – dve minúty za hákovanie.

13:34
    Domáci využívajú presilovú hru, keď zblízka prekonáva Obertáša MAROŠ SUROVÝ.
    Asistencie: Michal Macko

17:10
    Z dorážky do odkrytej brány bez problémov skóruje MARŠ SUROVÝ.
    Asistencie: Martin Jendroľ

20:00

20:01

22:33
    Grman – dve minúty za podrazenie.

23:38
    Domáci využívajú ďalšiu presilovú hru, keď MAROŠ SUROVÝ strieľa už svoj tretí gól zápasu.
    Asistencie: Alexander Kleinedler, Michal Macko

27:47

31:23
    Topoľčany dali gól!
    Hosťom sa darí znížiť, keď zblízka strieľa gól ROMAN GAŤÁR.
    Asistencie: Maroš Piterka, Samuel Šimko

31:39
    Varga dostáva menší trest za napadnutie.

36:36
    Jednroľ – dve minúty za držanie.

39:52
    Vylučuje sa na obidvoch stranách. Z domácich Kleinedler dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou, z hostí dostáva Varga takisto dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

39:59
    Hostia sekundu pred koncom druhej tretiny pridávajú druhý gól, keď sa presadil NINO SZALAY.
    Asistencie: Juraj Gašparovič

40:00

40:01

43:54
    Bystričanom sa opäť darí pridať ďalší gól, keď sa tesne pred bránou presadil domáci útočník MAROŠ SUROVÝ, ktorý strieľa svoj štvrtý gól.
    Asistencie: Michal Macko, Maroš Tenkel

46:45
    Vylúčenie hostí – Aleš Šuster, dve minúty za podrazenie.

48:46
    Siedmy gól svojho tímu pridáva útočník KIRILL DOMAEV.
    Bez asistencie.

52:36
    MILAN GRAMBLIČA pridáva tretí gól svojho tímu.
    Asistencie: Roman Gaťár

60:00

Skončil sa zápas juniorskej extraligy medzi domácou Banskou Bystricou a Topoľčanmi, v ktorom domáci uspeli 7:3.
    Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa pri ďalších hokejových prenosoch. (13:36:12)
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Domaev (Antal), 11. N. (Macko, Vydúrek), 14. Surový (Macko), 18. Surový (Jednroľ), 24. Surový (Kleinedler, Macko), 44. Surový (Macko, Tenkel), 49. Domaev – 32. Gaťár (Piterka, Šimko), 40. Szalay (Gašparovič), 53. Gramblička (Gaťár)

HC´ 05 Banská Bystrica: Rosandič – Matola, Jendroľ, Kleinedler, Koyš, Antal, Hermánek – Koziot, Macko, Surový, Domaev, Vydúrek, Kubinec, Predajniansky, Gašpar, Tenkel

Rozhodca: Bachúrik – Kollár, Ondráček