San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa Bay 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
LA Kings – Columbus 5:2 (kon.)
Nashville Predators
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Pittsburgh Penguins
cz Nedeľa 26.10.2014, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

59:39
    Ještě tu máme jedno vyloučení na straně hostů, dnes podruhé hráli v šesti hráčích, trest opět odpyká Downie.

43:50
    Další přesilová hra pro hostující celek, James Neal (NSH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

41:04
    Máma tady vyloučení na straně domácích, Nystrom (NSH) dostává dvě minuty za držení.

35:36
    Nakonec je z toho vyloučení, ale pro celý tým. Díky posunuté brance si rozhodčí všimli, že hosté hráli poměrně dlouho v šesti.

27:54
    Následuje ale další vyloučení, tentokráte na straně hostujícího celku. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Steve Downie (PIT).

25:15
    To přichází až nyní, kdy je vyloučen Olli Jokinen (NSH) ze držení protihráče.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 7. Crosby (Maatta, Hornqvist), 43. Malkin (Crosby, Fleury), 46. Dupuis (Downie, Crosby)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Roy, Smith – Jokinen, Jarnkrok, Beck – Nystrom, Gaustad, Stalberg.
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Martin, Maatta, Letang, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Malkin, Comeau – Spaling, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams.

Rozhodca: Francois St. Laurent, Rob Martell – Brad Kovachik, Tim Nowak

Diváci: 17 218