Olympiakos – Juventus 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Malmö 5:0 (kon.) | Liverpool – Real Madrid 0:3 (kon.)
Razgrad – Bazilej 1:0 (kon.) | Monaco – Benfica 0:0 (kon.) | Leverkusen – Zenit 2:0 (kon.)
Anderlecht – Arsenal 1:2 (kon.) | Galatasaray – Dortmund 0:4 (kon.)
PFC Ludogorets Razgrad
1:0 (0:0)
FC Bazilej 1893
Streda 22.10.2014, 20:45 • Natsionalen Stadion Vasil Levski • Liga majstrov

Máme za sebou dnešný zápas. Ten bol trochu nezáživný. Zápas ovplyvnilo skoré vylúčenie hosťujúceho hráča. Domácim sa početná výhoda podarila premeniť až v poslednej minúte, keď prekonal Minev dnes veľmi dobre chytajúceho Vaclík. Domáci si teda pripisujú dôležité tri body, hostia odchádzajú smutní bez bodu. To je dnes odo mňa všetko, prajem Vám príjemný zvyšok večera. (22:42:32)

90+2

90+2
    Žlté upozornenie vidí aj Schar, ktorý mal s Espinhom vzájomnú potyčku.

90+2
    Na konci zápasu dostáva žltú kartu Espinho.
    MINEV - 1:0

90+1
    Ludogorets Razgrad dal gól! Studená sprcha pre Bazilej, Ludogorets má z pekla šťastie! Štadión buráca, pretože JORDAN MINEV prekvapil Vaclíka pohotovou strelou, ktorá skončila pri pravej tyči. Brankár Bazileja spravil obrovskú chybu, na ktorú doplatí celé mužstvo. Namiesto bodu nemajú nič.

90
    Hrá sa veľmi nudné stretnutie, čaká sa na hvizd hlavného rozhodcu. Nadstavujú sa tri minúty.

88
    Misidjan z voleja vysoko prestrelil bránku.

87
    Striedanie v tíme FC Bazilej: z ihriska odchádza Derlis González, prichádza Giovanni Sio

86
    Domácim sa nedarí Vaclíka prekonať, dnes podali veľmi zlý výkon. Desať ľudí hrá rovnakú partiu ako celý tím Ludogoretsu. Diváci odchádzajú zo štadióna frustrovaní.

86
    S kartami sa ako keby vrece roztrhlo, žltú kartu vidí aj Moti.

85
    Frei dostáva za nepríjemný zákrok žltú kartu.

84
    Striedanie v tíme FC Bazilej: z ihriska odchádza Davide Calla, prichádza Ahmed Mohamed Bechit Abdelgaber.

83
    Gonzalezov pokus o sklz skončil faulom. Bez karty.

82
    Hamza si nabehol na hranici pokutového územia na presný pas a okamžite sa pokúsil o strelu. Lopta ale o niekoľko metrov minula ľavú žrď.

80
    Striedanie v tíme FK Ludogorec 1947 Razgrad: z ihriska odchádza Mihajl Alexandrov, prichádza Wanderson.

79
    Striedajúci Hamza naskakoval vo vápne na center. Jeho hlavička šla však mimo bránu.

78
    Nechajme sa prekvapiť, či striedania pomôžu vývoju tohto zápasu.

77
    Striedanie v tíme FK Ludogorec 1947 Razgrad: z ihriska odchádza Dani Abalo, prichádza Virgil Misidjan.

75
    Striedanie v tíme FC Bazilej: z ihriska odchádza Naser Alija, prichádza Arlind Ajeti.

73
    Center do pokutového územia končí len odvrátením lopty na roh. Ludogorets má už len 20 minút.

72
    Espinho sa dopustil nepekného zákroku a rozhodca odpískal faul.

70
    Ludogorets sa opäť dostal do ofsajdovej pasce, ani tentoraz to nevyšlo. Mám taký pocit, že dnes to skončí bez gólov.

69
    Ďalší roh a ďalší Vaclíkov pohotový zákrok, tentoraz sa mu podarilo loptu vyboxovať.

68
    Striedanie v tíme FK Ludogorec 1947 Razgrad: z ihriska odchádza Roman Bezjak, prichádza Younes Hamza.

67
    Štandardná situácia na strane Razgradu opäť raz nevyšla.

66
    Embolo udrel protihráča a za škaredý zákrok dostáva žltú kartu.

64
    Embolov útočný faul ukončuje jeho snahu o gól.

62
    Obrana Bazileja je zatiaľ ako betón, darí sa im, Ludogorets sa nevie dostať pred Vaclíka a gólovo pohroziť.

61
    Marcelinho stál v ofsajde, Ďalšia šanca na gól zmarená.

60
    Čistá šanca, ktorú premárnil Dani Abalo. Lopta putuje vedľa pravej tyčky.

59
    Espinho si vytvoril priestor a skúsil šťastie strelou z diaľky presne do stredu bránky. Neúspešne.

57
    Na druhej strane sa po rýchlom brejku dostal k strele Embolo. Jeho strela letela mimo bránu.

56
    Ďalekonosná strela od Elnenyho, ktorá končí vysoko nad bránou, mohol to mieriť trochu nižšie.

55
    Espinhov center do šestnástky mal potrebný meter na to, aby ho niekto umiestnil do brány, bohužiaľ sa tak ale nestalo.

54
    Hra sa kúskuje, teraz sa faulom previnil jeden z hráčov domácich.

53
    Samozrejme z rohového kopu nič nevzniklo, tie sú dnes ako zakliate.

52
    Tomas Vaclik si vyslúžil potlesk od divákov za výborný zákrok. Abalo vystrelil z blízkosti bránky presne do hornej časti, ale je z toho len roh.

51
    Center do šestnástky hosťujúca obrana bez problémov odvrátila.

50
    Embolo dostal zaujímavú prihrávku, ktorá mu pomohla do sľubnej streleckej pozície, ale obrana súpera zareagovala včas.

48
    Ludogorets nezatlačil súpera ani v tejto časti hry, bude to mať veľmi ťažké.

47
    Hneď v úvode sa hnali domáci do útoku, hosťujúca obrana však získala loptu.

46
    Druhý polčas zahájili hostia, ktorí budú mať čo robiť, aby udržali tento stav.

46

Máme za sebou prvý polčas dnešného zápasu. Ten skončil nerozhodne 0:0. Šancí je v stretnutí zatiaľ veľmi málo. Hostia hrajú v oslabení, pretože v devätnástej minúte bol vylúčený Die. Uvidíme, ako dopadne polčas druhý, ktorý sa začína o 21:50.

45+1

45+1
    Nadstavila sa jedna minúta, počas ktorej sa nič nestalo.

45
    González vyfasoval za svoj ​​nešetrný zákrok žltú kartu.

44
    Abalov center do vápna vyriešil pohotový obranca Bazileja. Zatiaľ sa im darí, ešte musia prežiť 45 minút.

43
    Vaclík kryje loptu po strele z priameho kopu.

41
    Zaslúžená žltá karta. Xhaka to prehnal, vidí žltú kartu.

40
    Tak zatiaľ sledujeme pre diváka celkom nudné stretnutia. Šancí je málo, dokonca zápasu nepomohlo ani vylúčenie Diea.

39
    Tréner domácich je dosť naštvaný a dáva to dosť najavo, jeho zverenci totiž neodvádzajú výkon, ktorý by si predstavoval.

37
    Domáci tím sa snaží využiť svoju presilovku, zatiaľ ale márne a biedne.

36
    Espinho ohrozil bránku súpera pokusom z väčšej vzdialenosti. Lopta napokon cieľ nenašla.

34
    Ďalší z rohových kopov, ktorý rieši brankár.

33
    Marcelinho našiel priestor v šestnástke a vystrelil. Jeho pokus ale jeden z obrancov zablokoval dobrým sklzom.

31
    Calla si vyšliapol na svojho protihráča, tentoraz to bude ale bez karty.

30
    Následný rohový kop po Gonzalezovej šanci zmaril Stojanov, ktorý drží loptu pevne v rukách.

29
    A opäť Gonzalez, nabehol si na hranici pokutového územia na presný pas a okamžite sa pokúsil o tvrdú strelu k pravej žrdi. Jeho pokus ale zmaril brankár Stojanov.

28
    González sa dostal ku strele. Stojanov musel opäť pohotovo zasahovať, dobre mierená strela.

26
    Hrá sa v strede ihriska, len veľmi ťažko si obe mužstvá vytvárajú šance. Vôbec to nevyzerá na zápas Ligy Majstrov.

25
    Hosťom sa zatiaľ darí eliminovať domáci ofenzívny nával. Vaclík vyzerá byť pozorný, uvidíme čo bude v 90. minúte.

24
    K voľnému priamemu kopu sa postavil Calla. Tak zle kopnutý priamy kop diváci dlho nevideli. Loptu letela mimo bránu.

23
    Minev vyfasoval za zákrok na kraji vápna žlutou kartu

22
    Vaclík bude mať práce ako na kostole, už sa to začína, strela však mierila vedľa.

21
    Ďalší z rohov pre zelených, a opäť skončil tak, ako ste predpokladali – bez výsledku.

19
    Ludogorets má celý zápas vo svojich rukách, Bazilej to bude mať veľmi ťažké.
    Die mieri pod sprchy

18
    Die mieri pod sprchy! Nebezpečný a nepríjemný zákrok! Tak toto veru bolo na červenú.

17
    Roh sa opäť nevydaril, tak ako to v tomto zápase býva zvykom.

16
    Skvelý center z nepriameho kopu na Bezjakovu hlavu. Vaclík skvelým zákrokom loptu vyrazil na rohový kop.

14
    Vaclík s prehľadom chytá center mieriaci do vápna.

13
    Na oboch stranách je množstvo nepresností, hrá sa nezaujímavý zápas, zatiaľ.

11
    Na druhej strane tiež strela. Aj teraz bol brankár pozorný a strelu chytil.

9
    Marcelinho sa dostal ku strele. Tá bola ešte pred vápnom tečovaná, ale brankárovi nakoniec žiadny problém neurobila.

8
    Tvrdý zákrok v strede ihriska. Die fauloval domáceho kapitána Djakova. Ten síce chvíľu ležal na trávniku, ale už je v poriadku a hra pokračuje.

7
    Vaclík čakal s rozohrávkou, takmer sa dostal do problémov. Našťastie pre Bazilej to vyriešil pohotovo a s ľahkosťou.

6
    Odkop od brány, rohový kop ani tentoraz nevyšiel.

5
    Opäť ďalší rohový kop, tentoraz pre Bazilej po dobrej akcii po pravej strane.

4
    Prízemná strela od Diea, ktorý preveril Stojanove schopnosti. Bohužiaľ pre hráča Bazileja si Stojanov dal pozor.

3
    Rohový kop nič nepriniesol, akurát tak ofsajd domácich, pri lopte teda hostia.

2
    Ludogorets sa dostal do prvej vážnejšej šance zápasu, hráči v zelenom si vybojovali roh.

1
    Domáci v typicky zelených dresoch zahájili dnešné stretnutie. Hostia hrajú v bielej kombinácii.

1

Dobrý deň, ešte raz Vás vítam pri dnešného zápase. Dnes sa medzi sebou stretnú tímy FK Ludogorec 1947 Razgrad a FC Bazilej.

FK Ludogorec 1947 Razgrad

Domáci tím sa nachádza v tabuľke na štvrtom mieste so ziskom 0 bodov. Majú záporné skóre 2:4. V poslednom zápase ligy doma zdolali Haskovo 3:1.

FC Bazilej

Bazilej sa nachádza v tabuľke na treťom mieste so ziskom troch bodov. Má skóre 2:5. Z dvoch zápasov jeden vyhrali a jeden prehrali. V poslednom zápase v lige vyhrali na pôde Young Boys 0:1.