Met. Charkov – Légia Varšava 0:1 (kon.)
Metalist Charkov
0:1 (0:1)
Légia Varšava
Streda 22.10.2014, 18:00 • Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskiy • Európska liga

Légia Varšava potvrdila miernu úloho favorita v tomto zápase a z Charkova si berie všetky tri body a upevnila si prvú pozíciu v tabuľke. Bol to vyrovnaný zápas mezdi oboma mužstvami. Videli sme takmer všetko. Dve penalty, obidve nepremenené, pekné šance na oboch stranách. Krásne zákroky násho brankára Dušana Kuciaka a v neposlednom rade pekný gól DUDU. (19:55:51)

90+5

90+5
    Tak a je tu posledná minúta nadstaveného času a aj celého zápasu. Dušan Kuciak má loptu v moci.

90+3
    Polovica nadsteného času a Charkov zatial neohrozil ani bránu, práve naopak, mohol ešte inkasovať.

90+2
    Sám na brankára sa rútil Jakub Kosecki, ale netrafil bránu. Mohlo byť už definitívne rozhodnuté.

90+1
    Absolútne nepodarený center domácich.

90
    Rozhodca nastavil v 2. polčase 5 minút. Dosť. Ale ani sa nečudujem.

90
    Zdá sa, že Légia Varšava aj do tretice zvíťazi najtesnejším výsledkom 1:0.

89
    Začali nám posledné 2 minúty radnej hracje doby a Varšava má loptu na svojich kopčkách.

87
    Dušan Kuciak odkopáva pred dobedzacím Hormenyukom.

85
    Dobrá strela od Jaju ale Dušan Kuciak je dnes naozaj skvelý.

84
    Dopredu prenikal Jaja a bol faulovaný hráčom s čislom 8 Dudom, ktorý dostáva žltú kartu. Priamy kop pre domácich. Jaja opäť pri lopte.

83
    Roh pre domácich to nebude, nasledovať bude odkop od brány.

82
    Edmar dostáva žltú kartu.

81
    Striedanie v tíme Légia Varšava: z ihriska odchádza Sa, prichádza Saganowski.

81
    Duda sa opäť dostávala do šance, ale bol to ofsajd.

80
    Kosecki už nestihol loptu pred čarou, nasleduje odkop od domácej brány.

80
    Domácim sa už kráti čas na vyrovnanie.

77
    Jaja sa snažil zakončiť, ale trafil iba do stojaceho hráča pred ním.

76
    Rohový kop a Vrdoljakova hlavička letí mimo brány.

Tomáš Podávka

Góly: 28. Duda

Karty:   35. Torres (MCH), 36. Bolbat (MCH), 59. Pshenichnikh (MCH), 82. Edmar (MCH) – 84. Duda (LEG)

Nepremenená penalta: 69. Jaja (MCH), brankár Kuciak zneškodnil – 52. Vrdoljak (LEG), brankár Goryainov zneškodnil

Metalist Charkov: Goryainov- Pshenichnikh, Ayila, Torsglieri, Villagra- Krasnoperov, Torres, Edmar- Bolbat, Jaja- Homenyuk
    Náhradníci: Berezovcuk, Disljenkovič, Kobin, Kulakov, Racenko, Rebenok, Tkachuk
    Tréner: Rakhayev.

Légia Varšava: Kuciak- Broz, Rzezncak, Astiz, Guilherme- Kosecki, Jodlowiec, Vrdoljak, Kucharczyk- Duda, Sa
    Náhradníci: Jalocha, Kalinowski, Lewczuk, Pinto, Saganowski, Szwoch, Wieteska.
    Tréner: Berg.

Rozhodca: Gediminas Mažeika(LTU)- Vytautus Šimkus(LTU), Saulius Dirda(LTU)-