Olympiakos – Juventus 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Malmö 5:0 (kon.) | Liverpool – Real Madrid 0:3 (kon.)
Razgrad – Bazilej 1:0 (kon.) | Monaco – Benfica 0:0 (kon.) | Leverkusen – Zenit 2:0 (kon.)
Anderlecht – Arsenal 1:2 (kon.) | Galatasaray – Dortmund 0:4 (kon.)
Galatasaray S.K.
0:4 (0:3)
Borussia Dortmund
Streda 22.10.2014, 20:45 • Türk Telekom Arena • Liga majstrov

Ja Vám ďakujem za pozornosť a zároveň Vás pozývam na sledovanie zápasov Európskej ligy. Prajem dobrú noc. (22:40:09)

V druhom polčase sme videli podobný futbal ako v prvom, no s tým rozdielom, že Dortmund hral so znateľne menšou aktivitou. Na konečných 4:0 zvýšil striedajúci Ramos.

Tréner Borussie Jürgen Klopp tak môže byť spokojní po troch zápasoch skupinovej fázy s plným počtom bodov, no dnes prišiel o Benedera a Hummelsa, o ktorých sa však nič bližšie nevie.

90+2

90+2
    Pred samotným koncom zápasu budú domáci zahrávať rohový kop.

90+1
    Ďalší strelecký pokus domácich, znova to bol Sneijder a znova mieril mimo brány.

90+1
    Hlavný arbiter dnešného stretnutia sa rozhodol, že v druhom polčase sa budú taktiež hrať navyše dve minúty.

90
    Po ňom sa lopta odrazila ku Mchitarijanovi, ktorý sa do nej nebál oprieť, no z asi 25 metrov ju poslal vedľa.

89
    Po zblokovanej strele budú hostia zahrávať rohový kop.

88
    Pri lopte sú domáci, ktorí kombinujú na vlastnej polovici, no nepôsobia tak, že by chceli niečo vymyslieť.

86
    Borussia sa už len snaží dohrať dnešný zápas čistým štítom a tak sú hráči z vestfálska smerom dozadu veľmi pozorní.

85
    Wesley Sneijder je asi jediným hráčom domácich, ktorý sa ešte stále snaží niečo vymyslieť. Teraz sme mali možnosť vidieť jeho ďalší nepresný pokus.

84
    Najväčšiu šancu domácich má na paradoxne na svedomí Marco Reus, ktorý sa snažil sklzom zastaviť Öztekina, no loptu zasiahol tak, že ju poslal na Weidenfellera!
    Adrián RAMOS - 0:4

83
    Dortmund dal gól!

Prvý dotyk ADRIÁNA RAMOSA s loptou sa končí gólom! Gündoğan ho našiel medzi dvoma protihráčmi a kolumbijský zakončovateľ vymietol pavučinu v pravom hornom rohu Muslerovej svätyne.

82
    Posledné striedanie hostí. Do hry ide Adrián Ramos, naopak končí Shinji Kagawa.

80
    Hostia mieria za ďalšími tromi bodmi a po dnešnom zápase ich budú mať na konte už deväť, no ešte nepredbiehajme, pretože v športe je možné všetko.

79
    Galatasaray ťahal akciu po pravej strane a Öztekin poslal nepríjemný center do pokutového územia, no tam nebol ani jeden z jeho spoluhráčov a lopty sa zmocňujú hostia.

78
    Cesare Prandelli sa rozhodol, že posledné striedanie využije na to, aby z hry stiahol nevárazného Gorana Pandeva. Na jeho miesto putuje Emre Çolak.