Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Piráti Chomutov
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
HC Most
cz Streda 22.10.2014, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na počtenou. (19:48:18)

Stejně jako ve třetím kole porážejí hráči Mostu favorita, tedy Piráty, a to stejným poměrem 3:2 po samostatných nájezdech.

Pavel SMOLKA - 2:3

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil PAVEL SMOLKA.

Samostatné nájezdy začínají.

Ondřej Kaše je stále v péči lékařů. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    L. Květoň trefuje boční síť.

64:05
    Kubinčákovu střelu vyrazil Hanuljak, dorážku nikdo netrefil.

63:40
    Bekhend Charouska vyráží Hanuljak.

63:28
    Hra je hodně nepřesná.

62:35
    Ondřej Kaše byl vražen na hrazení, ale rozhodčí faul nepíská.

62:08
    Od modré čáry vystřelil Ondřej Kaše, ale nezamířil přesně.

61:40
    Most pouze vyhazuje do útočné třetiny a čeká na modré čáře.

61:16
    Hřebejk jel sám na bránu, mezírku mezi betony nenašel.

61:10
    Lukáš Květoň nahazuje za hostující branku.

60:38
    Horák za svou bránou udělal hrubku, kterou ale Piráti nepotrestali.

60:01

Hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat po dvou hrubých chybách Pirátů a následně byli po zbytek třetiny lepším celkem. Za okamžik zažne pětiminutové prodloužení, poté popř. samostatné nájezdy.

60:00

59:40
    Střelu Bojera srazil domácí hráč nad bránu.

59:15
    Nahození ze středního pásma chytá Hanuljak, který rozehrává.

58:35
    Bojerova střela se nevešla mezi tři tyče, následně se píská icing.

58:32
    Lukáš Květoň zalehl kotouč, vhazování před Hanuljakem.

58:09
    Hanuljak vyráží střelu Slavíčka do rohu kluziště.

57:48
    Horák zasahuje proti dotírajícímu Hřebejkovi.

56:09
    Střelu Tauše chytá Hanuljak.

55:51
    Do samostatného úniku se dostal Gajovský, který ale blafákem netrefuje branku.

53:07
    Bude se hrát ve čtyřech, David Květoň usedá na trestnou lavici.

52:21
    Slavíček (MST) dostává dvě minuty za podražení.

52:00
    Bojer mohl jít do samostatného úniku, ale Hanuljak byl u kotouče dříve.

51:33
    Z ostrého úhlu vystřelil David Květoň, který trefil Horáka.

50:51
    Růžičkovu střelu zastavil obránce, který vyhazuje.

50:15
    Most vyhazuje.

49:46
    Bojer fasuje dvě minuty za podražení.

49:16
    Z otočky vypálil Bojer, jehož pokus byl nepřesný.

48:18
    Růžička trefil pouze Horáka, od kterého jde puk do ochranné sítě.

Omlouváme se, na chomutovském stadionu vypadlo internetové připojení. Na nápravě se pracuje.

46:03
    Most vyrovnávací branka nabudila a je aktivnější. Další zákrok si připisuje Hanuljak.
    Vojtěch KUBINČÁK - 2:2

45:21
    Most právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH KUBINČÁK dostal puk mezi kruhy, kde byl osamocený a střelou do vzdáleného horního rohu srovnal stav zápasu. Asistence: Jan Alinč, Patrik Petruška.

44:38
    Od mantinelu vystřelil Petruška, jehož pokus chomutovský brankář vyrazil do bezpečí.

44:09
    Hostující obránce drží puk za svou brankou a čeká až mu vystřídají spoluhráči.

43:03
    Z hranice brankoviště nepřekonal Horáka Ondřej Kaše, jenž byl v dobré pozici.
    Bohumil SLAVÍČEK - 2:1

41:49
    Od modré vystřelil Písařík, jehož pokus byl zablokován. K dorážce se dostal BOHUMIL SLAVÍČEK, který střelou na bližší tyč překonal Hanuljaka. Asistence: Pavel Písařík.

41:31
    Pas přes celou šířku kluziště dostal Mrázek, který trefil Horáka.

40:49

40:34
    Další vyhození přes všechny čáry domácího celku.

40:09
    Most pokračuje v přesilovce, ale Piráti vyhazují.

40:01

V druhé periodě byli aktivnější Piráti, kteří přidali další branku. Most dobře brání, ale ve druhé třetině se do vážné šance nedostal.

40:00

39:50
    Zleva vystřelil David Květoň, jehož pokus se mezi tři tyče nevešel.

38:51
    Další početní výhoda pro Most. Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění domácí Lukáš Květoň.

37:31
    Pěknou individuální akci se prezentoval David Květoň, jenž se dostal až mezi kruhy, ale trefil jen Horáka. Následnou dorážku minul Růžička.

36:55
    Čtvrtá chomutovská formace sklízí potlesk za dobré napadání.

36:34
    David Kaše se dostával mezi kruhy, ale v poslední moment ho o puk obral obránce.

35:53
    Ofsajd hostujícího týmu. Hra se vrací do střední třetiny.

35:31
    Mostu se nedaří rozehrávka, jelikož jí Piráti dobře napadají.

34:33

34:30
    Alinč trefil pouze brusle obránce. Ten vyhazuje černou gumu až za Horáka.

33:56
    Další vyhození domácího celku.

33:25
    Piráti vyhazují až za branku Horáka.

33:04
    Z hranice kruhů vystřelil Grin, jehož pokus končí nad brankou.

32:42
    Hosté kombinují, ale střelba zatím nepřichází.

32:33
    První přesilová hra pro Most. Na trestnou lavici usedá za hákování Moore.
    Brett SKINNER - 2:0

30:57
    Piráti právě vstřelili branku!
    Kämpf obkroužil branku a na vzdálené tyči našel osamoceného BRETTA SKINNERA, jenž neměl problém zakončit do odkryté branky. Asistence: David Kämpf, David Kaše.

30:35
    Ostrou ránu vyslal Charousek, kterou chytil chomutovský brankář.

30:15
    Ruttova střela mířila jen do rohu kluziště.

29:35
    Mezi obránce si to namířil Lukáš Květoň, jenž nedokázal díky obránci vystřelit.

28:47
    Tauš tečoval černou gumu na vlastní bránu!

28:26
    Od mantinelu vystřelil Mical, ale Hanuljak byl pozorný a celou situaci ukončil.

27:36
    Z pravého kruhu vystřelil David Kaše, jehož pokus vyrazil Horák nad svou branku.

26:33
    Z ostrého úhlu vystřelil Tauš, jenž trefil připraveného gólmana.

26:03

25:56
    Most vyhazuje kotouč až k Hanuljakovi.

25:19
    Hovorka dostal puk před odkrytou branku, kterou netrefil!

24:42
    Střela Lukáše Květoně je zablokována a hosté následně vyhazují.

24:16
    Most vyhazuje až za chomutovskou klec.

24:03
    Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění Válek.

23:52
    Nahození ze střední třetiny chytá Hanuljak, který následně rozehrává za branku.

23:00
    Kämpf dostal puk od mantinelu mezi kruhy, ale střela byla nepřesná.

22:43
    Rozhodčí odhalil přihrávku rukou domácího týmu. Hra se přesouvá do středního pásma.

22:11
    Sinisalo upaloval sám na Horáka, ale trefil pouze jeho beton!

21:45
    Mooreva střela z mezikruží našla pouze betony Horáka.

20:59
    Piráti pouze nahazují kotouč do útočné třetiny a jdou střídat.

20:01
    Do branky se místo Kopřivy se postavil Hanuljak.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:12.

Sledovali jsme třetinu plnou nepřesností. Díky využité přesilové hře ji vyhráli domácí Piráti, za které skóroval Marek Hovorka.

20:00

19:40
    Třetina se pouze dohrává.

18:28
    Piráti drží kotouč před svým brankářem a čekají až je soupeř začne napadat.

17:40
    Havel trefil pouze před sebou stojícího bránícího hráče.

16:41
    Slavíček nepřekonal v samostatném úniku Kopřivu!

15:45
    Od modré čáry vystřeli Čížek, jehož pokus se od zadního mantinelu odrazil ke Kopřivovi.

15:41
    Mrázek se skvěle vrátil a obral soupeře o puk, ale následně vyhodil na zakázané uvolnění.

15:23
    Čížek čistým hitem odstavil Hovorku.

14:28
    David Kaše si nyní neporozuměl s Ruttou a druhý jmenovaný nechal puk za sebou.

13:58
    Od modré čáry vystřelil hodně nepřesně Smolka.

13:44
    Šulákovu ránu chytá pozorný brankář. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
    Marek HOVORKA - 1:0

12:53
    Růžička našel na modré čáře MARKA HOVORKU, který střelou z první překonal Horáka. Asistence: Vladimír Růžička, David Květoň.

12:23
    Ostrou ranou trefil Kubinčák chomutovského brankáře do masky.

12:02

11:52
    Most posílá kotouč do střední třetiny.

11:22
    Za faul na Skinnera odchází na trestnou lavici Mical.

11:01
    Z levé strany vystřelil Růžička, jenž trefil Horáka.

10:03
    Hostující Smolka mířil sám na Kopřivu, ale dojel ho ho Drtina, který protihráče odstavil od černé gumy.

09:29
    Zadovkou se snažil Horáka překvapit Hřebejk. Mostecký brankář jeho pokus zastavil.

08:53
    Od levého mantinelu dostat před branku puk Petruška, který jej netrefil. Následnou střelu Charouska vyrazil Kopřiva do hlediště.

08:33
    Kubinčákova střela byla zblokována do ochranné sítě nad domácí brankou.

08:03
    Od modré čáry vystřelil Rutta, jehož pokus tečoval těsně mimo David Květoň.

07:10
    Válkova střela letěla těsně kolem tyče chomutovské brány.

06:38
    Ondřej Kaše přenechal puk mladšímu Davidovi, který trefil bratra před brankou.

05:31
    Sinisalo vypálil z mezikruží pouze nad branku.

04:59
    Domácí hráči protečovali černou gumu až za branku soupeře a jdou střídat.

04:25
    Střelu od pravého mantinelu chytá pozorný Kopřiva.

03:52
    Zpoza branky si mezi kruhy vybruslil David Květoň, jenž trefil pouze nohy bránícího hráče.

03:14
    David Kaše bojoval v rohu útočné třetiny o kotouč, ale obránci mu ho odebrali.

02:38
    Duel postrádá přesnost obou celků!

02:02
    Šulák nahazuje jen za branku soupeře a čeká na modré čáře.

01:28
    Rýgl dostal puk proti holi a ránou z první trefil beton připraveného brankáře.

00:50
    Domácí kotouč jen nahodili a jdou střídat.

00:12
    Střela Kasala byla hodně nepřesná a zaduněla jen o zadní mantinel.

00:01
    úvodní buly vyhráli hostující hráči, kteří se ženou do prvního útoku.

00:01

Lídr tabulky na sebe nenechal dlouho čekat a je přivítán potleskem.

Hostující mužstvo už je na kluzišti. Čeká se na domácí Piráty!

Ledová plocha je připravena a za několik minut utkání začne.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Drtina, Rutta, Skinner, Rýgl, Mrázek, Šulák, Koma – Hovorka, Růžička, D. Květoň – L. Květoň, Gajovský, Moore – Hřebejk, Račuk, Sinisalo – D. Kaše, Kämpf, O. Kaše – Šagát.

HC Most: Horák (Soukup) – Kasal, Čížek, Grin, Charousek, Kokeš, Havelka, Hora – Kubinčák, Alinč, Petruška – Tauš, Slavíček, Nedrda – Bojer, Smolka, Písařík – Mical, Válek, Hanzl.

Rozhodčí: Pražák – D. Štětina, J. Štětina.

Vítám vás už nyní z chomutovské SD ARÉNY. Za pár minut vám přineseme sestavy obou týmů.

Piráti Chomutov:

Nejproduktivnějším Pirátem je Marek Hovorka, který má na svém kontě dvanáct kanadských bodů, za pět vstřelených branek a sedm asistencí. Nejproduktivnějším obráncem je Jiří Drtina, jenž nasbíral sedm přesných nahrávek, k nimž přidal dvě branky. Zajímavou postavou je mladičký David Kaše. Ten má ve statistikách zapsaných osm kanadských bodů. Když vsítil pět gólů, ke kterým přidal tři asistence.

Litoměřice – Chomutov 0:2
    Chomutov – Kadaň 2:0
    Prostějov – Chomutov
    0:3

HC Most:

Nejproduktivnějším hráčem Mostu je Pavel Smolka, jenž nasbíral jedenáct kanadských bodů, za pět gólů a šest přesných nahrávek. Na druhé pozici se nachází ex-chomutovský Vojtěch Kubinčák, který má na svém kontě devět bodů.Nejproduktivnějším bekem je Kamil Charousek, jenž vsítil jednu branku, ke které přidal čtyři asistence.

Most – Kadaň 0:1
    Most – Kladno 2:3 po prodloužení
    Most – Šumperk 2:3 po nájezdech

Při pohledu na tabulku zjistíme, že domácí hráči budou v utkání jasným favoritem, jelikož vedou celou tabulky. Piráti získali v patnácti duelech jednatřicet bodů, ale na druhou Třebíč mají náskok jednoho bodu. Naopak Most má úplně jiné starosti. Najdeme ho až na dvanácté pozici s osmnácti body.

Vítám vás u šestnáctého kola první hokejové ligy, ve kterém přivítají na svém ledě Piráti Chomutov hráče nedalekého Mostu.

Michal Luxa

Góly a asistencie: 13. Hovorka (Růžička, D. Květoň), 31. Skinner (Kämpf, D. Kaše) – 42. Slavíček (Písařík), 46. Kubinčák (Alinč, Petruška), rozh. náj. Smolka

0:1   D. Květoň (CHM)

Piráti Chomutov: Kopřiva (od 21. minuty Hanuljak) – Drtina, Rutta, Skinner, Rýgl, Mrázek, Šulák, Koma – Hovorka, Růžička, D. Květoň – L. Květoň, Gajovský, Moore – Hřebejk, Račuk, Sinisalo – D. Kaše, Kämpf, O. Kaše – Šagát.

Rozhodca: Pražák – D. Štětina, J. Štětina