Chabarovsk – Jaroslavľ 5:4 (1:0 po s.n.) | Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzneck – D. Moskva 3:2 (2:1 po s.n.)
Novosibirsk – Soči 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Novgorod – Jekaterinburg 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Omsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Barys 5:3 (kon.)
Riga – Ufa 2:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
CSKA Moskva
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Utorok 21.10.2014, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Po prvej bezgólovej tretine sa v druhej presadili dvakrát domáci, v tej tretej naopak dvakrát hostia a v predĺžení sa nerozhodlo, priši na rad nájazdy a tam sa stal hrdinom Pesonen z Kazane a uchmatol tak bod navyše pre Kazaň. Ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie zápasy. (20:10:13)

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie nerozhodlo, nasledujú nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:15
    A rozhodnúť mohol aj Mursak, ale ten ponúknutú možnosť zahodil, keď svoj nájazd nepremenil a Nilsson je teraz hrdina hostí.

64:00
    Andronov to teraz skúsil sám, ale neuspel a netrafil ani Nilssonovu bránu.

62:36
    Zajcev sa zbavil obrancu a rútil sa sám na Nilssona. Ten ale výborným zákrokom nedovolil ukončenie zápasu v predĺžení.

61:30
    Predĺženie sa nesie v duchu posledných troch minút a nikto nechce nič pokaziť.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

A máme tu koniec tretej tretiny, kde sa dvakrát v preislovke presadili hostia z Kazane a tak ideme na predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Už sa len čaká na dohranie tretej tretiny, ani jedno mužstvo zbytočne neriskuje.

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 21. Costa (Zajcev), 32. Costa (D.Denisov) – 47. Obuchov, 58. Medvedev (Burmistrov, Medvedev)