Lovosice – Litovel 23:24 (kon.) | Královo Pole – Jičín 30:24 (kon.)
cz Sobota 18.10.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Na 2 minuty je vyloučen Jakub Schmelz (LIT). (23:24) (23:24)

60
    Na 2 minuty je vyloučen Zdeněk Kuchař (LIT), pro kterého je to již třetí dvouminutový trest, což automaticky znamená červenou kartu. (23:24) (23:24)

59
    Pro nevoli všech domácích příznivců obdržel Jan Landa (LOV) červenou kartu. (23:24) (23:24)

53
    Zdeněk Kuchař (LIT) vyloučen na 2 minuty. Domácí mají výhodu sedmimetrového hodu. (20:22) (20:22)

47
    Milan Berka (LOV) je vyloučen na 2 minuty. (19:20) (19:20)

41
    Zdeněk Kuchař (LIT) je vyloučen na 2 minuty za postrčení soupeře při střele ve vzduchu. (16:19) (16:19)

39
    Jan Landa (LOV) je vyloučen na 2 minuty za držení soupeře v oblasti krku. (15:18) (15:18)

30
    Na 2 minuty je vyloučen hostující Jan Šmíd (LIT) za faul na probíhajícího Milana Berku, (12:17) (12:17)

27
    Pavel Chroustovský (LOV) to na brankovišti přehnal a za souboj s pivotem hostů obdržel dvouminutový trest. (12:15) (12:15)

7
    Jan Landa (LOV) je vyloučen na 2 minuty za faul na Jakuba Schmalze. (4:3) (4:3)

2
    Po faulu na Jiřího Motla je vyloučen na 2 minuty Jakub Dolák (LIT). Lovosice budou navíc zahrávat sedmimetrový hod. (1:1) (1:1)