Lovosice – Litovel 23:24 (kon.) | Královo Pole – Jičín 30:24 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
23:24 (13:17)
Tatran Litovel
cz Sobota 18.10.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ)

To je ode mě s konstatováním první extraligové výhry Litovle pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například u některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (21:50:56)

Ohlas Vladimíra Šumy, trenéra Lovosic: "Obrovské zklamání. V prvním poločase nám vůbec nefungovala obrana, dostali jsme 17 branek a nedokázali jsme být kompaktní. Nedokázali jsme se posouvat za míčem a soupeř toho náležitě využíval, navíc nám dal 5 branek z pivota, na což jsem hráče upozorňoval a v útoku jsme si sice šance vypracovali, ale neproměňovali je. Druhý poločas jsme deset minut před koncem zápasu změnili obranu na 1-5, dostali jsme se do náskoku o jednu branku, kterou jsme vzápětí ztratili. Nedokázali jsme pohlídat konec utkání – byli jsme vyloučeni a soupeř dokázal utkání otočit zase na vlastní stranu a vyhrát rozdílem jedné branky. Zasloužené vítězství Litovle, od úvodní minuty hráli výborně takticky a nehnali se do žádných zbytečných zbrklých situací a pro mě je to obrovské zklamání. Někteří hráči z naší strany si neuvědomují, že jde o strašně důležité body, protože tato soutěž je ještě strašně dlouhá a bude hrozně těžké se do nejlepší osmičky dostat. V domácím prostředí by se němělo rozhodně prohrávat."

Ohlas Lubomíra Krejříře, trenéra hostů: "Jsme štastní, že jsme dosáhli na první extraligové vítězství na lovosické půdě. Zůstáváme nohama na zemi a jsme si vědomi toho, že jsme v optimální pohodě a to bylo vidět od úvodních minut i v přípravě na toto utkání. My jsme toho náležitě využili. Prezentovali jsme se kvalitní útočnou hrou v prvním poločase a v momentě, kdy se utkání lámalo, tak jsme dokázali i defenzivou dostávat hráče domácích pod tlak. Bohužel jsme hodně šancí neproměňovali, ale rozhodující branku jsme dali, takže jsme ohromně šťastní za dosažený výsledek.

Ve druhém poločase začali Lovosice stíhací jízdu, která se zprvu zdála nemožná, ale postupem času domácí branku po brance odmazávali a z rukou všech hráčů na hřišti byla k vidění velká nepřesnost, své by o tom mohly povídat všechny tři tyčky, které se dnes mnohokrát rozezvučely během utkání. Lovosice svojí stíhací jízdu dokončili v 55. minutě, kdy se podařilo Lovcům dokonce obrátit vývoj zápasu. Ale Litovel velmi záhy srovnala skóre zápasu a 3 minuty před koncem si vytvořila mírný náskok, který už do dramatického konce zápasu dokázali Litovelští ubránit. Litovel si tedy připisuje první extraligovou výhru a v tabulce se posouvá o jednu výšku výš, právě za Lovosice.

60
    Konec zápasu. (23:24)

60
    Střela Jiřího Motla z bodu devíti metrů po uplynutí času zamířila nad bránu. Litovel tak slaví první výhru v letošní sezóně. (23:24) (23:24)

60
    Na 2 minuty je vyloučen Jakub Schmelz (LIT). (23:24) (23:24)

60
    Dvě sekundy do konce utkání a hra je přerušena při držení míče Lovců. (23:24) (23:24)

60
    Na 2 minuty je vyloučen Zdeněk Kuchař (LIT), pro kterého je to již třetí dvouminutový trest, což automaticky znamená červenou kartu. (23:24) (23:24)

60
    Jiří Motl (LOV) je nadvakrát zastaven. (23:24) (23:24)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu. (23:24) (23:24)

59
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou domácí, kteří zkoušejí hru bez brankáře a zároveň oslabení. (23:24) (23:24)

59
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (23:24) (23:24)

59
    Pro nevoli všech domácích příznivců obdržel Jan Landa (LOV) červenou kartu. (23:24) (23:24)

59
    Odpískáno prorážení hostů. (23:24) (23:24)

59
    Hráči hostů jsou zastaveni jen za cenu faulu. (23:24) (23:24)

59
    Baránek vyrazil střelu Landy (LOV) z pozice pravé spojky. (23:24) (23:24)

58
    Domácí začínají hrát obranu 5-1, což evidentně dělá hostům problémy. (23:24) (23:24)

58
    Miloslav Sýkora vypíchl míč, ale ten nedokázal ideálně zpracovat a tak s ním zaběhl až do zámezí. (23:24) (23:24)

57
    Na ruce domácích hráčů se dostavuje nepřesnost, míč končí vedle brány. (23:24) (23:24)

57
    Motl sice vypíchl míč, ale ten se dostal do rukou Davida Barabáše (LIT), který svojí šanci proměnil. (23:24) (23:24)

56
    Jiřímu Motlovi (LOV) jsou odpískány kroky, hosté mohou vyrazit do útoku. (23:23) (23:23)

56
    Autorem branky s pořadovým číslem 23 pro Litovel je hráč s číslem 23, Josef Pohlmann. (23:23) (23:23)

55
    I přes mírnou teč Baránka se míč dostal za brankářova záda. Sedmimetrový hod prrměňuje Pavel Chroustovský.(23:22) (23:22)

55
    Hosté v plném počtu. (22:22) (22:22)

55
    Po faulu na Miloslava Sýkoru je nařízen sedmimetrový hod proti hostům. (22:22) (22:22)

54
    Adamíkovi se povedlo zastavit střelu Barabáše (LIT). (22:22) (22:22)

54
    Diváci obou táborů jsou ve varu. (22:22) (22:22)

54
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hosté. (22:22) (22:22)

54
    Oddechový čas pro Tatran Litovel. (22:22) (22:22)

54
    O malou chvíli později se prosazuje Roman Jelínek (LOV), který srovnává stav utkání na 22:22. (22:22) (22:22)

54
    Hostům je odpískána pasivita. (21:22) (21:22)

54
    Semerád (LOV) pouze stál na místě a do něj nalétl Juříček, který se v tu chvíli začal svíjet v bolestech. (21:22) (21:22)

53
    Na rozdíl jediné branky snížil ze sedmimetrového hodu Pavel Chroustovský (LOV). Boj o body stále pokračuje. (21:22) (21:22)

53
    Zdeněk Kuchař (LIT) vyloučen na 2 minuty. Domácí mají výhodu sedmimetrového hodu. (20:22) (20:22)

52
    Sedmimetrový hod není proměněn po střele do břevna, od kterého se míč odrazil do rukou Adamíka. (20:22) (20:22)

52
    Hosté mají výhodu sedmimetrového hodu, ke kterému se staví David Barabáš (LIT). (20:22) (20:22)

52
    Dvacátou branku Lovosic přidává Tomáš Hes (LOV), který se ihned po rozehrávce dral do protiútoku. (20:22) (20:22)

51
    Adamík (LOV) kolenem vyráží střelu Pohlmanna. (19:22) (19:22)

51
    Jenže i Baránek má stejné štěstí. (19:22) (19:22)

51
    Střela Tomáše Macka (LIT) se otřela o horní tyč a míč následně dopadá za bránu. (19:22) (19:22)

50
    Semerádovi se povedlo pohybem získat míč, aby ho následně jeho spoluhráči v útoku hodně rychle ztratili po nepřesné přihrávce. (19:22) (19:22)

49
    Baránek má dnes skvělou formu, dokázal vykrýt další pokus Lovců. (19:22) (19:22)

49
    Domácí v plném počtu. (19:22) (19:22)

49
    Hosté ubránili zuby nehty Josefa Jonáše. (19:22) (19:22)

48
    Naopak z protiútoku se trefují hosté a rozdíl skóre je už znovu 3 branky. (19:22) (19:22)

48
    Jiří Motl (LOV) ztroskotal na Baránkovi. (19:21) (19:21)

48
    Nápřah Josefa Pohlamanna (LIT) znamenal ve finální fázi branku pro Litovel. (19:21) (19:21)

47
    Milan Berka (LOV) je vyloučen na 2 minuty. (19:20) (19:20)

47
    Tomáš Hes (LOV) z následného útoku proměňuje svojí šanci na skórování z pozice pravého křídla. (19:20) (19:20)

46
    Střela Tomáše Macka (LIT) z nouze skončila nad bránou. (18:20) (18:20)

46
    Hostům je signalizována pasivita. (18:20) (18:20)

46
    Obrana domácích se vypořádala po svém s Juříčkem. (18:20) (18:20)

45
    Domácí Landa ukořistil míč soupeře, aby mohl nahrát do protiútoku Berkovi. Ten ale při snaze se obtočit kolem hráče proráží a míč tak mají ve své moci hosté z Litovle. (18:20) (18:20)

45
    Ale ani hosté se neprosazují. Stejně, jako na druhé straně domácí Lovci, kterým zhatil skórování výborným zákrokem Baránek. (18:20) (18:20)

44
    Tentokrát už Landova (LOV) střela do brány neprošla za pomoci Baránkova zákroku. (18:20) (18:20)

44
    Hosté si na své konto připisují dvacátou branku. (18:20) (18:20)

43
    Pavel Chroustovský (LOV) si mazácky poradil se svým strážcem, Jakubem Schmelzem, podél kterého následně poslal míč, který skočil až za zády Baránka. (18:19) (18:19)

43
    Střelu Jiřího Juříčka (LIT) vyráží Adamík pravou nohou do rukou Miloslava Sýkory. (17:19) (17:19)

42
    Adamík (LOV) vyzrál na technický obstřel Barabáše (LIT). Následný útok Lovosic končí prorážením. (17:19) (17:19)

41
    Na konci celé sehrané akci Lovosic byl Jan Landa (LOV), který trefil prázdný kout Baránkovi svatyně. (17:19) (17:19)

41
    Zdeněk Kuchař (LIT) je vyloučen na 2 minuty za postrčení soupeře při střele ve vzduchu. (16:19) (16:19)

41
    Domácí v plném počtu. (16:19) (16:19)

40
    Barabáš (LIT) nezachytává na brankovišti míč, domácí tak mohou do útoku. (16:19) (16:19)

40
    Na pumelenici z ruky Jiřího Motla (LOV) neměl Baránek nárok. (16:19) (16:19)

39
    Jan Šmíd (LIT) proskočil prázdným prostorem do brankoviště, odkud namířil kulatý projektil do brány. (15:19) (15:19)

39
    Jan Landa (LOV) je vyloučen na 2 minuty za držení soupeře v oblasti krku. (15:18) (15:18)

38
    Podstřel Jana Landy (LOV) z výskoku zapadl přesně k levé tyči Baránkovi svatyně. (15:18) (15:18)

38
    Ale občas hosté udělají v útoku minulu, jako v tomto případě, kdy se dopustili kroků. (14:18) (14:18)

37
    Obrana Litovle dnes maká na plné obrátky, nedopouští se takřka žádné chyby. (14:18) (14:18)

37
    Hráčům Litovle jsou odpískány kroky. (14:18) (14:18)

36
    Hosté sice ztratili míč, ale domácí se dostali do rychlého protiútoku. Proti Berkovi zívala dálnice, tak to vzal na sebe, jeho střela ale skončila nad bránou! (14:18) (14:18)

35
    Pavel Chroustovský (LOV) překonává Baránka střelou pod horní tyč. (14:18) (14:18)

35
    Jakub Kolomazník (LOV) vybojoval sedmimetrový hod, ke kterému se staví Pavel Chroustovský. (13:18) (13:18)

35
    Berka byl ubráněn obranou Litovle. (13:18) (13:18)

34
    Nepřesná přihrávka hatí možnost Litovle ke skórování. (13:18) (13:18)

34
    Litovel rozjíždí nacvičenou akci. (13:18) (13:18)

33
    Na zemi zůstal ležet z neznámých důvodů hostující Jakub Dolák, který se drží za rameno. Už ale došel za pomoci lékařů týmu na lavičku a hra může pokračovat. (13:18) (13:18)

33
    Levé křídlo Lovosic, Miloslav Sýkora, označkoval horní tyč Baránkovy brány. (13:18) (13:18)

33
    Na druhé straně si vylámal zuby na Adamíkovi hostující Šmíd. (13:18) (13:18)

33
    Baránek (LIT) si připisuje úspěšný zákrok po střele Jana Landy. (13:18) (13:18)

33
    Naopak hostům vychází skoro vše, na co sáhnou, nyní přesněji Janu Šmídovi. (13:18) (13:18)

32
    Hosté hrají v plném počtu. (13:17) (13:17)

32
    Střelecká nemohoucnost Lovosic pokračuje i v druhém poločase, Baránek vykryl střelu Sýkory, který to zkoušel z nulového úhlu. (13:17) (13:17)

32
    Obrana Litovle uhlídala domácího miláčka publika, Jiřího Motla. (13:17) (13:17)

31
    První akci v druhém poločase mají možnost načít hosté. Střela Doláka (LIT) však minula bránu, ve které se znovu objevuje Artur Adamík. (13:17) (13:17)

31
    Začal druhý poločas. (13:17)

Druhý poločas začne přibližně v 17:50.

Od začátku poločasu vedli domácí Lovosice, ale nedokázali si vytvořit více, než jen jednobrankový náskok. Hosté v 15. minutě nejprve srovnali hru na 8:8, aby se o minutu později hřáči Litovle dostali porvé v zápase do vedení. Poté následovala nemohoucnost Lovců, kteří nemohli takřka 8 minut vstřelit branku, čehož využili hosté k náskoku o 5 branek. V závěru poločasu ale snížil na rozdíl čtyř branek ze sedmimetrového hodu Pavel Chroustovský a poločas tak skončil v poměru 13:17.

30
    První poločas skončil. (13:17)

30
    Koňařík si na závěr poločasu ještě připisuje úspěšný zákrok. (13:17) (13:17)

30
    Ze sedmimetrového hodu se trefuje po téměř 8 minutách hry Pavel Chroustovský. (13:17) (13:17)

30
    Na 2 minuty je vyloučen hostující Jan Šmíd (LIT) za faul na probíhajícího Milana Berku, (12:17) (12:17)

30
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu. (12:17) (12:17)

30
    Střela z ruky Josefa Pohlmanna (LIT) prošla Koňaříkovi mezi nohama. (12:17) (12:17)

29
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hosté. (12:16) (12:16)

29
    Oddechový čas pro Tatran Litovel. (12:16) (12:16)

29
    Ani další střela domácích nekončí v bráně hostů. Lovosice již 7 minut neskórovali. (12:16) (12:16)

29
    Domácí v plném počtu. (12:16) (12:16)

29
    Sýkorova střela neprošla za záda Baránka. (12:16) (12:16)

28
    Hosté se dostávají do čtyřbrankového vedení po úspěšné trefě Josefa Pohlmanna. (12:16) (12:16)

28
    Miloslav Sýkora (LOV) našel lišáckou přihrávkou na brankoviště zabíhajícího Jiřího Motla, ten ale míč nedokázal zpracovat. (12:15) (12:15)

27
    Lovci se po nepřesné rozehrávce hostů dostávají velmi lehce k míči. (12:15) (12:15)

27
    Pavel Chroustovský (LOV) to na brankovišti přehnal a za souboj s pivotem hostů obdržel dvouminutový trest. (12:15) (12:15)

26
    S hráči Litovle přijela hrstka fanoušků, kteří o sobě dávají pořádně hlasivkově znát. (12:15) (12:15)

26
    Kolomazník (LOV) dostal zcela ideální míč na brankoviště, avšak po obtočení kolem hráče nedokázal zamířit přesně. (12:15) (12:15)

25
    Jakub Dolák (LIT) převzal míč při náběhu do trháku a střelou do pravého horního rohu brány nedal Koňaříkovi šanci. (12:15) (12:15)

24
    Potřetí za sebou zastavuje dráhu letu v cestě do brány tyč a znovu to byli domácí hráči, kdo měl tuto smůlu. Baránek má dobře postavenou bránu. (12:14) (12:14)

24
    Tentokrát už tyčka pomohla a bylo to Jiřímu Juříčkovi (LIT). (12:14) (12:14)

23
    Ale i Jiřího Motla (LOV) zastavuje tyč, která odráží míč zpět do hry. (12:13) (12:13)

23
    Tomáš Hes (LOV) pouze orazítkoval horní tyčku Baránkovy brány, stejně jako na druhé straně Šmíd. (12:13) (12:13)

22
    Přihrávka Litovle je nepřesná, míč utíká hostům do zámezí. (12:13) (12:13)

22
    Na palubovce se objevuje velmi zkušený Milan Berka (LOV), který ihned přihrává do ruky Janu Landovi a ten překonává skokem skrz brankoviště brankáře hostů. (12:13) (12:13)

21
    Juříčkovi jsou odpískány kroky. Domácí mají možnost snížit náskok Litovle. (11:13) (11:13)

21
    Jan Landa (LOV) se štěstím dostává míč za záda Baránka. (11:13) (11:13)

21
    Na druhý pokus už to hráčům Litovle vyšlo. (10:13) (10:13)

20
    Šmíd (LIT) už sice překonal domácího brankáře, ale už předtím byl pískán faul. (10:12) (10:12)

20
    Litovel je nastěhována na útočné polovině Lovosic. (10:12) (10:12)

19
    Roman Jelínek (LOV) se provinil útočným prorážením. (10:12) (10:12)

19
    Na brankovišti zůstal znovu zcela osamocený Jiří Juříček (LIT), který střelou k levé tyči překonal Koňaříka. (10:12) (10:12)

18
    Josef Jonáš (LOV) zařídil Lovosicím desátou branku v zápase. (10:11) (10:11)

18
    Hosté vypíchli míč domácím a šli 3 na brankáře, vše na sebe vzal Jan Šmíd (LIT). Zároveň s brankou sáhl Vladimír Šuma ke střídání brankářů, v bráně Lovosic se objevuje Jakub Koňařík. (9:11) (9:11)

17
    Současně s hvizdem rozhodčího je udělena žlutá karta Josefovi Jonášovi (LOV). (9:10) (9:10)

17
    I přes dvojblok se dostal míč do rukou Davida Juříčka (LIT), který už si v tváří v tvář Adamíkovi poradil. (9:10) (9:10)

16
    Chroustovského (LOV) sólo únik skrz brankoviště byl zakončen střelou o zem, míč se zastavil až v síti. (9:9) (9:9)

16
    Oddechový čas je u konce, zápas pokračuje. U míče jsou domácí. (8:9) (8:9)

16
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (8:9) (8:9)

16
    Hosté se dostávají po brance Jakuba Schmalze (LIT) poprvé do vedení. (8:9) (8:9)

15
    Na druhé straně hostující obrana blokuje střelu Lovosic. (8:8) (8:8)

15
    Jiří Mičola zůstal na levém křídle zcela osamocený a obloučkem dokázal překonat Adamíka v bráně. (8:8) (8:8)

15
    Obrana Lovosic kouskuje hru. (8:7) (8:7)

14
    Sice Baránek pořádně zbrzdil střelu Romana Jelínka (LOV), ale zabránit míči v cestě do brány nedokázal. (8:7) (8:7)

13
    David Barabáš (LIT) proměňuje druhý sedmimetrový hod hostů v dnešním zápase střelou k levé tyči Adamíkovi svatyně. (7:7) (7:7)

13
    Nyní dobře zakročil Landa, i přesto zůstává Litovel u míče. Následně je po faulu Semeráda na brankovišti odpískán sedmimetrový hod pro hosty. (7:6) (7:6)

13
    Obrana Lovců přerušuje útok Litovle. (7:6) (7:6)

12
    Toho využívá rychlonohý Jiří Motl (LOV) ke vstřelení branky z rychlého protiútoku. (7:6) (7:6)

12
    Hostům odpískána pasivita. (6:6) (6:6)

12
    Se střelou Jelínka (LOV) si Baránek poradil s velkou bravurou. (6:6) (6:6)

11
    Barabáš vypíchl míč směřující na Motla aspoň do zámezí. (6:6) (6:6)

11
    Na druhé straně se prosazuje i přes teč Adamíka Zdeněk Kuchař (LIT). (6:6) (6:6)

10
    Blesku rychle vrací vedení Lovosicím Pavel Chroustovský (LOV), který překvapil Baránka střelou z hranice devíti metrů. (6:5) (6:5)

10
    Obrana Lovců si nedokázala pohlídat na pivotovi stojícího Šmída (LIT). (5:5) (5:5)

9
    První branka domácích z levé ruky mladého Josefa Jonáše (LOV). (5:4) (5:4)

9
    Adamík (LOV) zasáhl proti střele soupeře. (4:4) (4:4)

9
    Domácí v plném počtu. (4:4) (4:4)

8
    Hesova technická střela z nulového úhlu se neodrazila do brány. Ani hosté z následného protiútoku nebyli úspěšní. (4:4) (4:4)

8
    Hosté snižují z nařízeného sedmimetrového hodu zásluhou Davida Barabáše (LIT). (4:4) (4:4)

8
    Vše končí faulem v brankovišti, za kterou obdržel Jiří Semerád (LOV) žlutou kartu. (4:3) (4:3)

7
    Hráči Litovle rozjíždějí kolotoč na útočné polovině. (4:3) (4:3)

7
    Jan Landa (LOV) je vyloučen na 2 minuty za faul na Jakuba Schmalze. (4:3) (4:3)

7
    Prosazuje se také Jiří Motl (LOV) ranou mezi nohy Baránka. (4:3) (4:3)

6
    Střela z místa z ruky Jakuba Doláka (LIT) skončila až v síti. (3:3) (3:3)

5
    Domácí sice vypíchli míč, ale přihrávka směřovala pouze na nohu Motla. Rozhodčí mylně odpískali roh. Reprezentant Jiří Motl se však gestem fairplay přiznal k teči. (3:2) (3:2)

5
    Poprvé se v zápase prosazuje Roman Jelíněk (LOV) střelou do protipohybu brankáře. (3:2) (3:2)

4
    Hostující útok, který zakončoval Schmalz z hranice devíti metrů vychytal Adamík. (2:2) (2:2)

4
    Žlutou kartu obdržel hostující Zdeněk Kuchař za zákrok na hranici brankoviště. (2:2) (2:2)

4
    Hosté hrají v plném počtu. (4:3) (4:3)

4
    Hosté využívají zaváhání domácí obrany. (2:2) (2:2)

3
    Jan Landa (LOV) obdržel žlutou kartu za držení. (2:1) (2:1)

3
    Tentokrát si k sedmimetrovému hodu stoupl Jakub Kolomazník (LOV), který svojí šanci využil. Baránek se v bráně ani nestačil hýbnout. (2:1) (2:1)

2
    Hostující David Barabáš obdržel žlutou kartu za držení dresu. (1:1) (1:1)

2
    Sedmimetrového hodu se ujal Jiří Motl (LOV), ale na Baránka nevyzrál. (1:1) (1:1)

2
    Po faulu na Jiřího Motla je vyloučen na 2 minuty Jakub Dolák (LIT). Lovosice budou navíc zahrávat sedmimetrový hod. (1:1) (1:1)

2
    Mičola (LIT) se trefuje mezi tělem Adamíka a pravou tyčí do brány domácích. (1:1) (1:1)

2
    Adanáj si připisuje první zákrok proti střele Schmalze. (1:0) (1:0)

1
    První střela domácích vyšla z ruky Jana Landy (LOV), míč prošel mezi nohama Baránka. (1:0) (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Domácí hrají v dresech bílých, hosté poté v dresech modrých. Výhodu úvodního výhozu mají domácí Lovci.

Oba celky jsou již nastoupeny, zápas zanedlouho začne.

Nyní už jsou na řadě hráči domácích.

Největšího aplausu si užil David Juříček.

Probíhá představování hráčů hostů.

HK .A.S.A. Město Lovosice: Adamík (Koňařík) – Franc, Landa, Sýkora, Motl, Jelínek, Chroustovský, Barth, Hes, Berka, Semerád, Jonáš, Kolomazník
    Trenér: Vladimír Šuma

Tatran Litovel: Baránek (Prauzek) – Schmalz, Kuchař, Barabáš, Nedoma, Zima, Šmíd, Juříček, Pohlmann, Mičola, Macel, Dolák
    Trenér: Lubomír Krejčíř
    Asistent trenéra: Jakub Květoslav

Rozhodčí: Milan Hájek, Karel Macho
    Delegát: Václav Formánek.

Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u zápasu mezi celkem HK .A.S.A. Město Lovosice proti celku Tatran Litovel, tentokrát už ze sportovní haly Chemik. Oba celky jsou nastoupeny na palubovce a probíhá předzápasová rozcvička.

Rozhodčími dnešního zápasu je dvojice Milan Hájek a Karel Macho. V roli delegáta svazu bude přítomný Václav Formánek.