Partizánske – Bratislava 37:17 (kon.) | Prešov – Šaľa 21:34 (kon.) | Veselí n/M – Poruba 27:19 (kon.)
HK Slavia Partizánske
37:17 (15:13)
ŠKP Bratislava
cz Sobota 18.10.2014, 17:00Hádzanárska interliga ženy

Zápas dvoch rozdielnych polčasov, ako po zápase povedali tréneri oboch mužstiev, sa napokon skončil vcelku jasným víťazstvom Partizánskeho, ktoré vyhralo o 20 presných zásahov zásluhou výborného druhého polčasu. (18:31:50)

60
    Konec zápasu. (37:17)

60
    Po presných koncovkách Vasičovej a Krajčovičovej vedú domáce v poslednej minúte už o dvadsať gólov. (37:17) (37:17)

59
    Po dlhočiznej dobe ešte prišiel i gól hráčok ŠKP. Sedmičku dokázala premeniť Nikola Ďuriníková. (35:17) (35:17)

57
    Ďalší gól pridáva Silvana Vasičová. (35:16) (35:16)

56
    Už svoj dnes siedmy gól pridala Klaudia Michnová, ktorá je spoločne so Szőkeovou najlepšou strelkyňou Slavie Partizánske. (33:16) (33:16)

55
    Aj počas hry v oslabení dokázala brankárku ŠKP prekonať Zuzana Hollá. (32:16) (32:16)

54
    Vylúčenie na domácej strane. Potrestanou hráčkou je Denisa Krajčovičová. (31:16) (31:16)

53
    Ďalší gól Partizánskeho pridáva Eliška Bettákova. Za ŠKP sa už naozaj dlhú dobu dobu nedokázala strelecky presadiť žiadna hráčka. (31:16) (31:16)

51
    Domáca Silvana Vasičová je vylúčená. (30:16) (30:16)

51
    Dva krát za sebou sa do streleckej listiny zapísala i Zuzana Hollá. Domáce pridávajú do brány zdecimovaného súpera gól za gólom. (30:16) (30:16)

50
    Hráčky Partizánskeho stále stupňujú svoj tlak a hosťky k ničomu nepúšťajú. Hráčkam Bratislavy už pravdepodobne odchádzajú i posledné zvyšky síl. (29:16) (29:16)

49
    Na začiatku 49. minúty prichádza vylúčenie Kristíny Krivošíkovej, po ktorej faule nasleduje i sedmička v prospech Partizánskeho. (27:16) (27:16)

46
    Ďalšie vylúčenie na strane ŠKP. Na trestnú lavicu odišla Nikola Ďuriníková. (27:16) (27:16)

46
    Presnú koncovku predviedla i Denisa Krajčovičová. (27:16) (27:16)

45
    Po presných zásahoch Szőkeovej a Radovanovičovej vedie Partizánske už o desať gólov. Myslím, že o víťazstve domácich v dnešnom stretnutí už nemôže nikto pochybovať. (26:16) (26:16)

44
    Anna-Mária Marčeková bol tretí krát v zápase vylúčená, čo znamená, že dostala červenú kartu. ŠKP tak má už druhú vylúčenú hráčku. (24:16) (24:16)

44
    Zásluhou presnej koncovky Selmy Blažekovej vedie Partizánske opäť o osem gólov. (24:16) (24:16)

42
    Tá istá hosťujúca hráčka si celú situáciu o niekoľko desiatok sekúnd zopakovala, no tentoraz svoj 7m hod nepremenila! (23:16) (23:16)

41
    Lucia Lešková úspešnou realizáciou sedmičky strieľa po dlhej dobe gól ŠKP Bratislava. (23:16) (23:16)

Michal Bakoš

HK Slavia Partizánske: Vasičová, Szőkeová, Blažeková, Kankulová, Horníková, Súlovská, Radovanovičová, Škvareninová , Michnová, Bettáková , Gregušová, Krajčovičová, Kapsová, Hollá, Šimáková.
    ŠKP Bratislava: Porubská, Marčeková, Lešková, Heráková, Čimová, Krivošíková, Majzúnová, Blahutiaková, Schwarzová , Sláviková, Ďuriníková, Majerníková, Brindzová, Rumpelová, Gallisová, Vaninová.

Rozhodca: Oťapka, Sivák