Podbrezová – Trenčín | 2:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Košice | 3:0 (kon.) | | | Žilina – Senica | 1:1 (kon.) |
Myjava – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Ružomberok | 1:1 (kon.) |
MFK Zvolen – Lok. Košice | 3:3 (kon.) | | | R. Sobota – Moldava | 0:0 (kon.) | | | Bardejov – Poprad | 3:0 (kon.) |
Prešov – Dolný Kubín | 3:1 (kon.) | | | Šamorín – Slovan Bratislava U21 | 1:2 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Trnava B | 0:1 (kon.) |
Skalica – Šaľa | 3:0 (kon.) |
Hr. Králové – Č. Budějovice | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Teplice – Bohemians | 4:1 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Brno – Sparta Praha | 1:3 (kon.) |
Liberec – Slavia | 1:5 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 4:1 (kon.) | | | Arsenal – Hull City | 2:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Chelsea | 1:2 (kon.) |
Levante – Real Madrid | 0:5 (kon.) | | | Barcelona – Eibar | 3:0 (kon.) | | | Córdoba – Malaga | 1:2 (kon.) |
Bayern – Brémy | 6:0 (kon.) | | | Freiburg – Wolfsburg | 1:2 (kon.) | | | Stuttgart – Leverkusen | 3:3 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Dortmund | 2:1 (kon.) | | | Schalke – Hertha | 2:0 (kon.) |
AS Rím – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Sassuolo – Juventus | 1:1 (kon.) |
Mechelen – Anderlecht | 1:1 (kon.) | | | Oostende – Mouscron | 0:0 (kon.) | | | Kortrijk – Waasland-Beveren | 2:1 (kon.) |
Cercle Bruggy – Lierse | 1:2 (kon.) | | | Gent – Charleroi | 2:2 (kon.) |
Perm – FK Dinamo Moskva | 0:0 (odl.) | | | CSKA Moskva – Kubaň Krasnodar | 6:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Zenit | 2:2 (kon.) |
Lok. Moskva – Groznyj | 2:1 (kon.) |
Lorient – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | Lille – Guingamp | 1:2 (kon.) | | | Metz – Rennes | 0:0 (kon.) |
Monaco – Évian TG | 2:0 (kon.) | | | Nantes – Remeš | 1:1 (kon.) | | | Nice – Bastia | 0:1 (kon.) |
Třinec – Žižkov | 0:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Karviná | 2:4 (kon.) |
Vlašim – Táborsko | 2:4 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 0:1 (kon.) |
Salzburg – Ried | 4:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Admira Wacker Mödling | 0:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Grodig | 1:2 (kon.) |
Rheindorf Altach – Austria | 1:1 (kon.) |
Willem II – Arnhem | 1:4 (kon.) | | | Eindhoven – Alkmaar | 3:0 (kon.) | | | Feyenoord – Heracles | 2:1 (kon.) |
Breda – Den Haag | 1:1 (kon.) | | | Twente – Amsterdam | 1:1 (kon.) |
koniec
FC Lorient
0:1
(0:0)
AS Saint-Étienne
Martin Švejkar
Góly:
87. Lemoine
Rozhodca: R. Buquet – C. Gringore, G. Debart
Diváci:
Karty: 23. Bellugou (LOR), 48. Mostefa (LOR) – 42. Théophile-Catherine (SET), 52. Hamouma (SET)
Nepremenená penalta:
FC Lorient:
Lecomte – Koné, Bellugou, Gassama (67. Pedrinho), Guerreiro – Diallo (55. Lavigne), Mostefa, Jouffre (C), Abdullah (46. Coutadeur) – Jeannot, Sunu.
Náhradníci: Audard – Pedrinho, Le Goff, Wachter, Coutadeur, Autret, Lavigne.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Tabanou – Lemoine, Corgnet (64. Saint-Maximin), Clément, Hamouma (74. Gradel) – van Wolfswinkel (89. Diomande), Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Cohade, Diomande, Gradel, Saint-Maximin.
Tréner:
Náhradníci: Audard – Pedrinho, Le Goff, Wachter, Coutadeur, Autret, Lavigne.
Tréner:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Tabanou – Lemoine, Corgnet (64. Saint-Maximin), Clément, Hamouma (74. Gradel) – van Wolfswinkel (89. Diomande), Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Cohade, Diomande, Gradel, Saint-Maximin.
Tréner:
Rozhodca: R. Buquet – C. Gringore, G. Debart
Diváci:
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
FC Lorient: Lecomte – Koné, Bellugou, Gassama, Guerreiro – Diallo, Mostefa, Jouffre (C), Abdullah – Jeannot, Sunu.
Náhradníci: Audard – Pedrinho, Le Goff, Wachter, Coutadeur, Autret, Lavigne.
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Tabanou – Lemoine, Corgnet, Clément, Hamouma – van Wolfswinkel, Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Cohade, Diomande, Gradel, Saint-Maximin.
Rozhodčí: R. Buquet – C. Gringore, G. Debart.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.