Bayern – Brémy 6:0 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Leverkusen 3:3 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Dortmund 2:1 (kon.) | Schalke – Hertha 2:0 (kon.)
VfB Stuttgart
3:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
Sobota 18.10.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena (Stuttgart) • Nemecká Bundesliga

Je tu koniec dramatického zápasu medzi VfB Stuttgart a Bayer Leverkusen. Nestáva sa často aby mužstvo ktoré prehráva 0-3 dokázalo ešte vyrovnať, ale Stuttgartu sa to dnes podarilo proti slávnemu Bayeru Leverkusen. V dnešnom zápase sme videli 6 gólov, a hoci v prvom polčase boli hostia jednoznačne lepší, v druhom polčase prestali hrať a to dokonale využili domáci na vyrovnanie. Spokojnejší teda môžu byť určite domáci ktorí si pripisujú cenný bod a naopak Bayer Leverkusen si pripisuje už tretiu remízu v domácej lige za sebou.

To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:25:39)

90+3

90+3
    Rohový kop z pravej strany pre domácich po neuveriteľnej šanci ktorú zahodil Martin Harnik.

90+2
    V útoku domáci. Posledná minúta zápasu.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty. Martin Harnik bol v obrovskej šanci ale brankár Leno dobre vybehol a chytil jeho strelu.

90
    Sme v poslednej minúte riadneho hracieho času. Loptu má v rukách Kirschbaum a vykopáva dopredu.

88
    Faul na Kirschbauma a priamy kop zahrá práve brankár domácich. 2 minúty do konca riadneho hracieho času.

87
    Priamy kop pre hostí. Nervózny záver zápasu. Zahráva Min-Son.

86
    Domáci Gentner vidí žltú kartu za faul ale tomu ešte predchádzal faul hostí ktorý ale rozhodca Zwayer neodpískal hoci bol pri hráčoch veľmi blízko. To nahnevalo trénera domácich.

84
    Oba tímy sa snažia o víťazný gól. Faul na Reinartza a priamy kop pre hostí.

84
    Priamy kop domácich po faule od Topraka ale Leno pohodlne chytá.

83
    Žltá karta pre kapitána Leverkusenu Topraka za faul.

81
    Kim-Son zahráva rohový kop z ľavej strany.

79
    Striedanie hostí. Odchádza Bellarabi a prichádza Drmić.

77
    Striedanie hostí. Odchádza Çalhanoğlu a prichádza Donati.
    HARNIK - 3:3

76
    Stuttgart dal gól! Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Domáci vyrovnávajú na 3-3. Po centri z priameho kopu vyrovnáva hlavou MARTIN HARNIK.