Mechelen – Anderlecht 1:1 (kon.) | Oostende – Mouscron 0:0 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
Cercle Bruggy – Lierse 1:2 (kon.) | Gent – Charleroi 2:2 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:2 (1:1)
Lierse SK
cz Sobota 18.10.2014, 20:00 • Jan Breydel Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne to bude vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (22:00:05)

Statistiky
    Střely: 10:13, na branku: 7:6
    Držení míče: 45% : 55%

A také že to tak ani nedopadá!
    Dnešní důležitý zápas vyhrálo Lierse, které zdolalo domácí Cercle Bruggy 2:1.
    Do vedení se hosté dostali už v 10. minutě, když se trefil Masika. I nadále byli mírně aktivnějším týmem, ale domácím se z penalty podařilo vyrovnat. Ve 49. minutě odskočili hosté opět do vedení, když se prosadil Keita. V 68. minutě se mohli ještě oddálit od svého soupeře, ale Losada nedokázal proměnit penaltu. To nakonec hostům nevadí, jelikož vítězí 2:1 a připisují si tak tři body do tabulky.

90+5

Dnešní utkání sleduje 6896 diváků.

90+4
    A další faul domácích, tentokráte se provinil Van Acker. To už nevypadá s šancemi Brugg dobře.

90+4
    Tentokráte šla střela Wandersona přímo na Wernera.

90+3
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Alhassane Keita, přichází Apostolos Vellios.

90+2
    A další přímý kop pro Lierse, tentokráte se přes obránce dobře probíjel Losada.

90+2
    Střela Wandersona šla ale přímo do zdi.

90+1
    Do protiútoku vyrazili hosté a Karim Hafez byl faulován, bude z toho přímý kop z velmi dobré vzdálenosti. To hraje Lierse hodně do karet a navíc je to velká šance rozhodnout.

90+1
    Rozeběhelo se nám čtyřminutové nastavení.

90
    Velmi dobrý centr D'Haeneho doletěl na jednoho z domácích hráčů, ten ale hlavičkoval mimo!