NY Rangers – NY Islanders 3:6 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.) | Washington – San Jose 5:6 (0:1 po s.n.)
Columbus – Dallas 2:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Toronto – Colorado 3:2 (po pr.)
Tampa Bay – NJ Devils 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.) | LA Kings – Edmonton 6:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Streda 15.10.2014, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

39:48
    Oba hráči tedy dostávají pětiminutové tresty za bitku.

36:55
    Svou první přesilovou hru si konečně zahrají i hosté, protože dvě minuty si odsedí Scott Hartnell (CBJ).

33:15
    Kde si nakonec domácí vynutili další přesilovou hru, protože dvě minuty za podražení si odsedí Trevor Daley (DAL).

29:03
    Columbus však bude hrát další přesilovou hru, protože Ryan Garbutt (DAL) dostává dvě minuty za sekání.

20:33
    Kari Lehtonen (DAL) chtěl nyní pomoct svým spoluhráčům a vyhodit kotouč, ale brankář Dallasu jej poslal až mimo kluziště, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

18:50
    Blue Jackets si zahrají ještě svou první přesilovou hru, protože si na dvě minuty jde sednout na trestnou lavici Erik Cole (DAL), který si odpyká svůj trest za hákování.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 27. Johansen (Atkinson, Johnson), 35. Johansen (Foligno, Johnson) – 4. Seguin (Ja. Benn, Sceviour), 7. Ja. Benn, 53. Seguin (Ja. Benn, Goligoski), 60. Seguin (Eakin, Ja. Benn)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson, Savard, Tjutin, Prout, Erixon, Wisniewski – Foligno, Johansen, Atkinson – Hartnell, Anisimov, Wennberg – Calvert, Letestu, Dano – Skille, Chaput, Boll.
    Trenér: Todd Richards.

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Nemeth, Connauton – Ja. Benn, Seguin, Sceviour – Eaves, Spezza, Hemský – Garbutt, Eakin, Roussel – Horcoff, Fiddler, Cole.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodca: Lee, Burchell – Cherrey, Kovachik

Diváci: 15 995