Lipt. Mikuláš – Trnava 4:0 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 5:0 (kont.) | P.H.K. 3b Prešov – Michalovce 4:3 (kon.)
Topoľčany – Prievidza 4:2 (kon.) | Detva – SR 18 5:1 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HK Gladiators Trnava
Streda 15.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Dvoma gólmi v prvej a dvoma v poslednej tretine porazili Liptáci Trnavu 4:0. V zápase sme videli aj dosť vylúčení, aj pár vyšších trestov. Ďakujeme za pozornosť . (19:19:41)

60:00

Dnešné stretnutie sleduje 480 divákov.

55:47
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MARTIN MARCINKO strieľa tretí presilovkový gól domácich!
    Asistencie: Erik Nitriansky a Martin Trochta.

55:00
    A ďalšie vylúčenie pre Trnavu. Jaroslav Bachratý – dve minúty za hákovanie.

53:24
    Skrátená presilovka hostí.

52:13
    Liptovský Mikuláš – Miroslav Oravec – dve minúty za podrazenie. Sily na ľade sa vyrovnajú.

51:41
    Trnava v štyroch hráčoch.

51:24
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.
    Liptovský Mikuláš – Michal Uhrík – dve minúty za údery.

50:55
    A ďalšie vylúčenie Trnavy – Kristián Krajčík – dve minúty za hákovanie.

49:41
    Trnava – Martin Baran – dve minúty za hákovanie. Navyše aj desať minút nešportové správanie, do tohto zápasu už zrejme nezasiahne. A tak určite nie, dostáva aj osobný trest do konca stretnutia!

47:12
    Liptáci využívajú ďalšiu presilovú hru! JURAJ KURIC už zrejme definitívne zrazil Trnavu na kolená.
    Asistencia: Radoslav Macík.

45:58
    Trnava – Martin Čunderlík – dve minúty za podrazenie.

40:01

40:00

35:44
    Trnava – Jaroslav Bachratý – dve minúty za vrazenie.

33:02
    Trnava – Martin Baran – nedovolené bránenie v hre.

31:27
    Liptovský Mikuláš – Juraj Kuric – dve plus desať za napadnutie oblasti hlavy a krku.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Macík, 5. Bartík (Mezovský, Macík), 48. Kuric (Macík), 56. Marcinko (Nitriansky, Trochta)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – M. Školiak, Mezovský, Duriš, Nitriansky, M. Moravčík, Holiga, Janči, F. Oravec – P. Bartík, J. Kuric, Macík – M. Marcinko, Trochta, M. Oravec – Uhrík, Piatka, Legerský – Klimčík, Divok, Poliaček.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Jak. Macháč, Poláček, Závodský, Krajčík, Hluch, Burzala – Lisoň, M. Baran, Achs – D. Rosa, D. Schmidt, Brandis – Bachratý ml., M. Čunderlík, P. Barinka – D. Božik, Hrbáčik, D. Hegyi.

Rozhodca: Husár – Pribula, R. Šoltés